Skocz do zawartości

Regeneracja reflektorów e60


deos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
Dokonałem regeneracji reflektorów w firmie Reflektory Samochodowe - Spawanie Plastiku znajdującej się w Cerekwicy przy ul. Szamotulskiej 20. Zdecydowałem się na kompleksową regenerację z wymianą odbłyśników, kompletnej instalacji elektrycznej, profesjonalnej polerki wszystko fachowo i rzetelnie! Światła świecą jak nowe i pięknie wyglądają po zamontowaniu. Samochód odżył i wygląda dużo lepiej. Polecam tą firmę zdecydowanie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie po to technologia produkcji reflektora przewiduje powlokę zabezpieczająca na "szkle" żeby pan Zenek ja zdzierał i opowiadał klientowi ze będziesz pan zadowolony.

 

moje lampy były nie przezroczyste białe niczym mleko od krowy. pierwsza poszła polerka na najwyższym poziomie, z zabezpieczeniami uv itp.

ok zobaczyłem ze moje lampy maja ringi :)

alee po miesiącu utleniający się klosz zaczął coraz brzydziej wyglądać, w końcu zdarłem powłokę zabezpieczającą przed tym efektem.

 

już miałem kupować lampy i wpadł mi w ręce taki zestaw : http://hosting0168883.az.pl/allegro/aerozole/motip/ref01.jpg

 

zrobiłem zgodnie z instrukcja regeneracje w październiku i do dziś lampy są jak nowe za niecałe 70 pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem zgodnie z instrukcja regeneracje w październiku i do dziś lampy są jak nowe za niecałe 70 pln.

 

70zł za zestaw, ale nie liczysz pracy, której troszkę jest żeby uzyskac idealny efekt, przeliczając ją na $ to będzie parę złotych:)

 

Mimo wszystko jest to chyba najlepszy na rynku zestaw do regeneracji, jak któś się czuję na siłach to efekt 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ja również dokonałem regeneracji reflektorów w firmie Reflektory Samochodowe - Spawanie Plastiku znajdującej się w Cerekwicy przy ul. Szamotulskiej 20. Profesjonalna polerka - wszystko fachowo i rzetelnie! Polecam tą firmę zdecydowanie! Nie polecam natomiast firmy Feu Vert z warszawy - nie mają o tym pojęcia!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

 

Polecam zakład Pana Łukasza z Cerekwicy ul. Szamotulska 20, profesjonalne podejście do klienta i bardzo fachowa praca. Jestem bardzo zadowolony i mogę szczerze polecić.

Po renowacji u Pana Łukasz wreszcie światła świecą tak jak powinny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witajcie,

Wyczyściłem reflektory zgodnie z instrukcją SkyKarola opisaną na stronie 2, naprawde działa:) Oczywiście mam wersję po liftingu i bez skrętu.

Nawet nie zajęło mi to dużo czasu. Wyjęcie reflektorów w samochodu to chwila. Najwięcej czasu zajęło mi rozpracowanie rozpięcia kostki. Z pierwszym reflektorem bawiłem się z godzinę. Z drugim pół godziny, a może krócej. Instrukcja jest bardzo dobrze napisana.

Mam tylko jedną uwagę do kroku 5 i 6. Chodzi o zbijanie zespołu soczewki i odbłyśnika z przegubów kulowych. Zbijałem je tak jak jest to opisane, ale myślę że można to zrobić lepiej i bezpieczniej. Chodzi mi o wykorzystanie narzędzia w rodzaju haka albo w kształcie litery "L". Można włożyć narzędzie pomiędzy czarny uchwyt soczewki a biały pierścień rozprężny i podważyć go. Powinno zejść. Jeśli będę czyścił ponownie lampy na pewno wypróbuje takie narzędzie. Poniżej zamieszczam szkic narzędzia. Wykorzystałem zdjęcie SkyKarola.

http://i64.tinypic.com/55qukg.png

Wyczyściłem wszystko co dało się wyczyścić: soczewkę z obu stron, odbłyśnik i klosz od wewnątrz. Każdy element był brudny i po każdym czyszczeniu papierowy ręcznik był czarny. Odbłyśnik jest w idealnych stanie. Poniżej zamieszczam zdjęcie soczewki, samochód ma 8 lat i 280 kkm przebiegu. Soczewka była pokryta mlecznym nalotem. Trochę jest zaparowana od wewnątrz, ale widać warstwę kurzu. Zawsze myślałem, że reflektory są hermetycznie zamknięte. Jednak nie są, lampa posiada 2 odpowietrzniki.

http://i66.tinypic.com/2u5gqkh.jpg

Nie robiłem jeszcze próby drogowej, ale jestem przekonany że będzie poprawa. Wcześniej nie narzekałem na światła mijania. Ale drogowe były słabe. Niby świeciły, ale światło było takie rozmyte. Pewnie przez tą mleczną warstwę kurzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Regenerowałem sobie sam. Klosze kupiłem na allegro ale odbłyśniki robiła mi firma regeneracja-hc.pl Szczerze polecam. Robią też kompleksową naprawę. Najlepiej zadzwonić i porozmawiać. Cennik na stronie. Ale wiem że mają też nowe klosze jak komuś potrzeba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

 

Ja odebrałem swoje lampki dzisiaj od Pana Huberta Cugier. Zdecydowałem się na wariant z rozcinaniem lamp (zawsze to 400zł taniej). Klosze wypolerowane i pomalowane, odbłyśniki wymienione. Generalnie lampki wyglądają na samochodzie jak nowe. Polecam, jestem zadowolony. Koszt operacji 600zł.

W wolnej chwili mogę wrzucić kilka fotek.

126p>Polonez 1,5>Seicento 900>Polonez 1,4 103kM>Nissan 100NX 150kM>Peugeot 406>Peugeot 406>Opel Vectra 2,2DTI>BMW520i 24V>BMW 525i 24V Touring i VW POLO 1.0 sport GT :) '92>A-klasa 140KM>E61 530d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.