Skocz do zawartości

Nowa gałka e91! opinie


Wiktor92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Ze względu że moja gałka nie należy do najnowszych to planowałem ją wymienić na nową ale cenę prawie 400zł uważałem za dość wysoką ale od jakiegoś czasu pojawiły się na allegro takie gałki http://allegro.pl/galka-biegow-bmw-e60-e61-e63-e81-e90-e91-e92-x3-x5-i3801921827.html . Z tego co widzę to kilka osób je kupiło. Czy to może ktoś z forum ? Czy są to ori gałki , jak wygląda jej jakość itp . Pozdrawiam Wiktor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat nie jest to kwestia dozbierania tylko tak psychicznie uważam że to za dużo . Co do m-pakietowej to nie lubię robić sobie ze zwykłego diesla m-powera( wiecie o co chodzi ) :lol:

 

 

:duh: Ta gałka dodaje +20ps/60nm Przecież nawet z 118d można było zamówić z jak ty to nazywasz M-POWEREM

 

Kup lepiej tą z allegro.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Allegro :

Zwiększa komfort jazdy oraz tuszuje przebieg rzeczywisty samochodu !!!

Odmłódź w prosty sposób wnętrze swojego samochodu !!!" :mad2:

 

Jak dla mnie ori galka jest ciutke za dluga i przez to biegi chodza nie zawsze precyzyjnie. Lepiej kupic i zamontowac od e87 :cool2:

Cena tez nie powala, bo za swoja ori w BMW dalem 28€ - cala czarna, jak lubie :D

o taka jak to : http://www.ebay.de/itm/BMW-SCHWARZ-SCHALTKNAUF-3er-5er-7er-X3-X5-E30-E36-E46-E39-E60-E90-/111186589127?pt=DE_Autoteile&hash=item19e33cb5c7

 

Temat galek przerabiany juz na forum ..

viewtopic.php?f=70&t=233284&p=1732377&hilit=galka#p1732377

viewtopic.php?f=70&t=217414&hilit=galka

Sorry za ortografie - niemiecki windows :)

http://images.spritmonitor.de/519278.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:duh: Ta gałka dodaje +20ps/60nm Przecież nawet z 118d można było zamówić z jak ty to nazywasz M-POWEREM

 

Pzdr

Nie wiem za bardzo co chciałeś mi przekazać ale mi chodzi o to że jeśli nie mam nic z m-pakietu to też po co mi sama gałka ...

z Allegro :

Zwiększa komfort jazdy oraz tuszuje przebieg rzeczywisty samochodu !!!

Odmłódź w prosty sposób wnętrze swojego samochodu !!!" :mad2:

 

Jak dla mnie ori galka jest ciutke za dluga i przez to biegi chodza nie zawsze precyzyjnie. Lepiej kupic i zamontowac od e87 :cool2:

Cena tez nie powala, bo za swoja ori w BMW dalem 28€ - cala czarna, jak lubie :D

o taka jak to : http://www.ebay.de/itm/BMW-SCHWARZ-SCHALTKNAUF-3er-5er-7er-X3-X5-E30-E36-E46-E39-E60-E90-/111186589127?pt=DE_Autoteile&hash=item19e33cb5c7

 

Temat galek przerabiany juz na forum ..

viewtopic.php?f=70&t=233284&p=1732377&hilit=galka#p1732377

viewtopic.php?f=70&t=217414&hilit=galka

po przeczytaniu w/w linków chyba też zdecyduje się na gałkę od e87:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie cena nowej ori skórzanej gałki jest zaporowa, jednak z drugiej strony Twoj egzemplarz jest jeszcze sporo wart i wydanie tego ok 1% jego wartości nie powinno być tragedią.

Podróbka najprawdopodobniej już po kilku miesiącach będzie wyglądała kiepsko.... Wydaje się że niby gałka to gałka, ale jednak są ogromne różnice w jakości. Kiedyś do golfa 3 zakupiłem skórzaną gałkę w miejsce plastikowej i po kilku tyś km była już w kiepskim stanie, a po kilkunastu nadawała się na śmietnik.

 

Podsumowując: na Twoim miejscu kupiłbym oryginalną gałkę zgodną z nr vin. Wydasz troche grosza jednak będziesz miał produkt wysokiej jakości, satysfakcję z oryginalnego wnętrza, nie będziesz się martwił o jej jakość. Pocieszysz się nią Ty jak i kolejny właściciel, który pewnie nawet nie zwróci uwagi że była wymieniana. Jeżeli zakupisz podróbkę już po kilku miesiącach będziesz żałował, ori gałka z innego modelu może i fajna ale dla wtajemniczonych od razu do rozpoznania. Do tego dochodzą bezcenne podejrzenia przy sprzedaży auta :norty:

 

powodzenia w wyborze ;) :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czes,

 

A ja kupilem M pakietowa w JAPONI...ori do BMW prosze zobaczyc w linku cena wyniosla mnie okolo 200zl z przesylka!

Ta z allegro sie chowa, a nowa po zalozeniu w mojej buni ladnie wyglada i swietnie lezyw dloni(jest bardziej okragla ) jak dla mnie extra, zona tez lubi nowa w porownaniu do starej ori.

 

http://www.ebay.co.uk/itm/New-M-Tec-Design-6-Speed-Manual-Gear-Knob-BMW-1-3-5-6-7-Series-Z4-X1-X3-X5-M3-M5-/251299463793?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&fits=Car+Make%3ABMW%7CCars+Type%3AM&hash=item3a829d8271

 

ewentualnie skora za nieco wiecej, jednakze ta nie skozana srebrna fajnie pasuje do mojego srebrnego lekko wnetrza:)

 

http://www.ebay.co.uk/itm/BMW-Genuine-M-Sport-6-Speed-Leather-Gear-Stick-Knob-Black-25117896886-/170881890990?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item27c95abaae

 

Obie 6 cio biegowe

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem te gałkę chociaż stara nie była w najgorszym stanie i uwierz mi niczym sie nie różni już rok temu ją zakupiłem i nie ma na niej zmian jedynie ciut większa jest czcionka liczb niż w org a co do gałek z napisem M-power to wiocha tak sama jak te naklejki na przód.Wiec co do tej podróby to jak najbardziej polecam ja akurat kupiłem całą czarną
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją gałkę zmieniłem jakieś dwa lata temu, zaraz jak kupiłem fure, bo też już była poprzecierana. Kupiłem nową na Ebayu, miała być oryginał, niestety po paru miesiącach zaczęła się przecierać :duh: , dziś wygląda gorzej niż ta oryginalna... Także się brzydko naciąłem, radzę uważać, nie kupować chińszczyzny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem te gałkę chociaż stara nie była w najgorszym stanie i uwierz mi niczym sie nie różni już rok temu ją zakupiłem i nie ma na niej zmian jedynie ciut większa jest czcionka liczb niż w org a co do gałek z napisem M-power to wiocha tak sama jak te naklejki na przód.Wiec co do tej podróby to jak najbardziej polecam ja akurat kupiłem całą czarną

 

 

Jaka wiocha ? Człowieku co ty w ogóle wymyślasz.

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem te gałkę chociaż stara nie była w najgorszym stanie i uwierz mi niczym sie nie różni już rok temu ją zakupiłem i nie ma na niej zmian jedynie ciut większa jest czcionka liczb niż w org a co do gałek z napisem M-power to wiocha tak sama jak te naklejki na przód.Wiec co do tej podróby to jak najbardziej polecam ja akurat kupiłem całą czarną

 

 

Jaka wiocha ? Człowieku co ty w ogóle wymyślasz.

Radziłbym ta tego osobnika nie zwracać uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem te gałkę chociaż stara nie była w najgorszym stanie i uwierz mi niczym sie nie różni już rok temu ją zakupiłem i nie ma na niej zmian jedynie ciut większa jest czcionka liczb niż w org a co do gałek z napisem M-power to wiocha tak sama jak te naklejki na przód.Wiec co do tej podróby to jak najbardziej polecam ja akurat kupiłem całą czarną

 

 

Jaka wiocha ? Człowieku co ty w ogóle wymyślasz.

 

Pan ci mowi ze design Mpower z lat 50 tych to troche straszna wiocha w niektorych przypadkach jak galka zmiany biegow i naklejki na grill trzy kolorowe... (oraz kilka innych)

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te bajery sa fajne ale jak dla mnie to tylko do aut , które maja M Pakiet lub są już konkretnie po tuningu . Śmieszą mnie ludzie ,którzy aspirują do czegoś czego nie mają przez naklejki lub znaczki M3 na tylnej klapie w seryjnej 318i :duh:

 

Jak już robić coś takiego to rozsądnie . Gdybym miał M Pakiet w środku lub go montował to zapewne taka gałka też by u mnie zagościła ale i tak to tylko dla mojego "widzimisię " bo 90% osób ,które ze mna jeżdzą autem nie mają bladego pojęcia co i z czym tu się jada i zupełnie nie odróżniają wersji M od seryjnej a nawet BMW 3 z 5 im się myli . Przy wsiadaniu zawsze zachwyca ich skóra na siedzeniach i zapach w samochodzie oraz przyspieszenie auta . Pytają się ile ma koni i gdy zaczynam mówić o chipach i Nm to zachowuja się jak dzieci na pierszej lekcji chińskiego :mrgreen:

Domek nad najczystszym jeziorem na Mazurach - Wakacje - Święta - Ferie - Weekendy - Sylwester -http://domkinarty.spanie.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie składa, że gałkę + kierownicę można było zamówić z podstawową wersją silnikową, więc nie rozumiem co tu może być smiesznego, założę się, że gdybyś taką gałkę posiadał śpiewał byś inaczej.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amsat - po co zmieniałeś mape silnika na 191 koni, przecież trzeba było kupić od razu M3 lub 335.

To jest przecież nie oryginalne.

Ludzie ja mam fotele od m3 w swoim gracie to musi być wiocha (jak dla kogo) - mi zależało aby mi się dobrze siedziało a nie sugerowałem się znaczkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.