Skocz do zawartości

BMW E91 Pare problemów na początek


Angry_Devil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich od paru dni jestem posiadaczem E91 z 2007r 318i no i mam parę pytań do was i liczę na pomoc:-)

pierwsza rzecz to pilot od centralnego. Samochód otwiera się normalnie z pilota ale nie da się go z pilota już zamknąć:-( i muszę wyciągać kluczyk z pilot i zamykać go przez zamek w drzwiach( posiadam tylko jeden pilot)

kolejny problem to tylna wycieraczka raz zakręciła do połowy i teraz nie kręci wogóle:-( czytałem że trzeba rozkręcić i nasmarować ale narazie pogoda jest kiepska na takie zabawy.

a trzecia najważniejsza usterka to okropne tłuczenie się w zawieszeniu(ja tak myślę) prawa strona przód tak czuje. Byłem już na dwóch stacjach kontroli pojazdów i sprawdzano zawiecho i nic nie stwierdzono podobno wszystko jest w bdb stanie. Ale jak zapalam silnik to słyszę dość duże drganie tłumika i jeden pan stwierdził że w środku tłumika coś lata? wszystkie zaczepy trzymają ok

I to tyle jak na początek z mojej strony z góry dzięki za pomoc pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dziękuje wam za wyczerpujące odpowiedzi naprawdę warto było zasięgnąć u was info co do moich problemów(żałosne!) pozdrawiam. :evil: :evil:

 

Nie bardzo rozumiem czego oczekujesz. Forum to nie jest gorąca linia pomocy technicznej BMW. Większość tych problemów była już opisywana na forum, a zatem "poszukajcie, a będzie Wam znalezione".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wam za wyczerpujące odpowiedzi naprawdę warto było zasięgnąć u was info co do moich problemów(żałosne!) pozdrawiam. :evil: :evil:

 

 

jak nie sprawdziłeś auta przed zakupem to miej do siebie pretensje - zacytuje Ciebie "...(żałosne!)". To nie gorąca linia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, obrażasz wszystkich, bo na forum nie było w danym momencie osoby z wiedzą na temat twoich usterek.

 

Kupiłeś JEDYNĄ TAKĄ DLA KONESERA! ZOBACZ! to się nie dziw.

 

E90/E60 to nie są samochody, które kupuje się w stanie niezdrowej podniety. Te samochody trzeba przed zakupem sprawdzać wszechstronnie i zapomnieć o niskiej cenie.

 

Mam nadzieję, że chociaż kilku kupujących przeczyta ten wątek i go przemyśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 19:00 22-go do 10:00 23-go spodziewałeś się setek postów? :D

Raczej setek odpowiedzi :mrgreen:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.