Skocz do zawartości

Grupowy zakup naklejek na grill E46


czerwony330d

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Aktualizacja:

1. bronek126

2. Fxtrade

3. kalos

4. zielo

5. spine

6. zenek_koksownik

7. ziomekthx

Też byłbym chetny

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 172
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

 

Oczywiście gdyby te paski były oryginalne i kosztowały 150 zł to dla niektórych byłby świetny mod:)

niekoniecznie po 150.

na forum były oryginalne czapki agro styl m-cabon m-power v-max i wogóle po 50 zeta chyba i szły jak świeże bułeczki :mrgreen:

teraz do kompletu paski a na dyskotekę szelesty i białe adidaski albo butki z czubem :wink:

Edytowane przez pete_wwa

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to indywidualna sprawa każdego z nas, jednemu to śmierdzi agro, drugiemu to śmierdzi wsią a jeszcze innemu się marzą dresy, adidasy i bóg wie co, ja do niczego nie namawiam i tylko wyraziłem dobre chęci by koledzy którym przypadł do gustu taki akcencik sobie zamówili, ja gdy zamawiam 10 sztuk mogę kupić z przesyłką do kolegów za 20 złotych, nic na tym nie zarabiam, robię tylko dobry uczynek i myślę że będzie to zapamietane, uprzedzam naklejki są na foli oracal i nie są z allegro tylko z Łotwy.

Dogadałem się z sprzedawcą i zaproponowałem uczciwe warunki, kto chce niech sie dopisuje do listy a jak ktoś ma krytykować że to wieś, agro, itp to lepiej niech nie zaśmieca wątku.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie co to za naklejki że kosztują po 20zł za 3 paseczki i co tzn że są z łotwy ?

pytam bo sam mam folię wylewaną oracala i może zacznę sprzedawać szablony do zmiany koloru nerek na czarne

wraz z żebrami

więcej byłoby może chętnych jakby kosztowały tyle co przesyłka pp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie co to za naklejki że kosztują po 20zł za 3 paseczki i co tzn że są z łotwy ?

pytam bo sam mam folię wylewaną oracala i może zacznę sprzedawać szablony do zmiany koloru nerek na czarne

wraz z żebrami

więcej byłoby może chętnych jakby kosztowały tyle co przesyłka pp

To są naklejki z tej aukcji i od tego sprzedawcy:

http://www.ebay.de/itm/290951697006?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

a sprzedawca jest Łotwy :D

Jeżeli masz możliwości to zrób takie szablony i sprzedawaj, nikt ci nie broni :mrgreen:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oczywiście gdyby te paski były oryginalne i kosztowały 150 zł to dla niektórych byłby świetny mod:)

niekoniecznie po 150.

na forum były oryginalne czapki agro styl m-cabon m-power v-max i wogóle po 50 zeta chyba i szły jak świeże bułeczki :mrgreen:

teraz do kompletu paski a na dyskotekę szelesty i białe adidaski albo butki z czubem :wink:

A skąd możesz wiedzieć w jakich butach chodzę, jak się ubieram itd?? W ogóle co Ci do tego kto co zamawia?? Ty z tym będziesz jeździł? Jak osobiście Tobie się to nie podoba to po co się odzywasz i próbujesz obrazić innych nic o nich nie wiedząc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

jakbym Cię chciał obrazić to bym napisał wprost.

to jest forum i musisz być tolerancyjny na wypowiedzi innych.

nawet jak ktoś się na eksploatacji nie zna to musisz mu to wytłumaczyć a ie się obrażać.

a jako że o gustach się nie dyskutuje a mi z takim festynem kojarzą się te naklejki tak napisałem, do nikogo osobowo :)

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

na forum były oryginalne czapki agro styl m-cabon m-power v-max i wogóle po 50 zeta chyba i szły jak świeże bułeczki :mrgreen:

 

urwał, mam parasol, jeszcze z czasów jak w BMW jeździł Kubica. Ale mi wstyd :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest forum i musisz być tolerancyjny...o gustach się nie dyskutuje

Pete, to są twoje własne słowa. A tolerancji dla innych u ciebie żadnej (od początku swojego wystąpienia w tym temacie krytykujesz ile wlezie), o ciągłej dyskusji oceniających gusta innych forumowiczów nie wspominając.

 

Podobnie jak pete zwracam się z uprzejmą i przyjacielską prośbą do wszystkich, bądźcie tolerancyjni i nie dyskutujcie o gustach. Kto tak jak ja chce wieśniaczy auto i jednocześnie dołożyć te 20 koni poprzez magiczne naklejki, niech dopisuje się do listy. A kto nie chce... wiadomo, nie dla niego ta lista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest forum i musisz być tolerancyjny...o gustach się nie dyskutuje

Pete, to są twoje własne słowa. A tolerancji dla innych u ciebie żadnej (od początku swojego wystąpienia w tym temacie krytykujesz ile wlezie), o ciągłej dyskusji oceniających gusta innych forumowiczów nie wspominając.

 

Podobnie jak pete zwracam się z uprzejmą i przyjacielską prośbą do wszystkich, bądźcie tolerancyjni i nie dyskutujcie o gustach. Kto tak jak ja chce wieśniaczy auto i jednocześnie dołożyć te 20 koni poprzez magiczne naklejki, niech dopisuje się do listy. A kto nie chce... wiadomo, nie dla niego ta lista.

Słusznie :cool2:

Koledzy sprawa wygląda tak, sprzedawca u którego zamawiam ma tzw. urlop do 3 stycznia, więc myślę że do tego dnia uda się uzbierać dziesięć osób, także ten dzień jest ostatecznym terminem do zapisywania się ma listę po tym dniu roześlę na priv dane do przelewu i po otrzymaniu wpłat, dokonuję zapłaty i po otrzymaniu przesyłki rozsyłam wszystkim zainteresowanym.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja:

1. bronek126

2. Fxtrade

3. kalos

4. zielo

5. spine

6. zenek_koksownik

7. ziomekthx

8. mopsisko

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja:

1. bronek126

2. Fxtrade

3. kalos

4. zielo

5. spine

6. zenek_koksownik

7. ziomekthx

8. mopsisko

9. skools003

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja:

1. bronek126

2. Fxtrade

3. kalos

4. zielo

5. spine

6. zenek_koksownik

7. ziomekthx

8. mopsisko

9. skools003

10. Sebek84

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy od dzisiaj proszę o wpłatę za naklejki, jeżeli komuś nie wysłałem danych, proszę pisać na priv. jeżeli ktoś chętny jeszcze na zakup to proszę sie dopisywać po 6 stycznia składam zamówienie.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
witam.. jest jeszcze opcja zakupu naklejek? jesli tak to prosze o wpisanie mnie na liste i instrukcje co dalej.. gdzie mam wplacic hajs i kiedy beda naklejki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.