Skocz do zawartości

Galeria BMW 4 Sport Line


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gdzies ostatnio bylo porownanie w jakims MOTOR (przyjaciolka dla zmotoryzowanych) 428i vs E250cgi.

428i zrobila "pogrom" pod wzgledem, wygladu, prowadzenia, osiagow i jakosci wykonania. (tlko ze ta eklasa jest od 2010 czy jakos tak, a polift przeszla w tym roku dopiero)

 

Moim zdaniem nowa C klasa coupe zrobi sieczke z serii 4.

Jednak dla mnie najwazniejsze bedzie porownanie topowych modeli serii 4, oraz C klasy, czyli AMG vs M.

Mam nadzieje ze BMW mnie nie rozczaruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem w piątek 428i... było dużo ostrej jazdy prawdziwy test.

Pojechałem z zamiarem zakupu auta które stoi w salonie, lub zamówić do produkcji, na dzień dzisiejszy wstrzymuję się z zakupem serii 4.

Powód, na zdjęciach auto wygląda dużo ładniej, na żywo to zwykła seria 3 bez jednej pary drzwi, były ze mną żona i córka po kilku minutach oględzin stwierdziły jedno znacznie że A5 jest ładniejsze na zewnątrz jak i w środku. Tylko potwierdziły moje odczucia, nie jestem na nie ale muszę sprawę przemyśleć.

Kilka spostrzeżeń z testów:

Silnik, super przyspieszenie w połączeniu z automatem i łopatkami daje dużo frajdy i przyjemności w prowadzeniu.

Reflektory diodowe, niesamowicie to działa, fajnie oświetlają pobocze dzięki dodatkowym żarówkom zamontowanym w bocznej ściance reflektora, od strony nerki. Reflektory cały czas pracują, kamerka nad lusterkiem zbiera informacje z drogi o sytuacji i dostosowuje siłę światła do warunków na drodze, są momenty, że lewy reflektor świeci na 50% w porównaniu do prawego, dzieje się tak jak zbliża się z na przeciwka pojazd. Warte wydania ponad 8 tys.

Hed up, fajny bajer dzięki niemu nie trzeba patrzeć na brzydki zestaw wskaźników.

Materiały we wnętrzu takie same jak w F25 czyli, bez szału. Ergonomia na niskim poziomie, kilka nie przemyślnych rozwiązań.

Jak są jakieś pytania to chętnie odpowiem, bo nie będę wszystkiego na raz opisywał.

 

Dostałem propozycje 8% rabaty na nowe auto, oraz konkretną propozycje na 2 auta na stocku cena katalogowa 244 tyś. do kupienia za 202 tys. Tylko, że z silnikami 2.0 D :?

Jak na BMW i auto które miało premierę dwa miesiace temu, to niezła oferta.

Edytowane przez alpin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem, to seria 4 ma niżej położony środek ciężkości (najniżej z obecnie produkowanych bmw), szerszy rozstaw kół, jest lżejsza i ma parę innych smaczków, których nie pamiętam. Więc chyba nie jest to tak do końca seria 3 tylko bez tylnych drzwi..
Straight six in the front, manual gearbox in the middle and drive goes to the back - that's the chapter one, page one of the petro-sexual handbook :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe, bo wydaje mi się że tą informację mam z jakiś materiałów oficjalnych BMW.. Może to kwestia innego wyposażenia, np kół?
Straight six in the front, manual gearbox in the middle and drive goes to the back - that's the chapter one, page one of the petro-sexual handbook :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa 4 coupe 428iA waży dokładnie 1545kg , sedan 328iA 1530kg.

 

Tylko 15kg więcej , ale jeżdzi napewno lepiej od sedana wczoraj sprawdzone :cool2:

Jak w Trzech prostych krokach zniszczyć wspaniałą marke jaką jest BMW ?


Krok Pierwszy : Zastąp napęd na tył napędem na koła przednie w 2015r

Krok Drugi: Wpakuj silnik 3 cylindrowy z MINI do limuzyny BMW 3 w 2016r

Krok Trzeci: Wpakuj silnik 4 cylindrowy do limuzyny BMW 7 w 2016r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RWD 1545kg z bakiem napełnionym w 90% oraz z 70kg kierowcą na pokładzie , bez paliwa i kierowcy wyjdzie z 1425kg

Jak w Trzech prostych krokach zniszczyć wspaniałą marke jaką jest BMW ?


Krok Pierwszy : Zastąp napęd na tył napędem na koła przednie w 2015r

Krok Drugi: Wpakuj silnik 3 cylindrowy z MINI do limuzyny BMW 3 w 2016r

Krok Trzeci: Wpakuj silnik 4 cylindrowy do limuzyny BMW 7 w 2016r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w okolicy pulawskiej widzialem na parkingu biala serie 4, bez mpakitu, na 17''.

 

BJEDA jakich malo, z mpakietem na 18-19 jakos to wyglada, ale taka zwykla 4ka w ogole do mnie nie przemawiala.

Lepsze wrazenie robi na mnie poliftowa Eklasa coupe.

 

Ale to moje subiektywne zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.