Skocz do zawartości

BAD BOY E36 323i ///M COUPE-BYŁY CICHEGO


CICHY525

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 386
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

Ale po co dwa razy jeździć jak auto stoi w muzeum u Cichego :wink:

Czym zabezpieczasz te blachy, ładnie świeżo wygląda :D

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

No właśnie.Po co dwa razy jeździć?

I tak stoi w muzeum :mrgreen:

Ale jakby nie chcieli go to sprzedać można by na skupie i ze 40 zł by za niego było :wink:

Co do środka to jest taki Bool.

Nabyłem Polski produkt. Podobno dość dobrze się sprawuje, reklamacji nie ma i jakościowo jest ok.

Akumulator%2520%25284%2529.JPG

Jak wyschnie mi podstawa to założę.

Ten co był to po pomiarach wyszło, że ma 10,5V bez obciążenia, z obciążeniem 5,6V i 73Ah :mrgreen:

Złom.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego, że Twoje felgi to podróby, oryginalne przedliftowe styl. 24, mają napis MOTORSPORT BMW, a nie jak Twoje samo MOTORSPORT lub MOTOR SPORT (inne podróby tak mają)

 

trochę szkoda, że podróby, chociaż wyglądają dobrze, ale jeśli nie przeszkadza ci brak oryginalności to przelakieruj je na srebrno i będzie pięknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Zdaję sobie sprawę :wink:

Przejdą porządną renowację. Ważne, że nie są sfatygowane i naprawiane. Ten szary jest nieładny.

Ważną rzeczą też jest cena i z reguły trafia się na pościerane, krzywe, sfatygowane i nierzadko spawane.

PS.

Trochę świeżych oktanów :mrgreen:

DSC_1482.jpg

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Pucu pucu, myju myju :wink:

Bad%2520Boy%2520%2528117%2529.JPG

Bad%2520Boy%2520%2528118%2529.JPG

Bad%2520Boy%2520%2528119%2529.JPG

Bad%2520Boy%2520%2528120%2529.JPG

Nie ma nic gorszego jak jest nałożony wosk i...popada na to deszcz :evil:

No nic jakoś tam wyszło.

Auto jutro jednak pojawi się w Toruniu-kompletnie nie przygotowane(jak nigdy, ale co mi tam).

Do zobaczenia jutro :D

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

:arrow: Radość o poranku :mrgreen:

1.JPG

Pojawiła się tradycyjnie flaga w tylnej szybie. Tym razem ją widać doskonale po zerwaniu tej badziewnej folii.

4.JPG

Jednak dobrze wyszło. Oooo tak...(selfie :mrgreen: )

3.JPG

:arrow: Pojechaliśmy i...tradycyjnie

Koras na pół Torunia i to taki fest jakiego przez tyle lat jeszcze nie widziałem

5.JPG

6.JPG

8.JPG

:arrow: Na miejscu

7.JPG

39.JPG

9.JPG

:arrow: Jak zwykle pamiątka. No i jeszcze dla Krysa przywieźliśmy świnkę skarbonkę BMW-taką jak kupiłem sobie w zeszłym roku.

38.JPG

:arrow: Kilka zdjątek pamiątkowych

10.JPG

11.JPG

12.JPG

13.JPG

14.JPG

15.JPG

16.JPG

17.JPG

18.JPG

19.JPG

20.JPG

21.JPG

22.JPG

23.JPG

24.JPG

25.JPG

26.JPG

27.JPG

28.JPG

29.JPG

30.JPG

31.JPG

32.JPG

33.JPG

34.JPG

35.JPG

36.JPG

:arrow: Focia na sam koniec :wink:

37.JPG

Auto zrobiło przez ostatnie dni bez zająknięcia ponad 400 km- czyli normę na prawie pół roku :mrgreen:

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ale wam zazdroszczę :cool2:

Może na przyszły rok i ja się załapie a najpóźniej za dwa lata też przyjadę, skromnym 520d

widzę że gruba impreza jest :mrgreen:

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

W tym roku tak. Naprawdę ogromna ilość aut i osób "na piechotę".

W żadnym roku nie było aż tyle ludzi. Po raz pierwszy Policja zaczęła kierować ruchem bo niestety ale zablokowaliśmy pół miasta.

Piknik jest bardzo fajny i nieważne czy przyjedziesz 316...520...czy najnowszą serią 7 czy M5. Mam małe pretensje do wiatru bo był w złą stronę i dym spalonej gumy leciał prosto w stronę sceny i nie dało się tam wytrzymać. Wielki szacun dla tych co stali tam zawzięcie przy samym ogrodzeniu i wdychali to. Zastanawiam się czy nie zatruli się.

Ogólnie było tak...

DSCN1087.JPG

Dziękuję mojemu słoneczku które było ze mną w tym roku(to dzięki niej w ogóle pojechałem) http://emotikona.pl/emotikony/pic/0kiss3.gif

PS.Zauważyłem, że auto podobało się wielu ludziom...dziękuję.

PS 2.Gdzie się podziała brać forumowa? :(

PS 3.Zdjęcie z dziś. Jeszcze nie rozebraną pojechałem do pracy :wink: .

40.jpg

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

My też tak...z dnia na dzień-mieliśmy w ogóle nie jechać, nawet w robocie nie mówiłem o wolne. Tak to bym Cię zabrał czemu nie? Było by jeszcze weselej.

A świnkę :wink: Chciałem Ci coś podarować...tak po przyjacielsku :D Cieszę się,że Ci się podoba :D

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Moderatorzy

Póki co nic się nie dzieje z powodu totalnego braku czasu.

Jedną rzeczą która się zmieniła to rolka paska. Pasek przy ruszaniu delikatnie zaćwierka i myślałem, że to przez metalową rolkę którą założyłem.

Więc wymieniłem na...

Rolka.jpg

Ale nic to nie dało. Nadal jest tak samo. Pożyjemy zobaczymy może coś da bardziej znać o sobie :wink:

No i chyba komuś się podobało, ale nie zdążył. Zobaczyłem dopiero w domu.

Listwa..jpg

Przykleiłem spinkę do listwy, ale teraz nie bardzo chce się zapiąć w drzwiach :?

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie, może to być łożysko alka. chyba ma to coś do siebie, bo po pewnym czasie daje o sobie znać. na zdjętym pasku kręć alternatorem i sprawdź czy nie masz żadnego luzu.

Tylko BMW jest samochodem , inne auta to wyrób samochodo-podobny.


Reanimacja:


http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=134&t=228175

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Ale to jest typowy dźwięk paska nie łożyska i jest po przejechaniu iluś tam km.Na zimnym tego nie ma.

Pasek jest napięty, a rolka wymieniona na nową bo myślałem, że może po metalowej pasek uślizguje ale jednak nie.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cichy masz farta że tylko ktoś próbował ... ale nie zdążył albo się poddał.

Mojemu szefowi kilka lat temu zdążyli zdjąć wszystkie listewki z M pakietu+ wyrwali lusterka. Dobrze że ktoś to widział i po szybkiej interwencji organów ścigania listwy wróciły na swoje miejsce, lusterka musiał dokupić w serwisie za kwotę XXX zł. Szczęśliwy przez to nie był.

Mnie swędzi nos że pewne osoby będą próbowały w najbliższym czasie śmignąć mi moje felgi. Ale wiem kto to taki, więc ... dla nich to już nie będzie taka prosta sprawa.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie straszcie mnie takimi historiami.... Mi póki co buchnęli znaczek z maski, na listwy M-pakowe się nikt nie połakomił. Trzeba po prostu minimalizować ryzyko - unikać postoju w "podejrzanych" lokacjach, nic innego nie pozostaje. Jak będą chcieli to i tak ukradną...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
może po prostu pasek słaby lub producent kiepski. może wymiana na inny, lepszy i droższy?

Od jakiegoś czasu używam pasków Gates-a i nigdy nie miałem problemów.

No może. Zobaczymy. Nie jest to jakoś uciążliwe bo jest to takie 1-2 sekundowe świergnięcie.

Kurde nie straszcie mnie takimi historiami.... Mi póki co buchnęli znaczek z maski, na listwy M-pakowe się nikt nie połakomił. Trzeba po prostu minimalizować ryzyko - unikać postoju w "podejrzanych" lokacjach, nic innego nie pozostaje. Jak będą chcieli to i tak ukradną...

Znaczki i antenę CB opucowali mi kiedyś z E39 na parkingu pod zakładem.

A tutaj...

Byłem w ZUSie gdzie mają ogrodzoną posesję z kamerami i seciurity :mrgreen:

najciemniej pod latarnią.

 

PS. Na wyżej wspomnianym zakładowym parkingu chłopakowi od nas zakosili halogeny z Corolli- stała pod samą kamerą. Efekt? Śledztwo umorzone z powodu nie wykrycia sprawców.

 

 

A tak wracając do auta...dokańczam tapicerkę. Robi się prawy fotel :wink:

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.