Skocz do zawartości

F10 Opcja ConnectedDrive w Polsce!


demon528

Rekomendowane odpowiedzi

O nie nie kolego :nienie:

Skoro piszesz, że nie ma możliwości to bądź konsekwentny. Dobrze mieć świadomość czy ma się o czymś pojęcie, czy papla się bzdury i wprowadza ludzi w błąd.

 

Jesteś pewien dopóki to nic nie kosztuje, a jak można coś stracić to chętnie zobaczysz :duh:

 

Odpalam udostępniane połączenia w iPhonie , w opcjach bt przesyłanie danych i działa internet - można surfować. Działa to fatalnie, wolno i niewygodnie - debilizm do potęgi. Nie potrafię żadnego zastosowania wykombinować dla tej funkcji. Ładnie w katalogu na zdjęciu strona Google wygląda - nowocześnie :mad2: i tyle.

 

Bmw online nie robi - za każdym razem inny komunikat. Telefon na hotline to strata czasu.

 

Jako ciekawostkę mogę powiedzieć, że kiedyś też mi nie działało przez komórkę - tylko aktualizacja usług się odbywała.

Elektryk z Bawarii próbując mi wytłumaczyć dlaczego nie działa i nie będzie tak się zamotał, że w pewnym momencie sam się zdziwił co fanzoli :norty:

Od pewnego czasu działa, nie wiem dlaczego - nic nie kodowałem !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 479
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja mam inne pytanie. Kto mi powie, gdzie w tym cholernym systemie całym ustawia się lokalizację, tak aby z telefonu w aplikacji "BMW Remote" można określać lokalizację pojazdu? Kilka razy wlazłem w tą opcję, ale była wyszarzała z jakichś powodów, ale teraz zapomniałem gdzie to jest i otrzymuje piękny błąd przy próbie lokalizacji w BMW Remote o treści :

 

"Lokalizacja GPS w pojezdzie dezaktywowana. W celu korzystania z funkcji mobilności aktywuj lokalizację GPS w swoim pojezdzie przez menu ustawień. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w instrukcji obsługi swojego pojazdu."

 

Ani nie mogę znalezc w instrukcji ani już teraz nie mogę znalezc tego pod żadnym elementem MENU. Ktoś coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iDrive-----Ustawienia-----Lokalizacja GPS na samym dole

 

:duh:

 

Jak mogłem tego nie zobaczyć to nie wiem... Swoją drogą włączyłem ale nadal mam w aplikacji ten sam błąd. Coś tam trzeba jeszcze "potwierdzić" oprócz włączenia tego check-box'a o pozwoleniu lokalizowania pojazdu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego @jasiuq1

 

Może pomożesz mi co i jak, bo robię wszystko jak piszesz zarówno w iP6 jak i 5S i jak próbuję wejść w usługi w CIC to pisze, że usługa niedostępna w moim kraju :(

 

Obawiam się, że nie potrafię Ci pomóc. Raczej musisz się zwrócić do kogoś obeznanego z "kodowaniem", albo do ASO.

 

Jeszcze możesz spróbować zrobić update softu w aucie - wcześniej w tym temacie jest link. Jest też temat http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=108&t=217339 poczytaj, czy masz wszystko poustawiane jak trzeba.

No i czasem trzeba poprosić operatora komórkowego o włączenie funkcji hotspota osobistego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sie dzieje z tym connecteddrive? z dnia na dzien dziala coraz gorzej. Nie wczytuje pogody tylko pokazuje analogowy zegar, zaden widzet nie dziala
"We at BMW do not build cars as consumer objects, just to drive from A to B. We build mobile works of art" - Chris Bangle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Co sie dzieje z tym connecteddrive? z dnia na dzien dziala coraz gorzej. Nie wczytuje pogody tylko pokazuje analogowy zegar, zaden widzet nie dziala

 

Mam od wczoraj to samo (zegar analogowy), zaś problemy z danymi pogodowymi mniej więcej od tygodnia.

 

Odpowiedź infolinii ConnectedDrive:

"problem jest znany i związany z rekonfiguracją usługi BMW Online (do której przynależą widgety). Taka sytuacja może trwać do końca bieżącego tygodnia, później wszystko powinno wrócić do normy. Jeśli w przyszłym tygodniu widgety nie zaczną poprawnie działać - należy skontaktować się z infolinią podając VIN w celu indywidualnej analizy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli nie ma sklepu i nie bedzie to teraz niektorym uzytkownikom poznikaja uslugi. Nie bedzie ich jak przedluzyc i dlatego teraz wylaczaja
"We at BMW do not build cars as consumer objects, just to drive from A to B. We build mobile works of art" - Chris Bangle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej drąże temat. Wygląda to mniej więcej tak : (pogoda dziś mi też nie działała)

 

http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/911/hJ4CHH.jpg

http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/537/0j4PCn.png

 

Jakieś pomysły dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Zalogowalem sie na konto po dluzszym okresie. Zaczal sie 2Q 2015 ,a sklepu dalej nie ma
"We at BMW do not build cars as consumer objects, just to drive from A to B. We build mobile works of art" - Chris Bangle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przegladarka dziala tylko na postoju, a nie podczas jazdy. Chyba, ze korzystaja z niej pasazerowie z tylu na ekranach.

W jednym aucie nie mam RTTI, przydatna rzecz w nawigacji, ale BMW Polska jakos nie spieszy sie do wgrywania dodatkowych opcji swoim klientom

 

a problem z pogoda i zegarem to byl problem globalny

http://www.2addicts.com/forums/showthread.php?p=17608263

"We at BMW do not build cars as consumer objects, just to drive from A to B. We build mobile works of art" - Chris Bangle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj to w ogóle ConnectedDrive świrował. Mi pokazywał, że mam przyjechać do serwisu bo mi się umowa na wszystkie usługi skończyła, internet mówił, że nie ma zasięgu nigdzie i wszystkie aplikacje znikęły. Ktoś coś? Globalnie? :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogoda raz dziala , a raz nie, jak wejdzie sie w bmw online to czesto wyskakuje komunikat:

Dear BMW ConnectedDrive Customer,

Due to maintenance work, the website is currently not available. Please try again later.

 

bmw kupa

"We at BMW do not build cars as consumer objects, just to drive from A to B. We build mobile works of art" - Chris Bangle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile już czasu ten system jest jedynie marketingowym bełkotem? Pewnie dobre 2-3 lata.

Miał byc praktyczny appstore z fajnymi apkami a jest jakaś namiastka niewiadomo czego.

Nie wiem po co to teraz odpalać nawet. Pogode sprawdzić?

 

W jakich krajach to działa? W USA szumnie zapowiadali na pełne odpalenie tej wiosny, ale nie sledze tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.