Skocz do zawartości

Mała prośba do posiadaczy F30.. o zrobienie zdjęcia..


Manofthelake

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Bardzo bym prosił posiadaczy BMW F30 o zrobienie fotki wnętrza w nocy, a dokładnie

chciałbym zobaczyć jak w nowszej konstrukcji wyglądają światełka typu ''Ambient'' .

 

W E90 były głównie po 2 diody z tyłu i przodu takie pomaranczowe, a nie wiem jak to teraz jest w F30.. czy dodali

może klamki lub coś innego.

 

Mowa oczywiście o podświetleniu dyskretnym.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są po dwie diody w podsufitce z przodu oraz z tyłu.

Można zmieniać kolor pomiędzy pomaranczowymi białym (sport i Classic).

Dodatkowo są diody pod Listwami w drzwiach -przód i tył (tez zmieniają kolor ).

Zdecydowanie lepiej prezentuje sie kolor pomarańczowy , bialy jest mniej widoczny .

Jak pykne fotkę to ci wrzuce.

89fd7c4724419b3am.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie ten pakiet oświetlenia.

Tych diód jest nieco więcej niż kolega wyżej napisał. :wink:

Oprócz tego,że podświetlane dwu-kolorowo są listwy i wspomniane diody w podsufitce z przodu i ztyłu to jeszcze w drzwiach podobnie jest z klamkami wewnątrz i przestrzenią na nogi pod deską rozdzielczą(wszystko biało lub czerwono)

Dodatkowo dochodzą jeszcze podświetlane lusterka w osłonach od słońca(standardowo nie ma).

Z kolei na zewnątrz(na biało) podświetlana jest przestrzeń pod drzwiami(przy ich otwarciu) i klamki na zewnątrz auta.

 

Z całą pewnością nie jest to must have ale fajny "smaczek", który dodaje nieco uroku wnętrzu w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne. Ja tylko doprecyzowałem bo w katalogu z tego co pamiętam nie ma wszystkich szczegółów dotyczących tego pakietu.

W trakcie jazdy świecą diody w podsufitce, listwy i klamki w drzwiach(wewnątrz) oraz oświetlenie na nogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne. Ja tylko doprecyzowałem bo w katalogu z tego co pamiętam nie ma wszystkich szczegółów dotyczących tego pakietu.

W trakcie jazdy świecą diody w podsufitce, listwy i klamki w drzwiach(wewnątrz) oraz oświetlenie na nogi.

 

Wnioskuje po tym, że zaszła naprawdę fajna ewolucja jeżeli chodzi o oświetlenie dyskretne.. ja że tak powiem

uwielbiam te świecidełka i zwracam na nie dużą uwage ;)

 

Także prosze nadal o fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero po tym co napisał Spidi ,zauważyłem ,że jest podświetlenie "dyskretne" w nogach podczas jazdy.

Myślałem,że tylko podczas otwierania drzwi świeci :wink:

Natomiast,przynajmniej u mnie nie ma podświetlenia klamek wewnętrznych.

Jest tylko listwa ,od której się odbija światło i pada na klamkę.

Według mnie to daje błędne złudzenie...ale mogę się mylić.

 

http://images61.fotosik.pl/154/50ec0498b3db74c8m.jpg

 

http://images61.fotosik.pl/154/5b37a712f27f85fdm.jpg

 

Zdjęcia w nogach nie robiłem,bo kiepsko widać,przynajmniej robiąc telefonem :wink:

 

Aha i jest jeszcze dioda oswietlajaca miejsca na napoje :)

89fd7c4724419b3am.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory za jakość ale zapomniałem zabrać statyw a z ręki w nocy ciężko coś sensownego pstryknąć...

 

http://imageshack.us/a/img534/9647/lcam.jpg

 

http://imageshack.us/a/img542/1369/vrs9.jpg

 

Loop ja z kolei teraz po Twoim poście przyjżałem się klamkom i faktycznie nie ma tam diód - tak jak napisałeś to właśnie światło z listwy pada na nie i odbija się w taki sposób, że wygląda jak były by dodatkowo podświetlone. Mój błąd.

Na zdjęciu nie widać też światła na nogi(jest dość dyskretne ale siedząc w aucie da się to zauważyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podswietlenia miedzy słupkami nie ma.

W serii 1 (f20) występuje to w wersji bodajże Urban , bo mam tez w rodzinie f20 w wersji sport i tez to nie występuje.

A co do f30 to nie wiem , czy jest to w jakiejś innej wersji , moze mnie ktoś oswieci :wink:

Widzę , ze sie bardziej do zdjęć przylozyles Spidi niż ja :D

89fd7c4724419b3am.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
a co zrobić aby w F30 świeciły się klamki ale na zewnątrz? Mam pakiet, który powinien to robić. Zewnętrzne klamki mają nawet pod spodem lampki, chyba włączyłem wszystko co mogłem w menu, ale nie świecą... uruchamia się je jakoś specjalnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.