Skocz do zawartości

E61 530d Kluczbork WBANJ71040CR15892


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich sympatyków bmw.Jest to mój pierwszy post na tym forum chciałbym zasięgnąć waszej rady na temat tego auta. Może ktoś

je już oglądał albo zna właściciela. na co zwrócić szczególna uwagę przy zakupie.waham się pomiędzy 530 a 535. Z góry serdecznie dziękuje za wszelkie podpowiedzi i uwagi.Zanim ktoś zablokuje post prosiłbym o krótkie wyjaśnienie - o co chodzi,co nie tak. dzięki

 

http://tablica.pl/oferta/bmw-530-e61-530d-beze-duza-navi-xenon-2005-CID5-ID3caa7.html

 

Teraz już wiem .Czekam na numer vin od własciciela.I niezwłocznie go dolącze.No i jest vin.

Edytowane przez rivolt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel kupił 2004 za 45tys. i zadnego cuda nie trafił.I wsadził juz za duzo. :)Takze sądze ze nie maróznicy 45 32 tak czy siak trzeba wsadzić forsę w auto.Chodzi mi na co zwrócić uwagę szczególnie.Jakieś typowe bolączki tego modelu,które użytkownik zna a kupujący nie dojrzy za chiny.Czekam na vin od wlasciciela.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłamie na wstępie że osobiście sprowadził ją z Niemiec od pierwszego właściciela. Chyba ze miał na imię Luigi i mieszkał w Italii :norty:

Poza tym tapicerka zmieniona na skórę bo mimo kiepskich zdjęć na Edka mi ona nie wygląda.

 

 

Składanie Dane pojazdu

Art.

 

Wartość

Numer podwozia WBANJ71040CR15892

Kod typu NJ71

Typ 530D (EUR)

Typoszereg E E61 ()

Seria 5

Rodzaj konstrukcji TOUR

Układ kierowniczy LL

Drzwi 5

Silnik M57/TU

Pojemność skokowa 3.00

Moc 160

Napęd HECK

Skrzynia biegów AUT

Kolor ORIENTBLAU METALLIC (317)

Tapicerka STOFF EDWARD/BEIGE 3 (ABBA)

Data prod. 2005-03-09

 

Składanie Wyposażenie

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S1CAA SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE Selekcja COP ważnych pojazdów

S205A AUTOMATIC GETRIEBE Automatyczna skrzynia biegów

S354A GRUENKEIL-FRONTSCHEIBE Szyba przednia ziel. z klinem ziel.

S386A DACHRELING Reling dachowy

S430A INNEN-/AUSSENSPIEGEL AUT.ABBLENDEND Lust. wew./zew. z automatyką przyciemn.

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S438A EDELHOLZAUSFUEHRUNG Wersja z drewna szlachetnego

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe

S524A ADAPTIVES KURVENLICHT Adaptacyjne doświetlanie zakrętów

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S540A GESCHWINDIGKEITSREGELUNG Tempomat

S563A LICHTPAKET Pakiet oświetlenia

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S587A LM RAEDER DOPPELSP.116 MIT NOTLAUF. Obr. BMW, st. le. podw. spr. 116

S609A NAVIGATIONSSYSTEM PROFESSIONAL System nawigacji Professional

S694A CD-WECHSLER VORBEREITUNG Instalacja zmieniarki BMW na 6 CD

S698A AREA-CODE 2 Area-Code 2 do DVD

S855A SPRACHVERSION ITALIENISCH Wersja językowa, włoski

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S884A ITALIENISCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa w jęz. włoskim

S8SAA LAENDERSPEZ. NAVI.-FREISCHALTUNG Aktywacja nawigacji charakt. dla kraju

S8SBA LAENDERSPEZ. TELEMATIKFREISCH. Aktywacja syst. telem. char. dla kraju

S8SPA COP STEUERUNG Sterowanie COP

S928A REIFENSTEUERUNG Sterowanie opon

 

Składanie Wyposażenie seryjne

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S216A SERVOTRONIC Wspomaganie układu kier. Servotronic

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S785A WEISSE BLINKLEUCHTEN Lampy kierunkowskazów białe

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kumpel kupił 2004 za 45tys. i zadnego cuda nie trafił.I wsadził juz za duzo. :)Takze sądze ze nie maróznicy 45 32 tak czy siak trzeba wsadzić forsę w auto.

Oj ,żebyś się nie żdziwił . Jak kupisz sztrucla to ,żebyś niewiem ile wsadził to może nie być już do odratowania :nienie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Takze sądze ze nie maróznicy 45 32 tak czy siak trzeba wsadzić forsę w auto.

 

Trzeba założyć temat "Najbezsensowniejsze wypowiedzi.". Będziesz długo na czele. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel kupił 2004 za 45tys. i zadnego cuda nie trafił.I wsadził juz za duzo. :)Takze sądze ze nie maróznicy 45 32 tak czy siak trzeba wsadzić forsę w auto.Chodzi mi na co zwrócić uwagę szczególnie.Jakieś typowe bolączki tego modelu,które użytkownik zna a kupujący nie dojrzy za chiny.Czekam na vin od wlasciciela.

Bez urazy, ale jak masz takie podejście to o nic nie musisz się pytać. Jak się podoba to jechać i kupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel kupił 2004 za 45tys. i zadnego cuda nie trafił.I wsadził juz za duzo. :)Takze sądze ze nie maróznicy 45 32 tak czy siak trzeba wsadzić forsę w auto.Chodzi mi na co zwrócić uwagę szczególnie.Jakieś typowe bolączki tego modelu,które użytkownik zna a kupujący nie dojrzy za chiny.Czekam na vin od wlasciciela.

Bez urazy, ale jak masz takie podejście to o nic nie musisz się pytać. Jak się podoba to jechać i kupować.

 

Na razie po za rozkodowaniem wyposażenia przez jednego uprzejmego kolegi nic się nie dowiedziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprowadzony w pazdzierniku 2012, brak ksiazki serwisowej oraz jakichkolwiek faktur, rachunkow, zaswiadczen odnosnie przebiegu. Takze podejrzewam ze 270tys km jest rowniez zmyslone.
Sprzedam Bmw 320d E46 2001r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie po za rozkodowaniem wyposażenia przez jednego uprzejmego kolegi nic się nie dowiedziałem

To ja :norty:

A tak na serio chyba za szybko skupiłeś się nad wyposażeniem a nie przeczytałeś górnej części mojego posta, która brzmiała:

,,Kłamie na wstępie że osobiście sprowadził ją z Niemiec od pierwszego właściciela. Chyba ze miał na imię Luigi i mieszkał w Italii :norty:

Poza tym tapicerka zmieniona na skórę bo mimo kiepskich zdjęć na Edka mi ona nie wygląda''.

Jeśli już na samym wstępie sprzedający to auto kłamie, nie wiem czy jest jakikolwiek sens jechać i je oglądać. Lecz jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości lub rozterki co z tym fantem zrobić, to podjedź lub zadzwoń do któregoś z ASO i sprawdź autentyczność przebiegu. Ogólnie stoff edward nie jest moją ulubioną szmacianą tapicerką, lecz mimo wszystko raczej nie wymienia się jej bez powodu, a jeżeli już to sprzedający powinien sam o tym wspomnieć w rozmowie telefonicznej jaki był powód jej wymiany .

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha..niekoniecznie musi kłamać tak do końca (albo gamoń albo cwaniak),wiem ze nasze handlarzyny sprowadzają z Włoch,rejestrują auta w Niemczech i potem dopiero sprzedają u nas no i jest w briefie tylko jeden właściciel. Mozliwe tez ze kupił u turka z nowym briefem niemieckim.Ale tutaj prawdy się nie dowie nikt.Jezeli zadzwonie np. do Smorawińskiego to podadzą mi kiedy miała ostatni serwis z przebiegiem przez telefon ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takze sądze ze nie maróznicy 45 32 tak czy siak trzeba wsadzić forsę w auto.

 

Trzeba założyć temat "Najbezsensowniejsze wypowiedzi.". Będziesz długo na czele. ;)

 

Potrafisz zagwarantować ze za 45 tys auto bedzie w lepszym stanie niz za 32 tys.No chyba nie :mrgreen:

zakup to loteria ile bys niw wydał i tak nie wiesz co trafisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że jest większa szansa na lepszy stan faktyczny egzemplarzy "droższych" ;) .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli zadzwonie np. do Smorawińskiego to podadzą mi kiedy miała ostatni serwis z przebiegiem przez telefon ?

Myślę ze nie będzie żadnego problemu, możesz spróbować.

Kilka lat temu będąc w Poznaniu miałem dosyć spory problem do którego załoga Smorawińskiego podeszła w bardzo profesjonalny sposób, dlatego zawsze będę ich chwalił.

Powodzenia

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Takze sądze ze nie maróznicy 45 32 tak czy siak trzeba wsadzić forsę w auto.

 

Trzeba założyć temat "Najbezsensowniejsze wypowiedzi.". Będziesz długo na czele. ;)

 

Potrafisz zagwarantować ze za 45 tys auto bedzie w lepszym stanie niz za 32 tys.No chyba nie :mrgreen:

zakup to loteria ile bys niw wydał i tak nie wiesz co trafisz.

 

Jaka loteria???? Auto można sprawdzić na wszystkie sposoby od formalnych kwestii po mechanikę, nadwozie itd. Jak pojedziesz do dobrych fachowców to dowiesz się prawie wszystko o stanie auta, jego przeszłości, autentyczności przebiegu (tu ASO i papierologia) itd.

 

Ja się przestaję dziwić, że te wszystkie handlarzyny tak świetnie w Polsce funkcjonują skoro ludzie mają takie podejście jak Ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja się przestaję dziwić, że te wszystkie handlarzyny tak świetnie w Polsce funkcjonują skoro ludzie mają takie podejście jak Ty.

 

Mogłbys troche roswietlic mi temat mojego podejścia bo niestety nie ogarniam twojego podejscia do mojego podejscia :|

wystosowałem zapytanie na forum do ludzi ,którzy jeżdżą takimi autami o pomoc jak się zabrać do oględzin takowej maszyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kolego. Jak już na siłę wierzysz w cuda i chcesz sam się przekonać jak się kupuje najtańsze okazje z allegro, to zabierz każde auto do dobrego serwisu na sprawdzenie, wcześniej oczywiście po numerze nadwozia sprawdź autentyczność przebiegu. Nie ma tu żadnych cudów. To jedyna w miarę bezpieczna droga zakupu tego samochodu. Obejrzysz dwadzieścia aut, wydasz z 5 tys zł na jeżdżenie i wizyty w serwisie i sam się przekonasz co i jak. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej nie wiem o co tobie chodzi przyjacielu.

Myślę po prostu,ze jeżeli stać ciebie na roczne 535 to żyjemy niestety w całkowicie innych światach i nigdy się nie zrozumiemy. :(

Czytasz watek od początku ? jeżeli masz jakieś sugestie co do ogledzin auta to proszę podziel się nimi,jeżeli nie, proszę nie zaśmiecaj tematu . z góry dzięki.

Może masz możliwość sprawdzenia tegoż auta w serwisie po vinie ? jeżeli tak będę dozgonnie wdzieczny.

Co chcesz sprawdzić jeżeli serwisowany był np.do końca gwarancji w ASO ?

Edytowane przez rivolt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Czytam od początku i nie tylko ja Ci próbuję wytłumaczyć, że E60 530d za 30 tys to będzie złom, ale Ty wiesz lepiej. I żeby Cię pocieszyć, nie stać mnie na roczne 535, więc nie żyjemy w innych światach, chyba, że masz na myśli realny i marzycielski to tak. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup kolego tą "okazję", włożysz 20-25 tysięcy w naprawy w ciągu roku, może dwóch to zrozumiesz co znaczy kupić auto od handlarza w śmiesznej cenie. Wszyscy próbują Ci wytłumaczyć, że auto jest kombinowane, pewnie ma 2, czy 3 krotnie wyższy przebieg, że jeżeli wyposażenie nie pokrywa się z VINem to są powody, by sądzić, że auto miało większe przygody. Ale ja widzę, że Ty musisz kupić, a dopiero wtedy zrozumiesz. :8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup kolego tą "okazję", włożysz 20-25 tysięcy w naprawy w ciągu roku, może dwóch to zrozumiesz co znaczy kupić auto od handlarza w śmiesznej cenie. Wszyscy próbują Ci wytłumaczyć, że auto jest kombinowane, pewnie ma 2, czy 3 krotnie wyższy przebieg, że jeżeli wyposażenie nie pokrywa się z VINem to są powody, by sądzić, że auto miało większe przygody. Ale ja widzę, że Ty musisz kupić, a dopiero wtedy zrozumiesz. :8)

 

Nie napisałem,ze kupuje to auto.Tylko chce się dowiedzieć od początku w co wpakuje te 20-25 tys. zł jak kupie np. ten wóz. tylko tego próbuje sie dowiedziec od samego poczatku.ale nie idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.