Skocz do zawartości

E61 530d Kluczbork WBANJ71040CR15892


Rekomendowane odpowiedzi

Logiczne dla ciebie jest to ,że to co drogie to jest dobre .Aha... To kupię ten za 30 tys i ogłoszę za 50 tyś wtedy będzie dobra według twojej logiki i sprzedam raz dwa.tak ???? bmw to takie same g.... jak mercedes czy audi .Kupując audi po takim zapytaniu jak tutaj ludzie potrafili napisać na co zwrócic uwagę przy zakupie danego modelu,a tutaj sami psycholodzy. :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logiczne jest to, że każdy samochód jest wart swojej ceny, i nikt z chandlarzy czy nawet osoby prywatne nie zrobią Ci prezentu w postaci zdrowej i pewnej e61 za 30k zł. Logicznym także jest to, że prawdopodobieństwo trafienia na godny uwagi egzemplarz jest większe w przypadku droższych aut, niż "okazji" za cenę poniżej średniej rynkowej. Jeśli uważasz, że BMW to g..., to po co go szukasz?

 

Powodzenia w szukaniu okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup kolego tą "okazję", włożysz 20-25 tysięcy w naprawy w ciągu roku, może dwóch to zrozumiesz co znaczy kupić auto od handlarza w śmiesznej cenie. Wszyscy próbują Ci wytłumaczyć, że auto jest kombinowane, pewnie ma 2, czy 3 krotnie wyższy przebieg, że jeżeli wyposażenie nie pokrywa się z VINem to są powody, by sądzić, że auto miało większe przygody. Ale ja widzę, że Ty musisz kupić, a dopiero wtedy zrozumiesz. :8)

 

Nie napisałem,ze kupuje to auto.Tylko chce się dowiedzieć od początku w co wpakuje te 20-25 tys. zł jak kupie np. ten wóz. tylko tego próbuje sie dowiedziec od samego poczatku.ale nie idzie.

 

tu sobie poczytaj viewtopic.php?f=73&t=112284

 

ale w tym aucie (autach :P ) to trzeba najpierw sprawdzić czy nie ma już 500tys na blacie i ile śladów zostawia na drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup kolego tą "okazję", włożysz 20-25 tysięcy w naprawy w ciągu roku, może dwóch to zrozumiesz co znaczy kupić auto od handlarza w śmiesznej cenie. Wszyscy próbują Ci wytłumaczyć, że auto jest kombinowane, pewnie ma 2, czy 3 krotnie wyższy przebieg, że jeżeli wyposażenie nie pokrywa się z VINem to są powody, by sądzić, że auto miało większe przygody. Ale ja widzę, że Ty musisz kupić, a dopiero wtedy zrozumiesz. :8)

 

Nie napisałem,ze kupuje to auto.Tylko chce się dowiedzieć od początku w co wpakuje te 20-25 tys. zł jak kupie np. ten wóz. tylko tego próbuje sie dowiedziec od samego poczatku.ale nie idzie.

 

tu sobie poczytaj viewtopic.php?f=73&t=112284

 

ale w tym aucie (autach :P ) to trzeba najpierw sprawdzić czy nie ma już 500tys na blacie i ile śladów zostawia na drodze

 

Dzieki wielkie o to mi chodziło :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzeba było dać sygnał, że chcesz usłyszeć oczywistą oczywistość. Nie kupuj żadnego auta sam tylko z kimś posiadającym elementarną wiedzę. Z twojej wypowiedzi wynika, że nawet nie wiedziałeś o tak prostych czynnościach przy oględzinach jak potwierdzenie przebiegu i sprawdzenie czy auto nie było rozwalone. Nie drwij sobie z psychologią w temacie kupna-sprzedaży samochodów, bo nawet nie zdajesz sobie sprawy jaki to ważny element. W zasadzie dobrze, że trafiłeś na to forum, bo byś kupił jakieś zwłoki i mógłbyś być mocno zdziwiony jak niektóre samochody są podrutowane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.