Skocz do zawartości

Re: Czerwone E90 str.2 Hamulce Porsche

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, nazywam się Kuba, jestem z Dąbrowy Górniczej(obecnie studiuję w Krakowie) i chętnie pokażę Wam mój samochód :wink:

Może najpierw troszkę przybliżę historię BMKi;

 

W zeszłym roku udało mi się wejść w posiadanie E90 323i z przebiegiem 17000km, która już sama w sobie jest dosyć dużym ewenementem, ponieważ produkowana była na rynek Kanadyjski i jest bliźniaczą jednostką 218 konnej 325i, lecz zdławiona na 177km. Auto było trochę poobijane, ale nic poważnego, bez dachowań i tym podobnych przygód :mrgreen:

Na początku prezentowała się tak:

http://imageshack.us/a/img515/2152/dsc08046s.jpg

http://imageshack.us/a/img535/2134/dsc08048t.jpg

http://imageshack.us/a/img515/8571/dsc08050in.jpg

 

Następnie wleciał pro-kit i OZ ultraleggera 18 cali :8)

Wiem, wiem zaraz będzie "czemu nie 19'??"

http://imageshack.us/a/img221/3904/dsc08082s.jpg

http://imageshack.us/a/img696/5762/dsc5146c.jpg

http://imageshack.us/a/img585/2633/dsc5089y.jpg

http://imageshack.us/a/img210/9173/img0261il.jpg

 

Do pełni szczęścia potrzebowałem już tylko czarnego ryjka, lusterek i troszkę okleiny :wink:

http://imageshack.us/a/img716/8767/img1246nc.jpg

 

Po niedługim czasie zaczęły się przeróbki mechaniczne i na pierwszy ogień poszedł układ wydechowy od MG motorsport, który bardzo miło mruczał i bardzo fajnie wyglądał.

http://imageshack.us/a/img534/2921/kue8.jpg

http://imageshack.us/a/img109/7306/dqg1.jpg

http://imageshack.us/a/img845/1764/sq74.jpg

http://imageshack.us/a/img818/2878/6vk1.jpg

 

Poza wydechem zrobiony był jeszcze dolot.

 

Jakiś czas temu dostałem od swojego mechanika bardzo korzystną opcję swapa i oczywiście nie byłbym sobą gdybym nie skorzystał. Od jakiegoś czasu pod maską siedzi 3 litrowa benzyna, która daje niesamowitą frajdę z jazdy. Dawca jest dosyć pechowy, bo został skradziony i jak się złodziejom gorąco pod dupą zrobiło, to chcięli go spalić, ale poszło tylko wnętrze:

http://imageshack.us/a/img198/623/mbp.JPG

http://imageshack.us/a/img825/2333/jz0w.jpg

http://imageshack.us/a/img842/7120/eocl.jpg

http://imageshack.us/a/img585/9452/il2a.jpg

 

Dodatkowym smaczkiem jest tłumik BMW Performance, który można ocenić na filmiku poniżej:

 

Podejrzewam, że niektórzy widzieli już auto na Sporcie.

Namówię ojca żeby pokazał również swój samochód, bo widzę, że na tym forum jest trochę nowszych BMek :)

 

Pozdrawiam i do zobaczenia na jakimś spocie/zlocie :)

Edytowane przez kuba93

Opublikowano

Cześć. Fajne autko. Spoko mody. Szczególnie fele są :cool2: Szkoda, że nie ma xenonów.

Ogólnie połączenie czerwone-czarne wygląda spoko. :8)

Opublikowano
  • Moderatorzy

Widzialem na sporcie kiedys jak jeszcze tam sie logowalem :)

Połączenie czerwonego z czarnym - coś jak u mnie :)

Wpadnij na zlot zrobimy jakies wspolne foto :cool2:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za miłe komentarze :)

Na zlot na 50% wpadnę w sobotę.

Opublikowano

Przyjemne autko i oryginalne modyfikacje! Polecam tylko uważać przy ruszaniu na grubym żwirze aby kamienie nie poobijały tylnego zderzaka :lol:

 

zapraszamy na zlot!!

http://i42.tinypic.com/2u7vjag.jpg
Opublikowano

Rzadko spotykany kolor w e90 :) O niebo lepiej z tą czarną felą :cool2:

Powiedz mi, ile kosztował Cię wydech MG? Może być pw. :)

 

Super auto i oczywiście ja też zapraszam na zlot! :mrgreen:

Opublikowano
Samochód niesamowity, a moc po swapie i dźwięk wydechu wyrywa z butów :D Trzeba zrobić wspólną sesje :cool2:
Opublikowano

Bardzo ładnie prezentuje się Twoje E90!

 

No i najważniejsze, czerwone auta są najszybsze :!: :wink: :mrgreen:

 

Pzdr.

Opublikowano
  • Autor

To, że czerwone najszybsze wiadomo nie od dziś, a żeby nie było wstydu ze świateł i "szukania czegoś w radiu", zrobiłem swapa :mrgreen:

Karol mamy jedno foto, stare ale jare :P :P :P

http://imageshack.us/a/img838/4616/img0565or.jpg

 

Jeszcze raz dzięki za miłe słowa :)

Opublikowano
Co do tych 50% ze zlotem to udam, że tego nie widziałem ;) Krąży taki pewien filmik z wypadu BMW po necie i liczę na powtórkę :D
Opublikowano

Fajna :cool2:

Aż się prosi o xenon i spojler performance.

Btw.

Na allegro są teraz po 790 zł - dobry deal :shock:

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
Opublikowano
Fajnie, że taki nie oklepany kolor :) Pomyśl może o dystansach ?
Opublikowano
Zajefajne auto i do tego ten wydech :cool2: Rasowe WRC :cool2: :twisted:

Sorry za ortografie - niemiecki windows :)

http://images.spritmonitor.de/519278.png

Opublikowano
  • Członkowie klubu

Auto prezentuje się godnie :).

Jak wyglada temat z zakupem czesci do aut robionych na aneryke? Wszystko zgodne?

 

Jak długo masz wydech od MG?

Jak sie sprawa ma z końcówkami z czarnej niby ceramiki?

U mnie i u kolegi kacpercia po miesiacu zaczęła schodzić farba i szykuje siè na wymianę . Straszne g ó w n o ....

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor
Fajna :cool2:

Aż się prosi o xenon i spojler performance.

 

Od samego początku o tym myślałem, ale szkoda mi pieniędzy, bo ksenony to dość spory koszt jeżeli che się je mieć ze wszystkim co potrzeba :roll:

Jak wyglada temat z zakupem czesci do aut robionych na aneryke? Wszystko zgodne?

 

Kanadyjskie wersje są takie jak Europejskie.

 

Jak długo masz wydech od MG?

Jak sie sprawa ma z końcówkami z czarnej niby ceramiki?

Wydech mam od zimy i zauważyłem tylko, że schodzi lekko ich znaczek firmowy, reszta bez zarzutów.

Opublikowano

:cool2:

Taki swapik by się przydał u mnie :)

Ile Cię to wyszło ?

Opublikowano
  • Autor
4 tysiące + mój silnik.
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Update- oklejone lampy i heble z Porsche.

http://imageshack.us/a/img401/9563/0q38.jpg

http://imageshack.us/a/img819/4184/ex93.jpg

http://imageshack.us/a/img823/3203/flzf.jpg

http://imageshack.us/a/img46/467/whai.jpg

Opublikowano

Świetny mod.

 

Co oprócz widocznych zmian zmieniałeś w układzie hamulcowym ?? Zmieniałeś tylko przód czy kpl. ??

Jak różnica w odniesieniu do serii.

 

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor
Zmieniałem tylko przód- zaciski, tarcze i klocki. Różnica jest, ale wypowiem się jak wszystko dogram na tip-top, bo póki co mam lekko miękki pedał- źle odpowietrzyłem układ :duh:
Opublikowano

swap hamulcy... trudny temat, z jakiego sa to konkretnie modelu? rozmiar tarczy byl taki sam jak w BMW?

Duzo w tym roboty bylo?

Ja kiedys w 335i o tym myslalem i chcialem swapa na hamulce z m3 zrobic (dobrze ze nie zrobilem bo sa tak samo gow*iane) - ale koszta sa pierunskie bo nic nie pasuje ;) nawet piasty zawieszenie... no... nic ;)

Opublikowano
  • Autor
Zaciski są z Panamery, a konkretniej z tyłu. Dorabiane maszynowo były praktycznie tylko jarzma :wink:
Opublikowano

Z tymi lampami to chyba przesadziłeś lekko.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Opublikowano
  • Członkowie klubu

Kolego napisz cos wiecej o tych hamulcach.

Gdzie dorabiaja takie jarzma itp ;).

Jaka rozmiar tarczy?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.