Skocz do zawartości

Mariusz--->>>BMW E92 335d ///M Performance///SPRZEDAM///


2zerozero7

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 318
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niektorzy wlepiaja srodki konserwujace auto

ja wlepiam srodek konserwujacy wlasciciela auta :>'

z okazji rozpoczecia trzeciego roku razem hehe :twisted:

http://s2.ifotos.pl/img/henjpg_wasaxxn.jpg

 

 

z nowosci

bmw 335d vs audi s6 c7 wyscig na 'niemieckim" a4

no trzeba przyznac 450 koni prowadzilo do jakis 160-200km/h szkoda ze nie dal rady pojechac wiecej niz 250 hahah .

Ja nie wiem jak mozna kupic tyle mocy z ogranicznikiem na 255 czy 250 :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena może nie jest niska ale jak polaczki dzwonią i od razu wymawiają mi Ze na pewno cos jest malowane bo to bmw .... plus to ze i tak będą musieli dołożyć 10 tys to w sumie wychodzi ze najchętniej za 60 kola by ja chcieli...nie opłaca mi się jej sprzedać za proponowane przez ludzi kwoty .co prawda robię nią miesięcznie około 500 - 1500 km w zasadzie to można powiedzieć auto weekendowe

Ubezpieczenie nie jest drogie pojezdzie nią jeszcze ,..auto jest w prawie idealnym stanie mechanicznym prawie bo posiada ślady użytkowania jak delikatnie pęknięty zderzak - co ostatnio potwierdził rzeczoznawca który robił tuv dla klienta - tylko ze klient nie dostal kredytu .....

 

Ale wracając do innych jak ktoś chce abym opuścił 10tys bo jest zderzak pęknięty to chyba to są jakieś jaja..

Auto wystawialem kilka razy i można powiedzieć ze takich normalnych oglądających było 2 reszta to debile szukający auta za pol ceny plus osoby które się wystawiają i chętni na przejażdżkę :duh:

 

Jak mi się znudzi to sprzedam ja na części ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Można by powiedzieć, że spalanie jest nieadekwatnie śmieszne do tego, co daje ten motor :)

Strona internetowa : http://www.moto-check.pl

Kontakt : biuro@moto-check.pl

Tel : 511-105-106, 506-105-106

Na hasło "BMW KLUB" - 15% zniżki, na każdą usługę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda, u mnie trasa autostradowa przepisowo to 8,1 l/100 km, trasa typowo polska (jeden pas w jedną, drugi w drugą) około 7 l/100 km, warszawskie korki 10,5 l/100 km. Oczywiście da się chore wyniki osiągąć, niemiecka autostrada 240+ km/h to nawet 16 l/100 km ;) Modzone 335d to bardzo ciekawa alternatywa, bo osiągi są naprawdę wystarczające, a przy tym koszty paliwa są porównywalne z samochodem klasy kompakt z wolnossącym benzynowym 1.8 pod maską.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Nowy nabytek ;)

Ale widzę nie ma wątku szóstek seri F więc tu daje jedno

Ps jakby ktoś chciał 3 coupé to pisać śmiało ;) pozdr

http://s10.ifotos.pl/img/Screensho_swpnwwx.pn

Edytowane przez 2zerozero7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny kolor i auto również, gratuluję Mariusz :) :cool2:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
640d to straszne. Chyba pasuje zezłomować żeby wstydu nie przynosić. Naprawdę. Co innego jakby to było wolniejsze i tańsze 640i, wtedy za samo tankowanie drugi raz tyle po mieście należy sie medal.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....Naprawdę. Co innego jakby to było wolniejsze i tańsze 640i...

 

i bardziej ekologiczne (mniej dizli = mniej smogu w krk rano), i nie wyrzucajace sadzy i innych czastek stalych czyli zdrowsze dla ludzi i z ladnym brzmieniem silnika... ale tak jezeli wlascicielowi seri 6 zalezy na niskim spalaniu to diesel FTW... tyle ze moze w takim razie lepiej kupic skode 2.0 pali jeszcze mniej, tankujesz jeszcze rzadziej i koszty w ogole sa nizsze... raj dla ropiarzy :)

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tak, bo z wydechu benzyny lecą perfumy. Sprawdź sobie normę Euro 6 i jakie są wymagania dla Diesli i benzyn to się przekonasz że zostały praktycznie zrównane, a tlenku węgla benzyna może wypluwać dwa razy więcej niż diesel g/km.
3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) oczywiscie.

Tyle ze dwutlenek wegla to cos naturalnie obecnego w powietrzu i faktycznie prowokuje ocieplenie tyle ze z dizla wypluwasz szczegolnie mocno rakotworcze substancje szkodliwe dla zdrowia ktore maja tendencje do wiazania sie z woda i pozostawiania zawieszone w powietrzu a jak pokazuja ostatnie milliarodwe kary dla VW, za chwile dla Renault, mercedes i BMW norma w dizlach to raczej w laboratoriach bo w rzeczywistosci emisje sa 80 krotnie wyzsze niz norma... Oprocz czastek stalych to co wypluwa dizel jest rownierz duzo bardziej szkodliwe dla srodowiska niz te w benzynie.

 

Oddajac ekspertowi w dziedzienie z CIOP :

Spaliny silników Diesla wchlaniane sa do

organizmu przez uklad oddechowy. Zawarte

w nich czastki stale latwo wchlaniaja

sie w pecherzykach plucnych i kumuluja

sie. Powoduja chroniczne

zaburzenia w ukladzie oddechowym,

wykazuja takze dzialanie rakotwórcze.

W warunkach ostrej ekspozycji (patrz FOG w KRK - przyp) dzia-

laja drazniaco na blony sluzowe oczu i

dróg oddechowych oraz moga byc przyczyna

bólu i zawrotów glowy oraz zme-

czenia

 

Ale jezeli ktos twierdzi ze warto oszczedzic na paliwie w zamian za utrate swojego zdrowia i najblizszych (rozumiem ze nie ma co wspominac o innych) to oczywiscie jego prawo poki nie wykasuja dizli co powinno nastapic dosyc szybko w przypadku aut osobowych.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.