Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Są i tańsze. 316i oraz 318i z prawdziwymi przebiegami ponizej 100 tys km trafiają sie nawet za 8 tys euro. Widziałem piękne 318i czerwone z m-pakietem z przebiegiem minimalnie pow. 100 tys km za 8999 euro.
spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, auto wystawilem na moim koncie, nalezy do kolegi.

 

Samochod przyjechal z Francji z uszkodzonym prawym przednim blotnikiem i prawym zawieszeniem, przy okazji polakierowane wszystkie listwy w kolorze. Kolega ma sporo zdjec przed naprawą i chętnie prześle zainteresowanym. Nie zna się na autach, to jego pierwszy samochód od kilku lat, ot poprosił mnie o jednorazowe wystawienie bo to chyba jednak nie to. Proza - przy jego nodze pali 15,8 z ostatnich 150km i jest to w zasadzie chyba jedyny powód próby sprzedaży, cisnienia na sprzedaż nie ma. No pewnie że kupione z pierwotnym zamiarem polatania sobie i sprzedania z zyskiem, ale jak się nie sprzeda w ciągu miesiąca to rejestruje na siebie i pojeździ dłużej. Niby podobno ma klienta w Ostrowie za 21 tys od razu, na ile poważnego to już nie mój interes. Ot pośredniczę w sprzedaży bo chłopak nie ma o tym pojęcia.

 

Skoro deklaruję że oplaty wyniosa nie wiecej niz 2800 zl i wykonuję je ja, to chyba jasne ze auto po lekkich negocjacjach nie przekroczy 25 tys, to 11-letnie e46 które bez problemu odprawia się od 10-12 tys zł. A owe 25 tys już uwazam za ofertę b. atrakcyjną, tyle w DE kosztują zajeźdżone 325Xi z tureckich łapek. Autem przejechałem się, chodzi pięknie, każdy kto ma jakieś pojęcie o samochodach może sam zweryfikować przebieg po stanie auta. Aha, nawet ogumienie pozostało oryginalne z 2002 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest takiego smiesznego ze pozostalo oryginalne ogumienie? Opony sa z DOT 42 tydzien 2002 wszystkie lacznie z zapasem. Jak na moj gust jest to jeden ze sporych argumentów za oryginalnością przebiegu. OK, gdybym ja miał osobiście zakupić ten samochód to na dzień dobry wszystkie 4 opony do wymiany mimo że mają jeszcze po 5 mm. Jak jednak widać kilka miesięcy temu dostał na nich francuski przegląd na 2 lata.

 

Słaby - tak, ale wtopa, masz rację - było po dachowaniu, zapomniał zdjąć listwy i tak się prysnęło. Przeczytaj co napisałem, pomyśl co piszesz żeby nie robić z siebie osła komentującego dla nabicia postu. Oczywiście możesz zweryfikować przebieg, zarówno po vin jak i po oględzinach auta. Ludzie zastanówcie się czasem przed obrzucaniem błotem, nie każdy sprzedający to Mirek.

 

Zdjęcia każdy zainteresowany dostanie na mail po kontakcie telefonicznym. Widac na nich samochód z delikatnie uszkodzonym przednim prawym narożnikiem i oryginalnie czarnymi listwami. Proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z fotek można się przyczepić o te listwy tylko.

 

Przebieg faktycznie podejrzanie niski ;).

 

Info o wypadkowości mamy ;) , jeśli komuś ogólnie autko odpowiada/cena itd. to pozostaje sprawdzić na miejscu jak to jest z tym stanem i ewentualnie sprawdzić geometrię dla świętego spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.