Skocz do zawartości

19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.


Wlodi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 680
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Raczej nic specjalnego z waszej strony chyba ze ktoś ma lepszy pomysl ode mnie i chciałby się nim podzielić ;-)

 

Ale ja to sobie obmyslilem tak ze, jak byśmy jechali w jakiś objazd naszymi autami to przed lub po stanelibysmy na dużym parkingu i zebrali w kolko naszymi autami i wtedy ja bym wyszedł na srodek kola i zawolal na srodek okręgu do mnie swoja dziewczyne i tam się oswiadczyl ;-) Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nic specjalnego z waszej strony chyba ze ktoś ma lepszy pomysl ode mnie i chciałby się nim podzielić ;-)

 

Ale ja to sobie obmyslilem tak ze, jak byśmy jechali w jakiś objazd naszymi autami to przed lub po stanelibysmy na dużym parkingu i zebrali w kolko naszymi autami i wtedy ja bym wyszedł na srodek kola i zawolal na srodek okręgu do mnie swoja dziewczyne i tam się oswiadczyl ;-) Co wy na to?

 

No, to juz ty musisz wiedziec kolego. Moja zona by mnie zabila za takie oswiadczyny bo nienawidzi takich publicznych sytuacji, ale jak dla was to nie problem, to na pewno koledzy pomoga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehehe pomysł kosmiczny i w sumie super :lol: później okazja do świętowania itd. generalnie jeśli się zdecydujesz to daj mi znać to coś przygotuje może dla Was z bmw :wink:

 

koledzy pomożemy? ?

 

pomożemy! :8) :D

http://i42.tinypic.com/2u7vjag.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł na tyle odjechany, że warto by w tym uczestniczyć.

tylko wiesz, na ile znam kobiety, to one wolały by bardziej romantyczne "okoliczności".


http://emoty.blox.pl/resource/4_1_107v.gif

" Producenci dopuszczają zużycie 1 litra oleju na 1000 km. To tak, jakby uznać, że człowiek mający 38,5 st C jest zdrowy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie się robi. Chyba Jaroslaw_BMW zna swoją dziewczynę na tyle żeby wyciąć jej taki numer i chyba wie co robi. Tak amerykańsko będzie

 

PS.Jeśli przyjmie oświadczyny to opijamy jego radość. Jeśli odmówi, czego oczywiście Jarkowi nie życzę, to też pijemy na smutno. Nie mamy tylko planu co jeśli powie, że musi się zastanowić i to przemyśleć ;) taki mały żarcik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mamy tylko planu co jeśli powie, że musi się zastanowić i to przemyśleć...

 

Kacperciu -damy damie 5 min na zastanowienie i... pijemy :D


http://emoty.blox.pl/resource/4_1_107v.gif

" Producenci dopuszczają zużycie 1 litra oleju na 1000 km. To tak, jakby uznać, że człowiek mający 38,5 st C jest zdrowy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Na bogato :). Nie odwolalem tego pokoju jeszcze. Ewelina Ty mnie pytalas o pokoj dla znajomego ;)

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Raczej nic specjalnego z waszej strony chyba ze ktoś ma lepszy pomysl ode mnie i chciałby się nim podzielić ;-)

 

Ale ja to sobie obmyslilem tak ze, jak byśmy jechali w jakiś objazd naszymi autami to przed lub po stanelibysmy na dużym parkingu i zebrali w kolko naszymi autami i wtedy ja bym wyszedł na srodek kola i zawolal na srodek okręgu do mnie swoja dziewczyne i tam się oswiadczyl ;-) Co wy na to?

 

Mysle że fajnie by to było zrobić w nocy - w fleszach świateł - zawiązujesz jej oczy , wkręcasz ję że masz niespodziankę , my już stoimy w kółku cichutko i po ciemku ,

zdejmujesz jej opaskę , mówisz swoje dyrdymały - czekasz na odpowiedź TAK :cool2: lub CHYBA CIE POJE.... :nienie: (to żarcik bo który chłop się oświedcza nie wiedząc że powie TAK) a my wtedy robimy świetlne show :D - tylko żeby zawału nie dostała :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nic specjalnego z waszej strony chyba ze ktoś ma lepszy pomysl ode mnie i chciałby się nim podzielić ;-)

 

Ale ja to sobie obmyslilem tak ze, jak byśmy jechali w jakiś objazd naszymi autami to przed lub po stanelibysmy na dużym parkingu i zebrali w kolko naszymi autami i wtedy ja bym wyszedł na srodek kola i zawolal na srodek okręgu do mnie swoja dziewczyne i tam się oswiadczyl ;-) Co wy na to?

 

Mysle że fajnie by to było zrobić w nocy - w fleszach świateł - zawiązujesz jej oczy , wkręcasz ję że masz niespodziankę , my już stoimy w kółku cichutko i po ciemku ,

zdejmujesz jej opaskę , mówisz swoje dyrdymały - czekasz na odpowiedź TAK :cool2: lub CHYBA CIE POJE.... :nienie: (to żarcik bo który chłop się oświedcza nie wiedząc że powie TAK) a my wtedy robimy świetlne show :D - tylko żeby zawału nie dostała :duh:

wchodzę w to! :D a później wracamy do grilla :8) generalnie nasz zlot będzie niezapomniany!

http://i42.tinypic.com/2u7vjag.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi69 Musi mieć mętlik w głowie wtedy może się zgodzi ;)

 

przecież zawsze możemy zacząć od kilku kieliszków i dopiero ją z zaskoczenia :8)

 

panowe, zakladacie że ona się nie zgodzi? nie ma opcji. Facet poznał ją jak kupowal e46 i bmw jest z nimi zawsze :8) trzeba dogadać szczegóły i działać. Generalnie wszystko do zrobienia :wink:

http://i42.tinypic.com/2u7vjag.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRUBO :mrgreen: Widzę, że na tym zlocie będzie się działo więcej niż przypuszczałam :twisted:

Kolego, obmyśl sobie dobrze szczegóły żeby akcja przebiegła sprawnie i bez chaosu. Ty najlepiej znasz swoją dziewczynę, wiesz, co lubi, więc tak to zaplanuj. Myślę, że wszyscy chętnie się włączą w inicjatywę :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Panowie, módlcie się żeby się sprawdziło :mrgreen:

:duh: :mad2:

Będzie lało :(

Prognozy w tym kraju nigdy się nie sprawdzają - szczególnie te 10 dni do przodu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wszelki wypadek wezcie parasol po prostu i kurtki:) aby nie marznac jak w toruniu ;)

i bez narzekania... pogoda to pogoda... deszcz tez ma swoje uroki... mozna robic ladne zdjecia w deszczu...

Chyba ze bedzie grado napierniczanie z nieba sierczystym lognistym deszczem z pierunami no to moze byc juz nieciekawie... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.