Skocz do zawartości

19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.


Wlodi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 680
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Uprzejmie się zapytuje którego dnia i o której godzinie przewidziane jest spotkanie w celu podziwiania aut i prowadzenia kulturalnej dyskusji na tematy techniczne? :mrgreen: Mam niedaleko i może wpadłbym w odwiedziny.

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie się zapytuje którego dnia i o której godzinie przewidziane jest spotkanie w celu podziwiania aut i prowadzenia kulturalnej dyskusji na tematy techniczne? :mrgreen: Mam niedaleko i może wpadłbym w odwiedziny.

 

 

juro-sobota 20.07.- smardzwice (zalew Sulejowski) ulica klonowa 14. Impreza zaczyna się o 10 i o tej Proszę się pojawiać! :8)

 

jeśli dobrze interpretuje skąd jesteś-Łódź? - to tym bardziej wpadaj bo blisko :)

http://i42.tinypic.com/2u7vjag.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DRODZY FORUMOWICZE - ISTNIEJE, Z TEGO CO WIDZĘ NA STRONIE OŚRODKA, MOŻLIWOŚĆ KORZYSTANIA Z BOISKA DO PIŁKI NOŻNEJ I PIŁKI SIATKOWEJ. KTO W WOLNEJ CHWILI I DLA RELAKSU, PO NAGAPIENIU SIĘ NA AUTA, BĘDZIE CHCIAŁ ZAGRAĆ MECZYK W NOGĘ ALBO W SIATKĘ NIECH WEŹMIE ODPOWIEDNI STRÓJ SPORTOWY :8) JA JESTEM BARDZO CHĘTNY I WIEM,ŻE TAKA FORMA RELAKSU MOŻE BARDZIEJ ZINTEGROWAĆ GRUPĘ - :D

 

 

 

 

PRZYPOMINAM - SOBOTA 10.00 RUSZA JUŻ ZLOT I BĘDĄ POKAZY PREMIUM ARENA! PRZYBYWAJCIE JAK NAJWCZEŚNIEJ.

 

PRZYPOMINAM RÓWNIEŻ O OGÓLNEJ FORMIE ZACHOWANIA SIĘ NA ZLOCIE. BĘDĄ TAM KOLONIA WIĘC PROSIŁBYM O POSZANOWANIE LUDZI W OKOŁO I NP. NIE SPOŻYWANIE ALKOHOLU NA PARKINGU CZY W MIEJSCACH GDZIE SĄ DZIECI. KULTURA NA 1-SZYM MIEJSCU. NA GRILLA ZAPROSIMY PANIĄ KIEROWNIK W ZAMIAN ZA POMOC W NASZYM ZLOCIE :8)

 

Z OFICJALNYCH INFORMACJI CHYBA TYLE.

 

CHĘTNI Z łODZI I OKOLIC LUDZIE SPOTYKAJĄ SIĘ PRZY SALONIE PREMIUM ARENA O 7.30 W SOBOTĘ.

http://i42.tinypic.com/2u7vjag.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jedno pytanko, czy na zlocie obowiązkowy jest dedykowany strój w postaci dresu? bo mój stary się pod pachą rozpruł i jest trochę niewyjściowy (jeszcze z lat 90-tych)

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
mam jeszcze jedno pytanko, czy na zlocie obowiązkowy jest dedykowany strój w postaci dresu? bo mój stary się pod pachą rozpruł i jest trochę niewyjściowy (jeszcze z lat 90-tych)

Tak - dres koniecznie w kant ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jedno pytanko, czy na zlocie obowiązkowy jest dedykowany strój w postaci dresu? bo mój stary się pod pachą rozpruł i jest trochę niewyjściowy (jeszcze z lat 90-tych)

Wystarczy, że się na łyso ogolisz i obowiązkowo gruby łańuch na szyi kupowany na metry na deptaku w Kołobrzegu ;)

Dodatkowo instrukcja zaprezentowania się innym uczestnikom zlotu: Trzeba podjechać z kawalera czyli przypalić trochę lacza przed publiką znacząc przy okazji swój teren i pokazując kto tu teraz rządzi. Oczywiście wszystkie popisy przy akompaniamencie manieczek z klasycznym okrzykiem wydobywającym się z głośnków "Jaaaaaazdaaaaaaaaa" oraz obowiązkowym basem z tuby z bagażnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do organizatorów:

 

Myślę, ze warto mieć jeszcze jedną rzecz na uwadze, wiele z nas kojarzy się tylko z nicków na forum a ja osobiście mam tak, że jak przedstawiają mi się więcej niż 2 osoby na spotkaniu to za cholere nie jestem w stanie zapamiętać imion. Może można byłoby pomyśleć nad czymś w rodzaju identyfikatorów (albo na smyczy albo przypinanych) gdzie każdy wsadziłby sobie karteczkę z nickiem, ew. imieniem. Może Ci z Premium Arena mogliby w tej kwestii pomóc?

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.