Skocz do zawartości

e39 czujnik abs jaki kupic


bullet77

Rekomendowane odpowiedzi

witam

potrzebuje zakupic czujnik ABS lewy przod.

na allegro jest mnostwo roznych CEN

nowe po 40zł i uzywane po 100.

czy te nowe za 40 sa az tak złe ze nie nalezy ich kupowac??

jak z uzywanymi?? jak sprawdzic czy jest sprawny

czy jest jakas roznica miedzy prawym a lewym

na co zwracac uwage i jak wybrac wlasciwa oferte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem do wymiany czujnik tylny prawy, kupiłem najtańszy coś około 50zl i jeżdżę już 1.5 roku i wszystko jest OK.

Co do kupowania oryginałów to się zgodzę z przedmówcą, zamienniki nie chcą chodzi w tych samochodach (przekonałem się na własnej skórze z czujnikiem wałka) ale u mnie chodzi i działa elegancko ten czujnik ABS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na ten temat inne zdanie. Uzywke czujnika z 15 letniego auta Ci nie polece. Czujnikowi nalezy sie juz od dawna emerytura :P Nowy ori to IMO strata kasy. Plastikowe i gumowe elementy sa juz wykle tak kruche, ze przy demontazu taki czujnik sie rozpada. Mnie tani czujnik w e36 przyprawil o zawrot glowy. Po kilkunastu km wywalal blad, slychac bylo zaklocenia w CB i abs uruchamial sie troche za wczesnie. Warto kupic siemensa lub ATE- inne bym odpuscil. To tak z wlasnego doswiadczenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki chlopaki- wybór podjęty- kupie ori uzywke.

jesli moglbym jeszcze podpiąc tutaj identyczne pytanie o halogeny do M-pakietu- kupil ktos z was podrobki po 125 za sztuke??

zalezy mi na tym aby wygladało swieżo bo jednak uzywka bedzie mocno wypiaskowana.

czy te podrobki dzialają OK??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz kase to nie żałuj i kup nowy ATE. Ostatnio u mnie wymieniałem dwie sztuki i wszystko gra. Jeśli kogoś kupuje bmw to powinien liczyć sie niestety z dość dużymi kosztami utrzymania tego auta. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.