Skocz do zawartości

Trójmiasto - 25.02.2006


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, :dance:

Oczywiście będę. Zapraszamy wraz z Bartkiem serdecznie. Myślę, że będzie to miły akcent urozmaicający naszą smutną zimę :)

:8)

Żyj z pasją !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu w Sobote i w dodatku o 15??

Nie rozumiem czemu tworzy się nowe terminy spotkań, skoro Trójmiejski skład od dawna spotyka się w Niedzielę o 13 na polance a o 16 na skwerku, tak było ustalone juz wieki temu :twisted: :8) :mrgreen:

No ale skoro w sobote o 15 to moze zajade bo i tak chyba bede jechal do lekarza ze swoja Beti :cry:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu w Sobote i w dodatku o 15??

Nie rozumiem czemu tworzy się nowe terminy spotkań, skoro Trójmiejski skład od dawna spotyka się w Niedzielę o 13 na polance a o 16 na skwerku, tak było ustalone juz wieki temu :twisted: :8) :mrgreen:

 

O ile dobrze pamiętam to zanim powstał "Trójmiejski Skład" ludzie spotykali sie właśnie na skwerze co jakis czas w sobotę.Przynajmniej ja zaliczyłem tam parę spotkań.Mineło trochę czasu i postanowiliśmy się spotkac właśnie w tym starym miejscu. :)

Serdecznie zapraszam :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam to zanim powstał "Trójmiejski Skład" ludzie spotykali sie właśnie na skwerze co jakis czas w sobotę.Przynajmniej ja zaliczyłem tam parę spotkań.Mineło trochę czasu i postanowiliśmy się spotkac właśnie w tym starym miejscu. :)

Serdecznie zapraszam :8)

 

Mi tam wszystko jedno, a na przyszłość to nawet wygodniej bo niedziela zawsze mi kolidowała z obiadkiem niedzielnym u teściów hehe :duh: :mrgreen: :twisted2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Wszystkim za Przybycie :cool2: .Zważywszy na pogodę i to że to spotkanie zorganizowaliśmy w ostatnim momencie to myśle że frekwencja dopisała i było fajnie :wink:

Pozdrowienia dla Wszystkich i do Nastepnego zlotu mam nadzieje że juz niedługo :wink:

 

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//img501.imageshack.us/img501/3867/forum31dp.jpg

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//img150.imageshack.us/img150/9935/forum25jb.jpg

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//img501.imageshack.us/img501/2692/forum14jx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak - ale ja nie moge zalozyc tematu o spotkaniu w krakowie - bo nie zaplacilem 100zł skladki :duh:

 

Mozesz, wystarczy sie wysilic i przeczytac co i jak:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=20925

oraz

http://www.bmw-klub.pl/forum/rules.php

(patrz pkt I.7).

 

jestescie zalosni ..... na tym forum panuja jakies faszystowskie porzadki - jest tylko jeden narod wybrany - czlonkowie klubu ....

 

A za te teksty ponizej krytyki dostajesz ostrzezenie.

 

Pozdrawiam serdecznie,

dUSk

były: E30 318is coupe, E30 325i saloon, E36 320i coupe, E34 520i sedan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D ciesze sie niezmiernie

 

takiem glupkowatym zachowaniem doprowadziliscie do tego ze wielu uzytkownikow przenioslo sie na inne fora - gdzie moga sie spokojnie umawiac - myslicie ze to ma sens ?? po co to forum - zeby nabijac posty i stwarzac wam baze - a jak mamy poglebiac swoja wiedze nt bmw jak nie mozemy sie umawiac ??

 

ja juz wam nie bede tworzyl bazy .... bo nic za to nie dostaje - tylko pogarde - bo nie zaplacilem 100 ł - i nie zaplace :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D ciesze sie niezmiernie

 

takiem glupkowatym zachowaniem doprowadziliscie do tego ze wielu uzytkownikow przenioslo sie na inne fora - gdzie moga sie spokojnie umawiac - myslicie ze to ma sens ?? po co to forum - zeby nabijac posty i stwarzac wam baze - a jak mamy poglebiac swoja wiedze nt bmw jak nie mozemy sie umawiac ??

 

Czy potrafisz czytac ze zrozumieniem?

 

Nadal mozna sie umawiac, z ta tylko roznica, ze chcemy zeby bylo to zglaszane moderatorom, dzieki temu bedzie mozna poprosic ktoregos z czlonkow z danego regionu aby zorganizowal spotkanie na odpowiednim poziomie. BMW Klub Polska nie zamierza firmowac na swoim forum spotkan z paleniem gumy i innymi podobnymi, godnymi politowania zachowaniami.

 

ja juz wam nie bede tworzyl bazy .... bo nic za to nie dostaje - tylko pogarde - bo nie zaplacilem 100 ł - i nie zaplace :evil:

 

 

Przeciez czesc techniczna jest otwarta dla wszystkich, wiec skad zarzuty ze tylko dla nas?

Edytowane przez dUSk
były: E30 318is coupe, E30 325i saloon, E36 320i coupe, E34 520i sedan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: co za szczytna idea .....

 

o poziom naszych spotkan sie nie martw ..... nie jestesmy dziecmi - zeby jakis wazniak z klubu nadzorowal co sie dzieje .... a jak wam sie wydaje ze przez to ze nie mozna sie umawiac na spotkania ludzie nie beda palic gumy to sie mylicie .... ja nie zamierzam palic gum - bo szkoda mi zawieszenia i opon - a jak ktos chce to niech pali nawet przez tydzien - co mnie to - jego sprawa .....

 

napewno nie bede nikomu zglaszal ze sie zamierzamy spotkac - to zakrawa na jakis absurd - ale coz - cala polska jest absurdalna - wiec dlaczego nie Wy ....

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak - ale ja nie moge zalozyc tematu o spotkaniu w krakowie - bo nie zaplacilem 100zł skladki :duh: jestescie zalosni ..... na tym forum panuja jakies faszystowskie porzadki - jest tylko jeden narod wybrany - czlonkowie klubu ....

a co się dziwisz, przecież PiS wygrało wybory :lol: :lol: :lol:

 

Po pierwsze to przeczytaj jeden z drugim regulamin a później zastanów się co masz napisać :mad2: :duh:

Po drugie nikt Wam nie każe tu zaglądac i pisać a jeśli sie juz na to zdecydowaliście to panują tu takie a nie inne zasady :!:

 

 

a co do spotkania to sie spoznilem, wracalem z serwisu po 16 i nikogo juz nie bylo, duzo betek sie po miescie krecilo i jakos wzrok tych kierowcow byl wrogi................. :evil:

 

I do kogo masz o to pretensje :?: :!:

 

jeszcze niedziela przed nami , spokojnie teraz zdazysz Gdynia polanka redlowska o 13, albo 16 skwerek, sam juz niewiem, chyba beda w takim razie 2 grupy , hmmm dziwne

 

Nikt tu nie tworzy żadnych grup :!: Poprostu to spotkanie było w takim dniu o takiej porze :!: Niedojechałes Twoja sprawa i nie miej do nikogo o to pretensji :!: Ale może faktycznie stworzenie dwóch grup to jest wyjście z sytuacji bo jak czytam Twoje teksty to mi ręce opadają :mad2: :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: co za szczytna idea .....

 

o poziom naszych spotkan sie nie martw ..... nie jestesmy dziecmi - zeby jakis wazniak z klubu nadzorowal co sie dzieje .... a jak wam sie wydaje ze przez to ze nie mozna sie umawiac na spotkania ludzie nie beda palic gumy to sie mylicie .... ja nie zamierzam palic gum - bo szkoda mi zawieszenia i opon - a jak ktos chce to niech pali nawet przez tydzien - co mnie to - jego sprawa .....

 

napewno nie bede nikomu zglaszal ze sie zamierzamy spotkac - to zakrawa na jakis absurd - ale coz - cala polska jest absurdalna - wiec dlaczego nie Wy ....

 

pozdrawiam

 

Xsilver..nie złość się ;) szkoda nerwów....jest tutaj regulamin i trzeba się stosować do jego zasad ;) choćby z grzeczności że jesteśmy tutaj gośćmi a nie gospodarzami.

A co do spotkań to tak jak napisałeś są też inne fora gdzie można się umówić na spotkania.....ciekaw jestem jak będzie wyglądało jutrzejsze w Krakowie ;) może uda mi się wybrać ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne ktos dostanie zaraz bana, hehehe , no coz tylko sie pokazuje swoje prawdziwe oblicze w ten sposob, bo banami nie zalatwicie sprawy, a ludzie i tak beda sie spotykac. A Wy szanowni Klubowicze uwazacie ze macie wylączne prawo do organizowania czy nadzorowania spotow, tylko dlatego ze macie za sobą BMW Polska?? To jest absurd i myslicie, ze jak kazdy diler BMW w tym kraju padnie to i ludzie przestaną kupowac auta z pod znaku smigla?? Wielki bląd, obraliscie zlą strategie, a ludzie i tak bedą sie spotykac, a ja tez nie mam zamiaru nikogo z wladz informowac tylko po to zebym sie spotkal w 4 osoby, wiec po co ma byc wazniak z BMW Klub, i co on tam bedzie niby robil skoro zaraz wszyscy na Was wsiąda za taką taktykę??????? A co do palenia gumy to chyba sami ją palicie, a przynajmniej BMW ASO Diler z Gdyni robil zeszlego roku spotkanie uzytkowników (nie klubowiczow), zapraszajac kazdego fana marki BMW i sami organizowali palenie gumy i pokaz roznych zakazanych trików, więc o czym Wy mówicie?????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne ktos dostanie zaraz bana, hehehe , no coz tylko sie pokazuje swoje prawdziwe oblicze w ten sposob, bo banami nie zalatwicie sprawy, a ludzie i tak beda sie spotykac. A Wy szanowni Klubowicze uwazacie ze macie wylączne prawo do organizowania czy nadzorowania spotow, tylko dlatego ze macie za sobą BMW Polska?? To jest absurd i myslicie, ze jak kazdy diler BMW w tym kraju padnie to i ludzie przestaną kupowac auta z pod znaku smigla?? Wielki bląd, obraliscie zlą strategie, a ludzie i tak bedą sie spotykac, a ja tez nie mam zamiaru nikogo z wladz informowac tylko po to zebym sie spotkal w 4 osoby, wiec po co ma byc wazniak z BMW Klub, i co on tam bedzie niby robil skoro zaraz wszyscy na Was wsiąda za taką taktykę??????? A co do palenia gumy to chyba sami ją palicie, a przynajmniej BMW ASO Diler z Gdyni robil zeszlego roku spotkanie uzytkowników (nie klubowiczow), zapraszajac kazdego fana marki BMW i sami organizowali palenie gumy i pokaz roznych zakazanych trików, więc o czym Wy mówicie?????????

 

Jak czytam takie wypowiedzi to się czuje jak w podstawówce :mrgreen:

 

Jesli Tak Ci sie tu nie podoba i nie tolerujesz regilaminu to czemu tu zagladasz i sie wypowiadasz...?

 

Czy fakt ze trzeba zglosic spotkanie umawiane na forum moderatorowi jest tak tragicznie zly? Nie zawsze musi na nim byc klubowicz, ale wolimy wiedziec ze spotkania które są umawiane na naszyum forum nie będą postrzegane w złym świetle.

 

Z tego co widze to nie my jako klub wam utrudniamy, tylko tacy ludzie jak Ty szukaja dziury zeby tylko krytykowac.

 

Nie bede sie tlumaczyl z reszty tej wypowiedzi poniewaz jest absurdalna i do niczego nie prowadzi...

Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie moje słowa sa absurdalne, ale Wasze tłumaczenie i zasłanianie się wciąż regulaminem. Przecież nie bez powodu masa ludzi odeszła, a i nie bez powodu dostajecie krytyke od tych co jednak zostali, ale błąd jest jednak w tym , że nie umiecie wyciągnąć wniosków z krytyki i próbujecie zamykać ludziom usta jak sie coś komuś nie podoba, a banami to nie jest sposób. Ja nie mówię od siebie, ale na podstawie obserwacji innych wypowiedzi forumowiczów z tego forum jak i z innych niby "konkurencyjnych"....................

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra to kto za słowa krytyki lub własne zdanie sostał BANA :mrgreen:

 

A regulaminem sie nie zaslaniamy, sami go stworzylismy :lol:

 

A co do ludzi którzy odeszli - skoro im się forum nie podobalo... jak mi sie nie podoba jakiś lokal też wychodze, nie dziwie się że inni zostają, ponieważ im sie akurat podoba.

Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra to kto za słowa krytyki lub własne zdanie sostał BANA :mrgreen:

 

A regulaminem sie nie zaslaniamy, sami go stworzylismy :lol:

 

A co do ludzi którzy odeszli - skoro im się forum nie podobalo... jak mi sie nie podoba jakiś lokal też wychodze, nie dziwie się że inni zostają, ponieważ im sie akurat podoba.

 

dlatego zostałem, a co do banów to tylko wnioskuje z innych wypowiedzi, chyba że ktos propagande robi :duh:

 

a jesli są slowa krytyki, to znaczy ze cos jest nie tak, cos nie trybi i trzeba nasmarowac, wiec moze cos nowego wprowadzic do regulaminu, albo zmienic zapisy, przeciez niewiadomo do konca czy ten reg. jest taki idealny, bo kto ma to stwierdzic??

 

oki ja uciekam bo juz pozno sie robi, a jutro tez jest dzien

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak - ale ja nie moge zalozyc tematu o spotkaniu w krakowie - bo nie zaplacilem 100zł skladki :duh: jestescie zalosni ..... na tym forum panuja jakies faszystowskie porzadki - jest tylko jeden narod wybrany - czlonkowie klubu ....

a co się dziwisz, przecież PiS wygrało wybory :lol: :lol: :lol:

 

Po pierwsze to przeczytaj jeden z drugim regulamin a później zastanów się co masz napisać :mad2: :duh:

Po drugie nikt Wam nie każe tu zaglądac i pisać a jeśli sie juz na to zdecydowaliście to panują tu takie a nie inne zasady :!:

 

 

a co do spotkania to sie spoznilem, wracalem z serwisu po 16 i nikogo juz nie bylo, duzo betek sie po miescie krecilo i jakos wzrok tych kierowcow byl wrogi................. :evil:

 

I do kogo masz o to pretensje :?: :!:

 

jeszcze niedziela przed nami , spokojnie teraz zdazysz Gdynia polanka redlowska o 13, albo 16 skwerek, sam juz niewiem, chyba beda w takim razie 2 grupy , hmmm dziwne

 

Nikt tu nie tworzy żadnych grup :!: Poprostu to spotkanie było w takim dniu o takiej porze :!: Niedojechałes Twoja sprawa i nie miej do nikogo o to pretensji :!: Ale może faktycznie stworzenie dwóch grup to jest wyjście z sytuacji bo jak czytam Twoje teksty to mi ręce opadają :mad2: :duh:

 

po pierwsze to słowa "jeden z drugim" możesz sobie używac do gówniarzy na swoim podwórku, to po pierwsze, a szacunek trzeba miec do wszystkich tym bardziej do nas, bo my to forum tworzymy, bez takich jak my to forum zniknie, a sami klubowicze sie zjedzą predzej czy pozniej.

 

po drugie gdzie napisałem, że mam do kogoś pretensję, że nie mogłem dojechać?? jest to gdzies napisane, bo ja nie zauważylem...

 

po trzecie chyba powinieneś czytać uważniej i wnikliwiej, bo jesli chodzi o to ze napisalem ze 2 grupy to chyba logiczne ze chodzilo o godziny spotkan w niedziele, a w tej chwili sa juz 4 rozne propozycje godzinowe.....

 

po czwarte, nie mam pojecia za co dostalem ostrzezenia, bo jakos nie uwazam wyrazania wlasnych mysli za cos karalnego i nie zgodnego z ogolnie przyjetymi warunkami.............

 

 

sami sobie powinniscie wystawic ostrzezenia za swoje slowa krytyki wobec innych, a jak masz taką ochotę to walnij mi od razu bana i sprawa zalatwiona (do Duska), ale pamietajcie jeden niezadowolony pociaga za sobą o wiele wiecej osob, az zostaniecie sami, przykre to co wyprawiacie (nie wszyscy)

 

jesli chodzi o informowanie o spotkaniach to nie mam nic przeciwko ale litosci po co zaraz wszystkich swietych o tym informowac? Po to pewne osoby są modami zeby sobie wyczytali codziennie na biezaco takie ionfa z nowych watkow...............................................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to jest - uwazacie sie za panow ..... ja dostalem ostrzezenie za wyrazanie swojego ( jakze niepochlebnego ) zdania ....

 

czy wy jestescie niewidomi - nie widzicie co sie dzieje - zobaczcie ile osob juz olalo to forum ( i to stali uzytkownicy majacy po 1000 postow i wiecej ) - jak sie rejstrowalem w czerwcu to atmosfera na tym forum byla diametralnie inna - przejzyjcie na oczy i zobaczcie do czego prowadzi wasza glupia polityka .....

 

i cagle macie wymoke - regulamin , bo palenie gumy , wizerunek kierowcy bmw - robicie z siebie supermanow - myslicie ze macie prawo mowic komus co ma robic - jak sie ma zachowywac - wprowadzac wlasne porzadki na spotach , wysylac czlonkow klubu na zwiady - chyba cos wam sie poprzestawialo .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to jest - uwazacie sie za panow ..... ja dostalem ostrzezenie za wyrazanie swojego ( jakze niepochlebnego ) zdania ....

 

Ostrzezenie dostales ze wzgledu na styl w jakim te krytyke wyraziles. Jezeli nie rozumiesz co znaczy w Polsce nazwanie kogos faszysta to bardzo mi Ciebie zal.

 

i cagle macie wymoke - regulamin , bo palenie gumy , wizerunek kierowcy bmw - robicie z siebie supermanow - myslicie ze macie prawo mowic komus co ma robic - jak sie ma zachowywac - wprowadzac wlasne porzadki na spotach , wysylac czlonkow klubu na zwiady - chyba cos wam sie poprzestawialo .......

 

Regulamin to nie wymowka, to zasady, których wszyscy powinni się trzymać. My po prostu nie chcemy aby ktokolwiek łączył spotkania na których pali się gumę, łamie przepisy ruchu drogowego z działalnością BMW Klub Polska i mamy do tego prawo. Wiemy, ze nie na wszystkich spotkaniach to się odbywa, dlatego została pozostawiona furtka w postaci ogłoszenia spotkania przez moderatora.

Jeżeli nie potrafisz tego uszanować to zmień forum i nie rób tu za trolla.

były: E30 318is coupe, E30 325i saloon, E36 320i coupe, E34 520i sedan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.