Skocz do zawartości

Trójmiasto - 25.02.2006


Rekomendowane odpowiedzi

Mi to wszystko już jedno, ważniejsza jest dla mnie treść, ooo np. mechaniczna techniczna o BMW, niż bezsensowne kłutnie, które prowadzą tylko do rozłamu.....no i atmosfera, np. byłem się przejechać jeszcze wieczorem i zatrzymałem e36 z 3 osobami na pokładzie większymi ode mnie, ale co tam, najważniejsze że my fani BMW potrafimy wymienić poglądy i pomagać sobie z jakimś problemem, nawet jak jesteśmy zatrzymywani w ruchu i się spieszymy.......

 

zielone e36 dzięki za pomoc w nurtującej mnie zagwostce :cool2:

 

 

A jeśli chodzi o spoty, to wnoszę o założenie działu, przez władze forum o tytule "Spotkania klubowiczów i innych fanów BMW w Trójmieście"

 

i chyba na tym zakończymy niepotrzebne kłótnie, a ten topic zmieńmy na tytuł nurtujące pytania, albo "książka skarg i zażaleń" :mrgreen:

 

pozdrawiam wszystkich, milej nocki :cool2: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze wyczerpujaco juz przedstawilismy stanowisko klubu wobec spotkan, a jezeli ktos nie zrozumial idei, to trudno. Nie ma sensu dalej sie przepychac ani rozwodzic nad tematem. Zamykam.
były: E30 318is coupe, E30 325i saloon, E36 320i coupe, E34 520i sedan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.