Skocz do zawartości

Ogloszenie BMW 320i- przebieg auta


radek7019

Rekomendowane odpowiedzi

Mocno zurzyta w srodku chyba nie jest :)

To teraz widac okazje ze 150 tys.km za 25 tys zl :) przynajmniej wiadomo ile moga miec przejechane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to auto ma więcej przebiegu nawet niż deklaruje sprzedawca.No zobacz co to za jakieś śmieszne wpisy.Janek z Wiesiem je robili...wiem wiem...pisze o tym w aukcji

A wpisy Aso ( bynajmniej na gwarancji ) to gdzie są ??? Przecież ta KS to fikcja .....

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, że od lekarza :D

 

Co oni mają z tymi lekarzami? Jeden debil coś napisze, a reszta idiotów kopiuje bezmyślnie. Czy od lekarza jest lepsze niż od informatyka albo od księgowego? I czy jak kupię takie auto i okaże się, że poprzednim właścicielem nie był lekarz to czy mogę to uznać jako niezgodność towaru z umową i żadać obniżenia ceny lub zwrotu pieniędzy?

 

P.S.

Połowa sprowadzanych aut mają powyżej 40tys/rocznie. Te co mają mniej, w Niemczech kosztują tyle, że nikt ich nie sprowadzi na handel. Pozostała połowa to powypadkowe i uszkodzone

Edytowane przez stapoz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swarzędzki handlarz anal-fabetyzmem stoi :) Zapewne z komisu na ul. Kórnickiej. Praktycznie same z Belgii. Patrząc po lawetach (bo przecież nikt tam nie ciągnie po 1 sztuce) to auta nawet raczej bez wielkich przygód, ale część jednak wymaga interwencji blacharskie - to też po lawetach widać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg 300tys km to nic dla regularnie serwisowanego (nie koniecznie w ASO) samochodu...W Polsce jest jeszcze przyzwyczajenie z dużego Fiata że 200tys i silnik do remontu ;) Klienci sami są sobie winni bo jak nażekają na 300tys to każdy cofnie na 150 i gra ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg 300tys km to nic dla regularnie serwisowanego (nie koniecznie w ASO) samochodu...W Polsce jest jeszcze przyzwyczajenie z dużego Fiata że 200tys i silnik do remontu ;) Klienci sami są sobie winni bo jak nażekają na 300tys to każdy cofnie na 150 i gra ;)

300 000 w nowoczesnych dieslach to przebieg przy ktorym mogą występować bardzo drogie naprawy, posypać sie może praktycznie wszystko bo juz jest tak zmeczone ze to prawdziwa loteria. Sprzedający auto o tym wie, dlatego w niemczech jest mase ogłoszeń samochodów z wysokimi przebiegami i niskimi cenami. Wiadomo ze klient chce kupić auto jak najtaniej, ale to 99% handlarzy z naszego pieknego kraju psuje rynek. To oni robią ludzi w bambuko z kręceniem liczników. Jak ktos sie nie zna lub sie zna i da sie oszukać to kupuje taką perełke którą starszy pan w niemczech jeździł do kościoła za rewelacyjną niską cene. Potem idzie fama po ludziach ze takie auto to można kupić przykładowo za 30 tys a sąsiad przeplacił i kupił za 45tys- haha ale z niego frajer. Wykorzystują to tez inni handlarze kupują za smieszne pieniadze, licznik z 400 000 na 176000, nowa kierownica, lewarek gumy, super polerka i kolejny szrot trafia do zadowolonego klienta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem już dużo samochodów powyżej 300tys i nic sie nie działo ale może miałem takie szczęście. Ostatnio w Niemczech na placu stało Volvo V40 2l diesel z przebiegiem 923tys km! czyli jak sie o samochód od początku dba to się da.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się świadomie kupi auto z dużym przebiegiem (w niższej cenie) i będzie świadomym że coś może klęknąć to nie ma problemu. Jak się kupuje auto skręcone płaci się i myśli że kupiło się okazję to potem jest płacz. ale co kto lubi. Poza tym auto z przebiegiem 250+ może mieć wymienione sporo rzeczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja octavią II zrobiłem 650tys. km (auto z 2006/07r) i po tym przebiegu wytarł się wałem rozrządu. Na allegro TDI PD z przebiegami 150tys. km mają pisane w ogłoszeniu że miód malina i nic mu nie dolega bo wadliwy wałek został zrobiony po 140tys. km :lol: , to ciekawe dlaczego po 140tys. się wytarł :roll: Dlatego spokojnie można zrobić 200tys. km w 2 lata zagranicą.

207GTI (175THP) na tor

Tutaj klik: http://www.peugeot207club.pl/viewtopic.php?t=5609


VW Golf mk5 1.9TDI ASZ + GTD1752 (daily)

BMW E46 320D ///M (od czasu do czasu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pol roku temu widzialem jak ''Fus" sprzedawal Bmw i miala na szafie 300 tys : to chyba byla 318i :) powiem ,ze ladnie wygladała .)

sprzedam E90 . 2007 r. 214 tys km . bezwypadkowa


http://images9.fotosik.pl/3382/17096446618ee79emc.jpghttp://images9.fotosik.pl/3382/f4b104e47553a614mc.jpghttp://images9.fotosik.pl/3382/52cc5e934e5d2209mc.jpg

Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW kupione w DE i od razu serwisowane u Miecia w Tarnowie (z pominięciem gwarancji). Dla mnie to jest kręcenie, ale z dużo wyższej wartości. Poza tym zwróćcie uwagę na detale wnętrza, które się w e90 niszczą - uchwyt drzwi kierowcy jak nowy, kierownica nawet nie wyślizgana. W to BMW handlarz zainwestował...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo rocznik pomylony przez właściciela , lub po konkretnym dzwonie

Nie sądzę... data pierwszej rejestracji też pomylona :?:

A ten przebieg :mrgreen: :norty: 90 000 tylko brać.

Moim zdaniem przekręt. :zlosc: :evil:

ja mam przedlifta z 2007r.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo rocznik pomylony przez właściciela , lub po konkretnym dzwonie

Nie sądzę... data pierwszej rejestracji też pomylona :?:

A ten przebieg :mrgreen: :norty: 90 000 tylko brać.

Moim zdaniem przekręt. :zlosc: :evil:

ja mam przedlifta z 2007r.

To wszystko jasne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polacy wolą kupować auta takie jak to z ogłoszenia tylko, że z przebiegiem 150 - 170kkm. bo nawet przed sąsiadem wstyd się przyznać, że ma ponad 300.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoje e91 z 2008 roku kupiłem w czerwcu w Berlinie z przebiegiem 191000 km.Teraz ma przejechane 205000 km. Na placu widziałem insignie czy audi z 2010, 2011 roku z przebiegami sięgającymi ponad 250 000 km. W środku nic nie zniszczone. To samo mogę napisać o swoim aucie. Nie dajmy się ogłupiac. Używajmy mózgów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie każdy przebieg auta jest możliwy, ale im mniej wychodzi rocznie, tym bardziej powinniśmy wzmóc czujność.

Zaufanie? tak, ludziom trzeba ufać, ale w takim przypadku trzeba to dokładnie zweryfikować.

Jeśli nie ma dowodów na taki przebieg lub są podejrzane - odpuśćmy.

Zdecydowana większość sprzedawców mniej lub bardziej oszukuje, żerując na naiwnych :!: :evil:

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.