Skocz do zawartości

Wycieraczki działają odwrotnie M40 318i


Bartek1158

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie czy ktoś miał kiedyś taki problem że Jego wycieraczki stoją w pionie ?? Ogólnie działają ale wracają zawsze do pozycji pionowej trochę dziwnie to wygląda :D chciałbym to zmienić. Próbowałem przekręcić śrubę na silniczku od wycieraczek ale po włączeniu zapłonu wycieraczki same wracają do pionu. Dziwi mnie to ponieważ nie grzebałem przy nich .... :) Ma ktoś jakieś pomysły co mogło się stać?

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadlem na ten sam pomysl :) ale teraz wycieraczki wycieraja mi maske :d Chyba silnik wycieraczek sie tak przestawil ze zaczyna myc z gory do dolu i powraca na gore. Tylko nie wiem jak to przestawic... Ma ktos jakis pomysl ??:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej jest usterka elektryczna a nie mechaniczna także takie przestawianie piór raczej nic nie da tym bardziej ze chyba wcześniej było dobrze. Coś chyba z przekaźnikiem wycieraczek jest nie tak...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę emir55 że coś w tym jest, ponieważ wcześniej silniczek nie łapał wycieraczek i kręciły się bez nich, wziąłem i przykręciłem śrubę od silniczka ta co jest na górze wtedy wycieraczki załapały a potem coś im odwaliło i stoją. Masz może jakiś schemat jak to zrobić ?? Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi. A jak nie to najwyżej moduł i tyle :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emir 55 ma rację jak na wieloklinie mechanizm za mocno przchylisz w jedną stronę to zaczyna kręcić odwrotnie odkręć śrubę na wieloklinie od silniczka ustaw metodą prób i błędów ( mi zeszło 10mnut) a wszystko wróci do normy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może głupie pytanie ale męczę się z tymi wycieraczkami... http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=CA31&mospid=47436&btnr=61_0071&hg=61&fg=45 Wieloklin to jest nakrętka nr 11 ??Napisane jest że to nakrętka sześciokątna którą właśnie kręciłem. :) Może łatwiej będzie jak wyjmę cały silniczek??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.