Skocz do zawartości

Re: ciekaw funkcje e60


sobek0071

Rekomendowane odpowiedzi

BELUEFTUNG_KEY2 << włączanie indywidualnego ustawienia klimatyzacji dla klucza nr 2

ABWAHL_AC << brak automatycznego załączania kompresora klimy po naciśnięciu AUTO

GEBL_ANZEIGE_AUTO << klima w trybie auto pokazuje z jaką siłą dmucha wiatrak ;)

UMWAELZPUMPE << wydaje mi się ale nie jestem pewien że to przełaczanie sterowania elektrycznej pompy wody po K-Can Bus'ie -nie mam pojęcia co to zmienia :D

WASSERPUMPE << załączanie wyłączanie dodatkowej pompy wody (pracującej przy funkcji REST)

BELUEFTUNG_DEFAULT_KEY << tego nie wiem ale chodzi o klucze i ich ustawienia wentylacji

PTC << możliwość załączania jakiegoś dodatkowego podgrzewacza przy dodatnich temperaturach

 

W_FERNSTART >> możliwość zdalnego załączania webasta przy pomocy pilota (czasami włączenie tej funkcji nic nie zmieni bez dodatkowej zmiany wpisów w CAS'ie)

E60 535xd+++ + 8hp70x


Individual project by mnichu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 907
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, wie ktoś czy można zakodować żeby na zapalonym silniku i przy otwarciu drzwi kierowcy podniosła się kierownica i boczki fotela (komforty) rozchyliły się? ułatwiło by to kierowcy wyjście z auta np. w celu otwarcia bramy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprubuj ustawienie boczkòw zapisać w pamięci fotela przy włączonym silniku, otwartych drzwiach i odpiętym pasie. Ja tak zrobiłem u mnie, przy włączonym silniku, po otwarciu drzwi odchyla boczki. Z kierownicą pròbowałem na ròżne sposoby i ni chol.. Nie udało się zrobić żeby, przy włączonym silniku, po otwarciu drzwi unosiła się do gòry.

:cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Zwiększenie częstotliwości BFD

Dziękuję koledze z FB za podesłanie linka :cool2:

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=76&t=256763

 

 

 

BFD_1_ALGORITHMUS

nicht_aktiv

 

BFD_1_BLINK_FREQ_AUS

wert_01

BFD_1_BLINK_FREQ_EIN

wert_01

 

tak samo z _2_

 

wert_01 to 100ms, 02 to 180ms, 03 to 300ms

Nie pamiętam czy trzeba więcej zmieniać.

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprubuj ustawienie boczkòw zapisać w pamięci fotela przy włączonym silniku, otwartych drzwiach i odpiętym pasie. Ja tak zrobiłem u mnie, przy włączonym silniku, po otwarciu drzwi odchyla boczki. Z kierownicą pròbowałem na ròżne sposoby i ni chol.. Nie udało się zrobić żeby, przy włączonym silniku, po otwarciu drzwi unosiła się do gòry.

:cool2:

Nie działa to u mnie, kombinowalem na różne sposoby i nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam Koledzy.

Czy mógłby ktoś z Forumowiczów, kto ma fabryczne webasto ( nie dostawiane samodzielnie ) w 3.0d/3.0xd (e60/61) - wysłać mi plik .TRC od IHKA?

Z góry dzięki!!!

:cool2: :cool2: :cool2: :cool2:

Na dniach będę mógł przeslac jak odbiore auto od mechaniora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam mam mask2 lci w e60 pre-lci. Czy ktos wie jak zakodowac czujniki parkowania aby wyswietlaly jak w polifcie?

tu video z YT zeby pokazac roznice:

teraz mam tak: https://www.youtube.com/watch?v=sUSMPzJKN3I

a chcialbym miec tak:

 

Czy do tego trzeba miec poliftowy modul pdc i czujniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak jak na drugim filmiku a mam z 2004 roku, pewnie trzeba mieć wersje professional a nie business navi

 

Wiem ze tak jest to wyswietlane w lci po 2007 roku w business i pro. nie wiem dlaczego u mnie po zmianie na mask lci nie wswietla tak jak polift...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z kodowaniem nie mogę połączyć się przez ncs wyskakuje błąd fa $820 oraz $963 po rozkodowaniu VIN'u i opcji wyposażenia usunąłem wszystko z FA i dodałem kody wyposażenia z VIN'u na nowo lecz nadal wyskakuje błąd "COAPI-1000 Fehler" Proszę o pomoc pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Czy jest opcja jakoś wyciągnąć temp. silnika z ukrytego menu ? strasznie denerwuje mnie brak wskaźnika temp. a jeszcze bardziej ta cała procedura wchodzenia w ukryte menu. Gdyby dało się wrzucić temp. silnika w którąś pozycję na wyświetlaczu górnym czy dolnym to było by super.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=15&t=270844&hilit=+Kombi

 

Zdjęcia powinny się otworzyć jak na nie nacisniesz bo podgląd wygasł a jeszcze nie przerobiłem

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fa A080 to akumulator żelowy 80ah.

Masz taki zamontowany i zarejestrowany?

 


Dokładnie tak. I z tego co się dowiedziałem mogę mieć nie aktualne sp-daten w Ncsexpert. BMW E39 kodowałem bez problemu ale już w E60 pojawił się taki problem z fa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.