Skocz do zawartości

dzwi w stylu "lambo"


Guccio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

chialbym poruszyc temat dzwi ala "lambo", czy ktos wie ile kosztuje taki zestaw i czy wogole warto, moze jest tu ktos kto mial juz z tym stycznosc i moglby sie wypowiedziec

pozdrawiam

 

ten link pokazuje jak to wyglada w BMW 316

 

http://www.car-vs-car.de/bilder/BMW-316-5311.html

B - M - W

http://img135.imageshack.us/img135/9788/160x80houseofflyingdaggers202t.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mniej wiecej jak jest cena zestawu do zamonatowania tak wlasnie dzwi?

na allegro jakis czas temu ktos sprzedawal za 3tys taki zestaw silownikow itp.

B - M - W

http://img135.imageshack.us/img135/9788/160x80houseofflyingdaggers202t.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mniej wiecej jak jest cena zestawu do zamonatowania tak wlasnie dzwi?

na allegro jakis czas temu ktos sprzedawal za 3tys taki zestaw silownikow itp.

 

Przykladowa cena: http://cgi.ebay.de/LSD-DOORS-Fluegeltueren-BMW-3er-E36-Coupe-ab-4-94_W0QQitemZ8033676210QQcategoryZ14767QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

 

Mozna pewnie taniej, ale nie instalowalbym LSD "domowej" roboty, bo drzwi spadajace na glowe to nic przyjemnego :)

Pozdrawiam,

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
przeziez otwieraja sie do gory a nie w bok, wiec chyba latwiej bedzie wejsc do auta i z niego wysiasc :roll2:

 

Taaa, to ciekawe gdzie je podniesiesz jak Ci obok zaparkuje jakiś beret w odległości 40cm. :twisted2:

 

A dla przeciwwagi proponuje otwieranie klapy bagażnika zrobić na bok nie do góry. :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
hehhe niezly pomysl, z ta klapa ale w prawa storne czy w lewa? moze przepolowic go na pol i wtedy bedzie git :duh:

 

A to już zostawiłem twojej pomysłowości. Wierze, że wpadając na pomysł z drzwiami, równie błyskotliwie rozwiążesz problem z klapą. :lol:

 

P.S. Dalej nie wiem jak wsiąść do takiego auta jak ktoś zaparkuje blisko, może wtedy przyda się klapa w bagażniku. :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak wsziadziesz jesli w normalnej sytuacji ktos zaparkuje blisko ciebie?

chyba w tej sytuacji takie dzrzwi byly by bardziej przyjazne -chyba ze sie myle

B - M - W

http://img135.imageshack.us/img135/9788/160x80houseofflyingdaggers202t.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
chyba w tej sytuacji takie dzrzwi byly by bardziej przyjazne -chyba ze sie myle

Pomijając już fakt że takie drzwi w E36 to straszne badziewie to mylisz się. :wink:

Kliknij w link który sam nam podałeś i przyjrzyj się jeszcze raz jak otwierają się te drzwi. One nie otwierają się w pionie do góry. One otwierają się najpierw szeroko na bok... Tak szeroko że bardzo często miałbyś problem z wejściem do samochodu... :roll: :lol:

Pozdrawiam

Bastek

Kiedyś: E21 315 '83, E34 520i '90, E34 525iA '92, E36 316i '95, E30 318iT '93, E46 325xi Touring, E91 325i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
a jak wsziadziesz jesli w normalnej sytuacji ktos zaparkuje blisko ciebie?

chyba w tej sytuacji takie dzrzwi byly by bardziej przyjazne -chyba ze sie myle

 

W normalnej sytuacji mam prawie jednakową szczeline od góry szyby do dołu drzwi, w Twojej mam zwężającą się od dołu do góry w kształcie trójkąta. Narysuj to sobie na kartce jak nie potrafisz tego 'zobaczyć' z opisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze... to w BMW z takimi drzwiami nie siedziałem, ale siedzialem w nowej Celice i powiem wam, że wsiada i wysiada sie okropnie. Silowniki chyba wszedzie podobne to i w BMW byloby tak samo nie wygodnie. A moze to dlatego, ze mam 194 cm. wzrostu... hmm, sam juz nie wiem, no ale tak czy siak... niewygodnie.
BMW i wszystko jasne!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, mysle sobie ze Guccio chcial wiedziec czy ktos takie ma i powie co kolwiek konkretnego i na temat, tym czasem zostal wysmiany i odeslany do rodzicow??

Koledzy, poziom spada...

Jezeli ktos chce zrobic cokolwiek co chce kupic poza ASO jest krytykowany!! Ta sama sytuacja byla w rozmowie na temat NOS, czy komus to sprawia frajde?? Jak ktos nie ma nic rzeczowego do powiedzenia, lepiej milczec!!

 

Guccio, jak je zamontujesz, zrelacjonuj jak sie sprawuja, mysle ze rad sie nie spodziewaj.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
hmm, mysle sobie ze Guccio chcial wiedziec czy ktos takie ma i powie co kolwiek konkretnego i na temat, tym czasem zostal wysmiany i odeslany do rodzicow??

Koledzy, poziom spada...

 

Spadać to raczej spada poziom użytkowników BMW. Może założyć jeszcze pług na zime pod zderzak, po magnetyzerze na każdą rurkę, CeDeczko pod lustereczko i świecące wentyle. :duh: A potem pod remize i popalić gume bo to przecież takie trendy. Zresztą było o tym już sto razy, to forum pod patronatem BMW Polska i ma trzymać poziom, wiejski tuning i inne dziwactwa rodem z imprezy na klepisku to nie w tym miejscu. Więc nie wiem coś taki kolego zdziwiony reakcją normalnych użytkowników BMW którym ma prawo się to nie podobać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, mysle ze nie jestes wyznacznikiem dobrego gustu... Kazdy ma wlasny i nie powinno sie o tym dyskutowac, wiem ze latwo jest kogos krytykowac, ale naprawde jak nie ma sie nic w temacie do powiedzenia to lepiej milczec.

 

"Spadać to raczej spada poziom użytkowników BMW. Może założyć jeszcze pług na zime pod zderzak, po magnetyzerze na każdą rurkę, CeDeczko pod lustereczko i świecące wentyle."

 

A czy jezeli dany egzemplarz nie mial alufelg to to tez jest wiejski tuning jak ktos zalozy, bo przeciez dla niego BMW nie przewidzialo??

 

Czarne szyby to tez wiejski tuning wg. Twojej normy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, mysle ze nie jestes wyznacznikiem dobrego gustu... Kazdy ma wlasny i nie powinno sie o tym dyskutowac, wiem ze latwo jest kogos krytykowac, ale naprawde jak nie ma sie nic w temacie do powiedzenia to lepiej milczec.
Każdy prawdziwy fan samochodów BMW nigdy nie wpadłby na pomysł tuningowania swojego samochodu spawarką i szpachlą, a właśnie takie przeróbki jak te z drzwiami, przerabianie maski E36 na E46 to jest przykład klasycznego WT. Stanowcze nie foliom, lexusom i ledom.
http://i3.tinypic.com/w1v0w6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, ja uwazam sie fana marki BMW juz ladnych paru lat, a mimo to twierdze ze kazda przerobka to kwestia gustu, a wlasnie najciekawsze sa te niewidoczne na pierwszy rzut oka - np. lambodoors.

Jezeli komus sie to nie podoba, nie musi stosowac, ale po co krytykowac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

A czy jezeli dany egzemplarz nie mial alufelg to to tez jest wiejski tuning jak ktos zalozy, bo przeciez dla niego BMW nie przewidzialo??

 

Bredzisz, obręcze z lekkich stopw to opcja, znajdz mi za to w opcji drzwi udające skrzydła.

 

wiesz, ja uwazam sie fana marki BMW juz ladnych paru lat, a mimo to twierdze ze kazda przerobka to kwestia gustu, a wlasnie najciekawsze sa te niewidoczne na pierwszy rzut oka - np. lambodoors.

 

Zawsze można rozłożyć "skrzydła" i spróbować polatać. :modlitwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.