Skocz do zawartości

Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA


szwedzio13

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

@Rafał B - super zdjęcia :) Widzę że masz też fajna fotke w podpisie. W koncu do swojego auta zakupiłem większe felgi, mam nadzieje że do kolejnego spota uda sie je założyc bo jest jakis kłopot z oponami to jakbys miał chwile czasu to na jakąś sesję zdjęciową bym sie chętnie do Ciebie zapisał bo widzę że masz dryg do tego :)

 

 

@2_B czy wy jej przypadkiem nie kupiliscie mniej wiecej rok temu w Inchcape? jak kupowałem swoją to była też właśnie tam taka czerwona 320d, wachałem się pomiedzy nimi dwiema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@2_B Dokładnie tak, to było auto pracownika salonu. Rozważałem jego zakup ale radość z jazdy benzyną wzięła górę nad ekonomią :)) Ale widze że fajnie je zrobiłeś bo nie przypominam sobie aby miała blackline lampy i felgi chyba też inne teraz :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@2_B Dokładnie tak, to było auto pracownika salonu. Rozważałem jego zakup ale radość z jazdy benzyną wzięła górę nad ekonomią :)) Ale widze że fajnie je zrobiłeś bo nie przypominam sobie aby miała blackline lampy i felgi chyba też inne teraz :)

Co do felg to były dwa komplety i możliwe, że stała na zimówkach. Co do lamp to masz racje - Żona zauważyła, że niektóre 3er mają "ładniejsze lampy" na tyle i tak kupiłem całe Ledowe w stylu "black line" - czego nie robi się dla Żony :D

 

................Papryk- masz dobrą pamięć :cool2:

 

Co do oszczędności (benzyna vs diesel) to wcale nam nie zależało. Potrzebne było auto i to się trafiło, a że było/jest "zdrowe" to wylądowało w naszym garażu :mrgreen: robimy przeglądy, jeździmy i jakiekolwiek naprawy (odpukać) są nam obce :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy następny raz? może jakąś cykliczność tych spotów wprowadzić? np pierwszy czwartek miesiąca albo coś w tym stylu.

 

 

@2_B - to fakt dobrze pamiętam ale głównie to chyba przez ten unikalny kolorek tak mi zapadł ten egzemplarz w pamięci. Grunt że auto jest zdrowe jak to napisałeś, to najważniejsze bo szukając używki u nas trudno znaleźć coś pewnego i dobrego, wszędzie jest pełno tzw. "igiełek" :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka,

 

 

ajajajajajaajjj mnie nie było tym razem .....pozdrawiam wszystkich chłopaków ze spotkania z Listopada ( widzę żę miejsce się przyjeło ) :-)

 

 

Organizujemy coś w maju ?

 

 

cieplutko juz będzie ................Szwedzio odezwij się :-)

 

 

Pozdrawiam

 

Arson :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A robicie może czasem spoty bliżej południowej części miasta? ;)

Albo weekend a nie w tyg?

 

Miejsce wynikło jedynie z tego że zorganizowaliśmy tam je za pierwszym razem,

Nikt nie miał nic przeciw więc się przyjęło :)

Do wyboru jedynie czwartki/niedziele bo potem można jechać gdzieś dalej np. na „C”

Zresztą większość klubów samochodowych ma w czwartki -tak już jakoś się przyjęło.

 

Co do regularności to myślę że cykliczność raz na miesiąc póki co nie byłaby zła.

Chyba ,że macie ochotę co dwa tyg?

 

Organizujemy coś w maju?

 

No raczej!

 

Kolejny spocik może zorganizujemy np. 14.05.2011?

http://img860.imageshack.us/img860/2813/podpise90v02.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

odgrzebuje temat

 

jest jakiś nowy termin na spotkanie? może bym się wybrał, potrzebuje podmienić na chwile przekaźnik od wycieraczek w skrzynce bezpieczników

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wolałbym najbliższy czwartek, ale 26.05. też jest ok, a w weekendy weekenduję :mrgreen:

http://img408.imageshack.us/img408/6363/individualvisualizer3to.jpg

¿Te gusta conducir?

The Ultimate Driving Machine

Freude am Fahren

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może weekend ? 21/22 lub 28/29?

piszę czwartek bo można jechać potem na Cargo kolumną się zaprezentować :wink:

nie pasuje Ci w tygodniu?nikt wcześniej weekendów nie proponował.

 

boję się także cokolwiek proponować na ten czwartek 19.05 bo informacja może się "nie rozprzestrzenić" :)

co do ankiety to ja osobiście wolę czwartek.

http://img860.imageshack.us/img860/2813/podpise90v02.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

1. ustawmy się może na początku czerwca, aby kazdy z nas zdążył zarezerwować sobie termin

2. może uda nam się ustawić z chłopakiem z Mińska na włączenie świateł do jazdy dziennej - było paru chętnych co Wy na to??

 

im bardziej odległy termin tym pewniej się umówimy i może właśnie kolega z Mińska zdoła pojawić się

 

pozdrawiam

j.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.