Skocz do zawartości

Stukanie maglownic bmw e39 520d film video


Adam94

Rekomendowane odpowiedzi

Witam gdy kręcę w lewo prawo szybko i wolniej stuka coś w maglownicy ale nie wiem co to ;/ auto na dziurach ucieka

zresztą prosił bym o obejrzenie filmu . i opinię

Obejrzyj Moje BMW


www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=156&t=191208

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie nic nienormalnego tam nie widać... Ze wspomaganiem tak chodzą na wyłączonym silniku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zejść pod auto i spróbować wybadać. Może być luz na maglownicy, na drążkach....cokolwiek (ja wymieniałem drążek bo hałasował). Troche glosne to stukanie i radziłbym sie przyjrzec...

---------------------------------------------------------------------------------

e39.jpg

---------------------------------------------------------------------------------

http://forum-lines.ru/rez/ab194510.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chyba nie normalne ;/ może dokręcę maglownicę wycieków też nie widać machałem w omedze i sharanie i cicho było ;/

 

może ktoś sprawdzić u siebie czy to tak jest aż głośno

Obejrzyj Moje BMW


www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=156&t=191208

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie jest to luz na krzyżaku wału co idzie do kolumny?Tam przeważnie stuka.

 

Tak czy inaczej te odgłosy kojarzą mi się z czym innym :mrgreen: :norty: :P :wink:

Jak pisze Cichy, na 98/ krzyzak kolumny kierowniczej stuka.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie coś zaczęło się dziać :D bo myślałem że forum umiera.

Adam powinien mieć odgórny nakaz zakładania chociaż jednego tematu tygodniowo . :mrgreen:

 

CIHY -pewnie zmieniłeś hasło że tak odważnie poczynasz ,żeby znowu ktoś nie wpadł posprzątać :mrgreen:

pozdro. dla erotomanów i erotomanek :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

CIHY -pewnie zmieniłeś hasło że tak odważnie poczynasz ,żeby znowu ktoś nie wpadł posprzątać :mrgreen:

pozdro. dla erotomanów i erotomanek :mrgreen:

Oczywiście,że zmieniłem hasło.

Ja tam nie czuję się erotomanem hihi :mrgreen: .

Najważniejsza jest ta jedyna.

Ale musisz przyznać,że ta fotka wyżej jest booooska :mrgreen:

Na razie troche odpocznę od wszystkiego.Teraz to ja jestem intensywnie kłuty :mrgreen: igłami w szpitalu na wewnętrznym.

Nawet zdjęć nie będę miał możliwości wkleić(jakby co) bo jestem skazany na internet w telefonie :cry2:

Lepiej niech Adam nie zakłada tylu tematów,bo byłoby więcej o kobietach i sexie niż o naszych równie kochanych (jak te blondynki)BMW.

Pozdrawiam.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A stuka ci na dziurach lub czuć jakieś luzy w zawieszeniu?

http://www.directtraffic.pl/tl_files/clickad/zaufali_nam_small/bmw.pnghttp://kernest.fm.interia.pl/strzalka_w_lewo.gif. Zobacz link ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓

http://www.youtube.com/user/RadekFiliks/videos?flow=grid&view=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A stuka ci na dziurach lub czuć jakieś luzy w zawieszeniu?

 

Te stukanie co Adaś pokazał w filmie to ja mam tak samo na zgaszonym silniku,(może trochę mniej) i podczas jazdy nic kompletnie mi nie stuka ani nie czuję luzu,nawet na dziurach.O maglownicę trzeba zacząć się martwić jak czujesz wyraźne stukanie,lub bicie w kierownicę gdy jedziesz wolno po dziurach,przeważnie wcześniej są jakieś wycieki oleju.Fakt że w niektórych autach tak jest że nic nie stuka na postoju ale z tego co zauważyłem to w każdej e39 jaką oglądałem stukało podczas szarpania na zgaszonym silniku.Więc uważam że nic to kompletnie nie znaczy.

 

Ja tam nie czuję się erotomanem hihi :mrgreen: .

Najważniejsza jest ta jedyna.

Ale musisz przyznać,że ta fotka wyżej jest booooska :mrgreen:

Na razie troche odpocznę od wszystkiego.Teraz to ja jestem intensywnie kłuty :mrgreen: igłami w szpitalu na wewnętrznym

 

-ja też nie czuję się erotomanem :mrgreen:

-dobrze że dodałeś że najważniejsza jest ta jedyna :cool2:

-ta fotka jest boska i chyba dla tego jeszcze jest dostępna

- współczuję Ci serdecznie że ciebie kują a Ty nie możesz się odwdzięczyć i sobie zakuć :mrgreen:

Wiem coś o tym bo sam nie dawno leżałem.

Dobrze że chociaż są odwiedziny :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dobrze jest :) tylko stuka ;/ a czasami mi ucieka na dziurkach ;p troszkę dokręciłem magiel 400 km i sztywna była ;)

wcześniej uciekała lekko ale to gumy stabilizatora mam wymienić podobno na przeglądzie stwierdzono pozatym jest malina mimo przebiegu

 

za kilka dni kupię wtyczkę to posprawdzam co tam w elektronice i silniku słychać ;) dodam jakieś screen shot ;D

 

nalałem vervy szła jak szlona :D :D :D hahaahaa ;] musiałem coś dodać ;p

Obejrzyj Moje BMW


www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=156&t=191208

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kur..a!!!

Może jednak wrócimy do właściwego tematu,czyli...........kobiet :mrgreen:

 

Właśnie wróćmy do właściwego tematu bo zrobił się OT. do kobiet i autobusów Adam dołożył skutery :)

 

Jak lekarka będzie miała nocny dyżur to próbuj,w końcu nie masz nic do stracenia.Najwyżej przeniosą Cię na chirurgię lub psychiatrię :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Ale ktoś wysprzątał moje wpisy :roll:

I usunął fotkę-a taka fajna była :cry2:

Myślałem,że coś więcej pokażesz :idea:

Przegazówka do 2 t/obr :lol: ,super muza,no i zbliżenie na wydech :mrgreen: .

Swoją drogą nie wiem czy twój sprzęt tak nagrywa dźwięk,czy naprawdę silnik chodzi jak ciągnik rolniczy.

Najgorszy odgłos silnika jaki kiedykolwiek słyszałem-niczym zarzynana świnia.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha nie no on chodził na ssaniu :D :D a i kamera lipna kulkulator jak miałem zepsutą przepływke to tak łagodnie klekotał ;./ a teraz jak siedzi nowa jest nieco glosniejszy :D ale oleju nic nie pije dynamikę ma a co on ma tak nie klekotać ? pokaz mi 2.0 zeby nie klekał ha jak na 320 tys przebiegu nie jest źle :D tylko muszę zrobic adoptacje przepływki z 314 na tą nowszą bo odcina mi paliwo na 4 do 20 ale ciągnie równo i oddołu mała dziura do 2 tyś tzn jedzie jedzie a po 3 sekundach odjazd z miejsca tylko to tak jest jak nie masz adoptacji :=)

 

 

twój tds robi rechu rechu rechu a mój kle kle kle ty masz 6 garów a nie 4 ;) ale masz nieco nie więcej koni jak ja :D 4 więcej ;p

 

a propo wydmuchało już uszczelkę czy jeszcze nie ?? czy to w oplach omega tylko tak a bmw tds nie ?

 

zamykamy już temat :)

Obejrzyj Moje BMW


www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=156&t=191208

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.