Treść opublikowana przez emenek
-
[523i] wymiana uszczelki pod zawory.
ja za oryginał płaciłem chyba ok 170 za cały komplet.. ważne by wymienić te co są skręcane śrubami .. by przy nich nie pociło sie ..
-
zabudowa e39
Witam, czy mógłby ktoś mi doradzić jak najlepiej zrobić zabudowę wnęki tak jak na tym foto http://img171.imageshack.us/img171/2116/dsc2331du9.jpg ? może ktoś już tak robił i ma jakiś projekt ? z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam Adrian
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
jakiej marki polecacie olej do e39 523i z przebiegiem 306 tys?
-
Dołożenie elektrycznych szyb tyl
Witam, czy jest wielki problem z dolozeniem elektrycznych tylnych szyb? Oryginalnie mam na korbke.. Jak to wyglada z wiązką w drzwiach? Z góry dziekuje za odp:-)
-
e39 wyciek oleju z obudowy filtra oleju
Mam to samo u siebie lekko puszcza.. Uszczelka z oryginalu ok 20 zl, wymiana jak pytalem ok 300;)
-
BMW e39 523i dziwny problem
Problem rozwiazany, poszla przeplywka;)
-
Stukanie maglownic bmw e39 520d film video
Mialem tak samo ;p i padl ten krzyzak kolumny;p
-
e39 [528i] - problem silnika oraz chłodnica
mi uciekał na króćcach z tyłku silnika .. nie było tego aż tak widać.. gdy wymieniałem te króćce na nowe przy okazji wymiany termostatu poucinałem końcówki węży bo były popękane i już jest dobrze ;)
-
BMW e39 523i dziwny problem
czy to jest normalny odczyt ? http://img716.imageshack.us/img716/1690/bdy4.png
-
BMW e39 523i dziwny problem
odpala i gaśnie jak nie trzymam go na obrotach .. moc słaba i na gazie też coś słabo ;/ po dzisiejszej jezdzie ok 100 km .. zobacze jutro rano jakie błędy wyskoczą ... idzie INPą sprawdzic jak działa sonda i w ogole parametry silnika ?
-
BMW e39 523i dziwny problem
aha . chciałem nadmienić że przed wszystkim pokazywał błąd sondy i auto było mułowate, wiec dałem do mechanika by wymienił sondy i wymienił na zamienniki i podobno dobre bo gadał z producentem ( u ojcaa w chryslerze tej firmy sonda latała bez problemu ).. lecz sie zastanawiam czy aby na pewno było wszystko z nimi ok .. skoro dalej błędy.. http://img69.imageshack.us/img69/4590/bdy3.png takie błędy zostały po skasowaniu i odpaleniu auta a taki były bezpośrednio po podłączeniu kompa.. http://img835.imageshack.us/img835/9857/bdy1.png http://img855.imageshack.us/img855/3495/bdy2.png
-
BMW e39 523i dziwny problem
ale nie przełączyłem na gaz tylko na benzynie chodził i pokazywał błąd .. pokazuje 5v zasilanie i sie nie zmienia ..
-
BMW e39 523i dziwny problem
dzisiaj podłączyłem swój komputer z INPą i wyskoczyły błędy .. -65 camshafts - sensor -25 lambda probe heating probe 1 -203 fuel trim limit bank 2 -202 fuel trim limit bank 1 po skasowaniu błędów zostały tylko -75 lambda probe 1 -25 lambda probe heating probe 1
-
BMW e39 523i dziwny problem
Dzieki wielkie .. ;) a możecie powiedzieć czy taki sam jest w kolektorze od M50B25 bo mam taki i czeka na montaż ..
-
BMW e39 523i dziwny problem
a gdzie znajde ten czujnik ? cena nie jest jego taka droga to moze warto wymienic .. ps. co masz na mysli mówiąc układ zapłonowy ?
-
BMW e39 523i dziwny problem
ale by nie chodziły tylko na zimnym silniku ? kolega podsuną pomysł z czujnikiem temperatury..
-
BMW e39 523i dziwny problem
Witam, mam od jakiegoś czasu problem z moją BMW-u .. gdy silnik jest zimny nie chodzi na benzynie, odpala i zaraz gaśnie, gdy odpalę go drugi raz chodzi dłużej i muszę go trzymać na obrotach, szarpie silnikiem gdy chce ruszyć, jak się rozgrzeje to trzyma na obrotach, lekko może falują, jakoś jeździ ale demonem prędkości wtedy nie jest .. na gazie wszystko chodzi jak najlepiej.. były sprawdzane sondy i niby wszystko problemu, na kompie szczególnych błędów podobno nie ma .. ma ktoś jakiś pomysł co może mu dolegać ?
-
szyberdach szklany e39
ale z zamontowaniem i działaniem jego nie ma problemu tak ? nawet jak nie jest z sedana ?
-
szyberdach szklany e39
Witam, mam takie pytanie i nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi.. mam zepsuty szyberdach elektryczny i znalazłem na Allegro szklany szyber z silnikiem i przełącznikiem w komplecie nawet z mojego miasta i chce kupić, tylko koleś mówi ze wszystko będzie pasowało tylko podsufitka podobno jest inaczej wyprofilowana do szklanego szybra .. spotkał się ktoś może z tym i jak czy można to jakoś przeskoczyć? z góry dziękuje za odpowiedz. Pozdrawiam Adrian.
-
E39 523i M52B25 przejście z oleju 10W na 5W
a sorka nie widziałem że tam jest S ;) ja u siebie na dniach wleje castrola EDGE 5w-30 zamiast mobila 10W-40 mam nadzieje że nic mu nie bedzie ;)
-
E39 523i M52B25 przejście z oleju 10W na 5W
czyli że do benzyny 6 cylindrowej olej 10w-60 ? coś nie możliwego
-
E39 523i M52B25 przejście z oleju 10W na 5W
nie działaja Twoje linki, jakiej dolnej odmy ?
-
E39 523i M52B25 przejście z oleju 10W na 5W
moim zdaniem sam olej 5W wyczyści silnik ;) a ile masz przebiegu ? też mam zalany 10w i myślę by przejść na 5W.
-
E39 Nie działają glosniki.
a mam pytanie .. czy u was również w sedanie nie ma głośników z tyłu tylko same atrapy / ?
-
E39 520i M52B20 - Zmiana z 10w40 na 0w40 + ceramizer
ja mam swojego zalanego 10W-40 Mobil 1 .. mam dostęp do oleju Castrol EDGE 5w-30, można go zalać tym olejem ? ma norme BMW.. auto ma przebieg 297 tyś..