Skocz do zawartości

3xx Usunięcie "gumy" z plastików.


MastaFantasta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy ktoś zna bezinwazyjna metodę na usunięcie powłoki gumowej z plastików. Mi chodzi konkretnie o panel pomiędzy siedzeniami. Próbowałem to zdrapać ale jest to robota dla chińczyka na miesiąc. Mam cały ten panel powycierany a pod spodem jest całkiem dobrze wyglądający plastik. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Oj kolego, wystarczy użyć wyszukiwarki, jest o tym fajny temat, proszę:

 

viewtopic.php?f=15&t=131264

 

Z doświadczenia podpowiem, wanna gorącej wody i gąbka do naczyń.

 

O właśnie odezwał się autor :mrgreen:

Były: e30: 323i '83 // e34: 520i '95, 525i '91 // e46: 320d '99 320d '02 // e39: 525tds '96, 520d '02, 528i '98, 525d '00 // e60 520 M47 + wirus, 520d N47 // e83 N47

Pozdrawiam

Krzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy, o której metodzie mowa. Moja jest bardzo dobra na szare plastiki; zresztą efekty widać w linku. Mogę przesłać aktualne fotki po półtorej roku od operacji.

 

Pozostaje mieć nadzieję, że autor przeczyta cały temat, w przeciwieństwie wielu w nim piszących. Bo warto też skorzystać z doświadczeń innych kolegów, którzy się tam wypowiadali.

Edytowane przez zielo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matołki .......ta wasza gąbka i palce to 18 godzin pracy i odciski :wink:

 

 

Ja polałem rozpuszczalnikiem NITRO i w 15 sekund! guma była w kiblu i powstaje idealna powiezchnia do pokrycia PLASTI DIPem

 

*polecam działać szybko bo nitro jest też agresywny dla plastiku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.