Skocz do zawartości

BMW e90 - co o tym sadzicie? WBAVA710X0KR38342


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Znalazlem takie ogloszenie:

http://moto.allegro.pl/zobacz-musisz-ja-miec-e90-2-0-150km-xenon-i2980737474.html

czy mozecie sie wypowiedziec o tym aucie.. czy cos ciekawego mozecie o nim powiedziec? moze ktos jest z tamtych okolic??

 

VIN: WBAVA710X0KR38342

Edytowane przez dexx-x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego przecież ty szukasz auta do max 30 tyś. w ciemnym kolorze więc ta oferta nie jest dla ciebie. To auto kosztuje prawie 33 000 zł i jest srebrne :norty:

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ale kurcze E90 z plastikową kierownicą to jakiś dramat. Zresztą w aucie tej klasy to nie do pomyślenia i oczywiście nie chodzi o wygląd w tym momencie. Ostatnio widziałem E klasę poliftową Merca z 2008 roku też z plastikową kierownicą. Dla mnie to jakieś nieporozumienie, ale jak widać i BMW i Merc w najtańszych opcjach takie coś oferują.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

garażowany obecnie - no jak tak, to nic tylko kupować, kupować, handełe musi się kręcić

 

no i fajne, że sprzedawczyk proponuje do tego LPG za 1800 zł... biorąc pod uwagę rzeźbienie ze zbiornikiem, to tu i 3 tys zapewne nie starczą, jak to ma być dobrze zrobione; no chyba, że ktoś zgodzi się beczkę w kufrze wozić

 

ale po co LPG w ogóle zakładać, skoro średnie spalanie to 7l, tak jak diesel przecież...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego przecież ty szukasz auta do max 30 tyś. w ciemnym kolorze więc ta oferta nie jest dla ciebie. To auto kosztuje prawie 33 000 zł i jest srebrne :norty:

 

jak jest napisane cena jest do negocjacji? nie zauwazyles?

 

a odnosnie koloru:

najlepiej ciemny kolor"

:D

 

Proponuje czytac ze zrozumieniem, to nie jest az tak trudne..

 

jesli chodzi o opis aukcji to kompletnie na niego nie zwracam uwagi.. pytalem o to czy ktos widzi cos nie prawidlowego nr w wygladze.. jakos nienaturalne roznice pomiedzy szczelinami itp.

Z tego co zwrocilo moja uwage to jakis blad.. sprzedajacy twierdzil ze nie zmienil zdjecia, a "błąd pokazywało bo uszodzony był uszkodzony czujnik położenia wału zmieniłem i jest ok". Dlatego tez zwracam sie z pytaniem do Was poniewaz nie mialem bmw.. dotychczas jezdzilem audi..

Jesli chodzi o przebieg to tez jakos mi nie pasuje.. planujee jutro jeszcze zadzwonic do serwisu do niemiec tam gdzie byl serwisowany.. moze czegos wiecej sie dowiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugie auto a właściwie byłe auto tego handlarzyny : http://moto.allegro.pl/sprzedany-sprzedany-sprzedany-sprzedany-i2954808813.html Czy nie łatwiej usunąć ogłoszenie a nie pisać to głupie ''SPRZEDANY SPRZEDANY SPRZEDANY SPRZEDANY'' w tytule :mad2:
http://obrazki.elektroda.pl/5027143500_1344194822.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Myślę, że to pokazanie jakie to on ma okazje, które się sprzedają jak ciepłe bułki, a chętni widząc to będą walić drzwiami i oknami do niego, żeby im znalazł równie dobrą igiełkę. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

golas straszny... ale szyber, xenon, automatyczna klima i radio profi, nawet bez multifunkcji? można było tak zamówić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Znalazlem takie ogloszenie:

http://moto.allegro.pl/zobacz-musisz-ja-miec-e90-2-0-150km-xenon-i2980737474.html

czy mozecie sie wypowiedziec o tym aucie.. czy cos ciekawego mozecie o nim powiedziec? moze ktos jest z tamtych okolic??

 

VIN: WBAVA710X0KR38342

 

Zapytaj handlarza, gdze sie podziało oznaczenei z tylnej klapy, bo wg VIN powinno być :duh:

Uchwyt w dzrwiach wytarty jak po 400tys (moze ktoś miał szorstkie dłonie)

Ksiażce serwisowej też bym sie lepiej przyjrzał, bo te pieczątki troszke podejrzane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
golas straszny... ale szyber, xenon, automatyczna klima i radio profi, nawet bez multifunkcji? można było tak zamówić?

Radio jest business nie pro... znaczek z klapy zniknął bo klapa jest ciemniejsza od błotników, jest jeszcze coś ale juz nie przeszkadzam w zakupie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Znalazlem takie ogloszenie:

http://moto.allegro.pl/zobacz-musisz-ja-miec-e90-2-0-150km-xenon-i2980737474.html

czy mozecie sie wypowiedziec o tym aucie.. czy cos ciekawego mozecie o nim powiedziec? moze ktos jest z tamtych okolic??

 

VIN: WBAVA710X0KR38342

 

Zapytaj handlarza, gdze sie podziało oznaczenei z tylnej klapy, bo wg VIN powinno być :duh:

Uchwyt w dzrwiach wytarty jak po 400tys (moze ktoś miał szorstkie dłonie)

Ksiażce serwisowej też bym sie lepiej przyjrzał, bo te pieczątki troszke podejrzane

 

i wlasnie o takie uwagi mi chodzilo.. :)

do ksiazki serwisowej tez uwagi nie przykladam bo wiemy ze ksiazem mozna sobie bez problemu z pieczatkami dokupic/dorobic :)

 

golas straszny... ale szyber, xenon, automatyczna klima i radio profi, nawet bez multifunkcji? można było tak zamówić?

Radio jest business nie pro... znaczek z klapy zniknął bo klapa jest ciemniejsza od błotników, jest jeszcze coś ale juz nie przeszkadzam w zakupie :mrgreen:

 

nie rozumiem tego podejscia.. po to ten temat zalozony byl zeby sie wypowiadac na co zwrocic uwage a to:

jest jeszcze coś ale juz nie przeszkadzam w zakupie :mrgreen:
conajmniej dziwne zachowanie.. czyli co.. mam teraz prosic i sie dopytywac o co chodzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały szczegół - dźwignia zmiany biegów nie jest srebrna - czy była wymieniona dla podpicowania?

 

Mam pytanie do podnieconego kupującego - za ile handlarz te e90 nabył skoro za 33 tys. jest opłacona i doliczył swoje koszty oraz zarobek?

 

Z daleka czuję smród Aliego z tysiąca i jednego kebaba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golas na maxa. Do tego w takiej cenie prawdopodobnie coś tam nie gra (już nie doszukując się czy to za ciemna klapa czy też przebieg skręcony, a może jedno i drugie...)

Na pewno 'igiełki' za Odrą nikt za takie pieniądze (+opłaty, przywiezienie i zarobek) nie oddał... :( życzliwie doradził bym Ci, jeśli masz do wydania 30 tys, poszukać raczej ładnej poliftowej e46 z fajnym wyposażeniem. W takim wypadku BMW ma sens, bo kupowanie golasa tylko dla znaczka na masce... :| lepiej chyba w tym wypadku uderzyć w coś klasy passata jeśli chcesz mieć auto młodsze rocznikowo. A jeśli koniecznie ma być beemka to poszukaj lepiej za te pieniądze ładnego e46, bo to jest realne, e 90tka raczej nie... albo kupisz naprawdę golasa, który zaprzecza idei BMW jako auta wyższej klasy albo trafisz na minę i wtedy zamiast radości z jazdy bęziesz sobie pluć w brodę. Po co wpędzać się w temat pod tytułem; tanio kupiłem, ale teraz więcej stoi w warsztatach niż jeździ :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestia gustu, ale mi osobiście bardziej podoba się i tak e46 :p co by nie powiedzieć o e90tce, to w sedanie przed liftem generalnie nie była zbyt piękna ;) jak bym chciał wydać na autko 30k to bym sobie poszukał e46 z maxymalnie fajnym wysposażeniem, np. coś takiego http://otomoto.pl/bmw-320-skora-xenon-automat-navi-C27417012.html i jeszcze została by kupa kasy na ewentualne 'niespodzianki', bo czy przy e90 czy przy e46 raczej trudno tego uniknąć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz kolego, ale wyobrazasz sobie wspolczesne auto za wiecej niz 100 tys pln (mowa o nowym) bez klmy? :mad2: to jest przeciez absolutny standard. Chodzi mi z reszta o cos innego; za 30 tys e90 musi byc slabe, kiedy za te sam pieniadze mozna miec e46 juz naprawde fajne. A to czy dla kogos 'wypasem' jest klima jest juz inna kwestia. Niemniej, bede stal na stanowisku, ze w bmw z 2005 roku klima jednak zadnym bajerem nie jest :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.