Skocz do zawartości

[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS


wafeltom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 838
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Ile ciągnie prądu adapter bluetooth? Może rozładować akumulator?

Sam adapter to nie wiele może kilkanaście mA ale magistrala po podłączeniu adaptera może nie iść spać,

pozostawać w ciągłej pracy, a to już nawet kilkanaście Amper, kup adapter z wyłącznikiem są takie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mad2:
A da się jakoś tak zrobić żeby tam był prąd tylko przy włączonym zapłonie?

Jak mam się tam schylać i wcisnąć guzik to równie dobrze mogę adapter wsuwac...

:duh:

 

Z Twojej wypowiedzi nic nie wynika...

Mógłbyś się jaśniej wyrażać ??

Pozdrower Krzysztof :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ciśnienie doładowania to "boost pressure" tam gdzie jest dopisek "setpoint" jest to wartość zadana.

 

Co do samej aplikacji, ja uważam za całkiem przydatną.

Używam jej na Androidzie i udało mi się zakodować DRL i kilka innych funkcji, zrobić adaptacje akumulatora.

Do niektórych opcji nie maiłem dostępu, aplikacja wymaga dedykowanego interfejsu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam pytanie.

Jest może ktoś ze Szczecina lub okolic z Carly i interfejsem 2 generacji? Zanim zakupił bym, chce sprawdzić czy da rade kodować opcje które mnie interesuja. BMW 320 ED , F30 z 2013. Ja musiał bym wydać nieco więcej, pod Iphone interfejs nieco droższy.. Z tego co doczytałem, to dla różnych wersji Fxx różne opcje są dostępne do kodowanie.. Chce pozmieniać ustawienia auto start/stop, podregulować czujnik deszczu, w przyszłości może zarejestrować nową baterię, sprawdzić wypalanie DPF..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Mam pytanie.

Jest może ktoś ze Szczecina lub okolic z Carly i interfejsem 2 generacji? Zanim zakupił bym, chce sprawdzić czy da rade kodować opcje które mnie interesuja. BMW 320 ED , F30 z 2013. Ja musiał bym wydać nieco więcej, pod Iphone interfejs nieco droższy.. Z tego co doczytałem, to dla różnych wersji Fxx różne opcje są dostępne do kodowanie.. Chce pozmieniać ustawienia auto start/stop, podregulować czujnik deszczu, w przyszłości może zarejestrować nową baterię, sprawdzić wypalanie DPF..

 

To wszystko da się zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sek w tym, ze nie chce grzebac zbyt gleboko. A z tego co czytalem, to nawet carly potrafił uwalić auto..

A carly wydaje sie rozwiazaniem w miare najprostszym, i najtrudniej tu cos popsuć.

Ew czy jest ktos ze Szczecina lub okolic, kto ma tqkie ustrojstwo, zeby podlaczyc i przetestowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

Przecież możesz orginał kupić ze strony producenta.

Koszt z przesyłką taki sam jak na alledrogo, i bez obaw że to nie ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

chce za pomoc carly ustawic swiatla DR (drogowe ale z mniejszą mocą), ale tam jest ponad 20 opcji

http://support.mycarly.com/knowledge-base/code-bmw-what-is-possible/?utm_source=home&utm_medium=direct&utm_campaign=home

nie wie ktore dokładnie trzeba aktywować, ktoś może ostatnio sie tym bawil?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie, przekopałem cały wątek i nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie.

 

Posiadam interfejs ELM327 Bluetooth, dokładnie takI:

https://a.allegroimg.com/original/016171/2c75ddde4197883f97687b42dcaa

 

Chciałbym zakodować sobie kierunkowskazy USA w E92 2008 r. Da radę to zrobić z tą kostką, czy trzeba kupić inną? Jeśli tak, to jaka opcja będzie najlepsza - kostka bluetooth czy USB? Fajnie byłoby, gdyby ktoś podrzucił sprawdzoną opcję dla aut po 2008 roku. (OTG oczywiście mam obsługiwane). Wolałbym jednak pozostać przy tym, co mam, bo jest to w zasadzie jednorazowa akcja. Może któraś ze starszych wersji aplikacji połączy się bezproblemowo?

 

Czekam na sugestie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.