Skocz do zawartości

Lampy tył poliftowe do wersji przedliftowej


mar0100

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 230
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wtyczki w nowych jak i w lampach przed liftowych wygladają tak samo?

Tak są takie same.

pozwole sobie podbić bo nie wiem za czym patrzeć warto kupić klapę nie pod kolor i malować?

Jak mozemy CI odpowiedzieć na to pytanie? Sam sobie musisz odpowiedzieć. Ja osobiście kupiłem droższą w oryginalnym lakierze i takim samym kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko problem w tym że nie potrafię znaleźć tego samego koloru Patrząc już którąś godzinę na twoje zdjęcie bardzo dobrze wyglądają te światła mam pytanie zmieniałeś te rułe wydech czy czymś ja wyczyściłeś? bo sie świeci jak psu na wiosna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem sie na kupienie klapy z światłami w innym kolorze bo lakiernik powiedział że i tak w większość przypadkach trzeba malować bo odcienie mogą się różnić...Mam pytanie mając teraz klapę potrzebne mi są te kable muszę zakupić podłącze je samemu jakaś to filozofia ? czy nie powinno być problemu? dopasować i tyle?

 

Może ktoś z was orientuje się ile mogę zapłacić za malowanie tej klapy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. A więc tak. Instalacja jest banalnie prosta. Ścigamy starą klapę, zakładamy nową, montujemy lampy, przepinamy piny i wszystko gra ;)

Zdjęcia jak powinny wyglądać kostki. Kostki w klapie bo te w nadwoziu nie wymagają przepinania:

Lampa w klapie lewa:

http://i273.photobucket.com/albums/jj220/Wojtasso/8426AF03-B41A-440F-B425-FE505DB8DAB7-13852-000007C90BA6DD16_zpsbd28a1c6.jpg

 

Lampa w klapie prawa:

http://i273.photobucket.com/albums/jj220/Wojtasso/A5501FDF-ED40-4EAC-ACB9-C02430A1246B-13852-000007C8FF4E8478_zps5d980f37.jpg

 

Tył mojego auta przed zabiegiem:

http://i273.photobucket.com/albums/jj220/Wojtasso/25B56E3D-B712-44D2-AC20-5A5083D5FD6D-13384-000007B3C4D6892D_zps93d09c9b.jpg

 

Tył mojego auta po całej operacji:

http://i273.photobucket.com/albums/jj220/Wojtasso/E112F3C9-AFCB-4BEB-8649-1E72A2807F79-13384-000007B482DC37B0_zpsef09d51b.jpg

 

Włączone pozycyjne:

http://i273.photobucket.com/albums/jj220/Wojtasso/0C0D243D-6173-4680-A46A-B2CE8AC14332-13384-000007B437D0D021_zps7646a66f.jpg

 

Auto wg. mnie wygląda teraz o niebo lepiej ;) Polecam każdemu kto chce odświeżyć wygląd przedliftówki. Moim zdaniem, żadne blackline'y nie dorównają lampom LCI,a moja przeróbka wyszła niewiele więcej niż zakup właśnie takich lamp. Klapa bez konieczności malowania w kolorze titansilber metalic 800zł(wraz z lampami w klapie) z przesyłką, lampy w nadwozie 440zł z przesyłką oraz 4-pak piwa ;) .

W planach zakup spoilera performance( ten wąski typ).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie te black line uważam nawet za troche wiejski tuning ale to kwestia gustu wyszło bardzo dobrze dzięki za pokazanie tych kabli bo właśnie tego się bałem ja kupiłem klapę za 1000 zł + malowanie niestety 400zł...klapa ma w Wtorek w środę malowanie też się pochwale mam nadziej że wszystko będzie ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zakładać nowego tematu a może ktoś kto będzie zmieniał lampy przyda się

 

 

 

Czy to są oryginalne lampy?

 

http://s13.postimg.org/lhzmed3yv/20140304_151551.jpg

 

http://s13.postimg.org/zcxwwtydz/20140304_151556.jpg

 

Bo nie widzę znaku nigdzie bmw a chyba powinnien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, przerabienie wersji przed liftowych na poliftowe to troche zaprzeczenie regula jak chodzi o samochody. Nie widze za bardzo sensu i to juz nie chodzi o pieniadze. To juz lepiej pojsc moze w jakis powazniejszy tuning a nie wymieniac z seryjnych przed liftowych na seryjne poliftowe. Teraz czy blackline przed liftowe wygladaja lepiej niz poliftowe seryjne, kwestia gustu oczywiscie ale jednak maialbym troche wrazenie ze jezdze samochodem lego i ze mi troche sloma z butow wychodzi na poliftowych. No chyba ze ktos robi caly samochod na poliftowy, tylko moze lepiej w takim razie sprzedac obecny i kupic pliftowy. Nie jestem przekonany do tej mody na zmiane poliftowe, nie bardzo rozumie logike sens, bo sa inne sposoby bardziej okazale, orginalne aby zmienic wyglad auta, moze tylko cena jest tu argumentem.

 

Za to :cool2: za wysyilek !

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#up nie kazdy chce sprzedawac swoje autko i szukac poliftowego. Jezeli masz sprawdzony samochod i szkoda ci go sprzedawac a potem szukac polifta z niewiadoma przeszloscia to faktycznie lepiej sobie zrobic "domowy" polift. Mowisz o powazniejszym tuningu przedlifta,a np. mi i pewnie nie tylko mi duzo bardziej podoba sie seria w polifcie niz np. przedlift w m-paku. Ale akurat dokladanie m-paka czy zmiana auta na poliftowe to jest kwestia gustu i kazdy podchodzi do tego innaczej. Ja robie polifta i pomimo tego, ze w tej cenie zalozyl bym m-pak to bardziej podoba mi sie lci i w to inwestuje kase ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy robi jak uważa. Natomiast dla mnie taka przeróbka kojarzy się z jakimś składakiem, czy też ulepem. oczywiście bez obrazy.. . niestety takie mam skojarzenia. Nie wątpię że masz dobre auto. Zastanawiam się jak to będzie przy sprzedaży. Ja tak przerobionego auta bym nie kupił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy robi jak uważa. Natomiast dla mnie taka przeróbka kojarzy się z jakimś składakiem, czy też ulepem. oczywiście bez obrazy.. . niestety takie mam skojarzenia. Nie wątpię że masz dobre auto. Zastanawiam się jak to będzie przy sprzedaży. Ja tak przerobionego auta bym nie kupił.

 

Dokladnie o to mi chodzi. Trend jest wrecz odwrotny, czyli szukanie jak najbardziej orginalnych czesci do danego modelu. W autach zabytkowych lub kolekcjonerskich to jest wrecz taki mus, no nik nie kupe np zderzaka z wersji po liftowej do przedliftowego modelu bo to zrujnuje wartosc samochodu i sadze ze jest to sluszne. Wersja Mpak/Mperformance/znanego tunera jest czescia orginalna odpowiadajace danej generacji. Nawet czesci tunerow podlegaja tej zasadzie, wersja tuneru ok ale nie przerobiona z innej generacji.Teraz z drugiej strony jezeli ktos chce zrobic skladaka dla swojej przyjemnosci. To jego prawo.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W E91 tylne lampy mają chyba jednak bardziej " łeskowaty " kształt i nie wyglądają już tak bardzo lanosowato .

Co do modzenia to też podoba mi się polift ale nie będę przerabiał gdyż każdy kupujący chce auto seryjne dla danego rocznika i unika jak ognia różnych modzonych . Obecnie sprzedać auto za dobrą cenę jest trudno a takie modzone to już zupełny kosmos .

Osobiście to będę chyba jeżdził swoją aż uzbieram na F11 lub F31 a polifta sobie odpuszczę :mrgreen:

Domek nad najczystszym jeziorem na Mazurach - Wakacje - Święta - Ferie - Weekendy - Sylwester -http://domkinarty.spanie.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do trudności z odsprzedaza : oryginalna klape i lampy pre lci zawsze mozna zachowac i przed wystawniem auta przerzucic je z powrotem

ps. mam juz klape i swiatla lci. Ledy do podswietlania tablic te z zakupu grupowego swieca znacznie mocniej niz te fabryczne ledy lci - takie moje spostrzezenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też właśnie kurier dziś przyniósł klapę i lampy niestety nie mogłem odebrać wiec dopiero jutro się pobawię...właśnie zastanawiam się nad tym czy nie pozostawić klapy wraz z lampami i jak będę sprzedawać po prostu podmienię na oryginał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.