Skocz do zawartości

Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania


barti801

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Aukcje i opisy tego mirka to mistrzostwo świata..same najbogatsze opcje, od pierwszego właściciela, oryginalny lakier na całym aucie..a ma tego trochę, od fabii do RS6.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A co myślcie o tym gosciu http://auto_grzegorz.otomoto.pl/ ze słupcy? Gość sprowadza BMW często lekko uszkodzone po niskiej cenie i do opłat. Auta schodzą mu jak ciepłe bułeczki.. ponieważ miałem wczoraj jechać obejrzeć jedną czarną co to dopiero z lawety zjechala to już jej nie ma.. ponadto rano miała jakaś przyjechać to też juz wstępnie zarezerwowana była a po godzinie koleś już ją sprzedał. Nawet nie zdążyłem dojechać :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotel kierowcy zużywa sie tak szybko jak właściciel go użytkuje. Wiem z własnego doswiadczenia. Yy a co do m pakietu wydaje mi sie oryginalny. Jest to pakiet out dor a nie algemaine inside. Pracuje w Bmw w Dingolfing to wiem. Odcień faktycznie maski inny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Yy a co do m pakietu wydaje mi sie oryginalny. Jest to pakiet out dor a nie algemaine inside. Pracuje w Bmw w Dingolfing to wiem.

To lepiej żeby Twój przełożony tego nie czytał..bo będziesz musiał odwiedzić pośredniaka :lol:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To spytam sie inaczej. Jakie sa szanse znalezc w miare utrzymane e46 poliftowe w cenie ~18tys z silnikiem 2/2.2

W zasadzie zerowe.Jeśli będziesz chciał posiadać dobre auto....dołożysz co najmniej 5 kawałków

 

 

Do 22 z pakietem startowym mam przeznaczone

 

Na wersje z silnikiem 2.0 czyli 318i moim zdaniem spokojnie wystarczy 18 tysiakow i 22 tys z pakietem startowym. Nie róbcie z tych e46 ze słabymi silnikami jakichs perełek rynkowych. Tanieją mocno, jak wszystko.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W granicach 15 tys to trudna sprawa. Wysłałem posty z zapytaniami i prośbą o ocenę, ale niestety webmaster mi je usunął, bo nie było VIN-u - a skąd ja querwa mam je wziąć jak sprzedawca nie chce mi go wysłać???? Jestem z Bielska i nie chcę jechać po 100km na sucho. Dość już zjeździłem dookoła.

Chodzi mi o takie egzemplarze:

http://moto.gratka.pl/tresc/bmw-seria-3-iv-e46-3-0i-231-19371447.html#201c5b14883afdfd,1

 

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-323-325-coupe-okazja-ks-serwisowa-skora-climatronic-ID6y8jQb.html

 

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-328ci-e46-oryginalny-przebieg-ladna-ID6ycoeh.html#d0319178b2 - ten jest z pełną dokumentacją.

 

Jeżdżę za takimi od pewnego czasu i jestem załamany.

 

Takie maszyny mają jako 56- latki zrobione po 150 tys, a jako 15-latek ma 180-200 tys. Cuda!

Jakbyście mieli coś na oku, to dajcie znać.

Dziękuję

Polegam na waszym nosie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to po co chcesz jechać oglądać jak sprzedający nie da ci VINu.

 

Tutaj też nie bedziemy komentować kazdego egzemplarza bo od tego jest właśnie temat z którego wracasz. Jak nie chce ci dać VINu to masz sprawę jasną i prostą. Co tu jeszcze dłużej myśleć.

 

I masz racje te auta nie mają tyle bo każde jest skręcone.

 

Chcesz kupić, kup od prywatnego człowieka. Od handlarza nigdy bo on z założenia i definicji cię oszuka.

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jezdzij dalej, jezdzil i ogladaj te szroty za 12-15 k. Pojezdzil jeszcze 2 miesiące, podsumuj swój czas i koszty paliwa i gwarantuję Ci, że wyjdzie kwota za, która kupiłbyś auto trzymające się kupy. Szukasz Coupe w R6 za smieszną kasę, jeszcze 320 ok, jakoś zrozumiem, ale 328, które z reguły są cholernie drogie to już brak słów.

 

P.S Pomijam, drobny, drobniusi fakt, jakim jest akcyza i ogólnie koszty rejestracyjnie, auta powyżej 2 litrów. To auto musiało być szroto-złomem, ewentualnie jest składane z 3, skoro ktoś na zachodzie oddał je za 2-2,5 tyś euro.

 

Szanuj proszę swój czas(oraz ludzi na forum), swoje nerwy i swoje pieniądze i zmień trochę podejście/ budżet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz kupić, kup od prywatnego człowieka. Od handlarza nigdy bo on z założenia i definicji cię oszuka.

Teoretycznie masz rację, ale równie dobrze poprzedni właściciel bądź któryś z poprzednich właścicieli mógł kupić od handlarza, dlatego nigdy nic nie wiadomo i trzeba badać teren.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ma ktoś możliwość sprawdzenia przebiegu auta darmo przez internet? Tak z czystej ciekawości. Kupilem wczoraj lekko uszkodzone e46 323ci od gosci co sprowadzają autka od ubezpieczalni Niemieckiej za grosze. Ogólnie spoko goście :) I sprzedają zaraz na miejscu bo mają mega ruch.Nawet to w internet nie zdąży pójść. W większości biorą właśnie od nich handlarze lekko uszkodzone bmki,szykują i sprzedają zyskiem. Trafiła mi się fajna sztuka co to w rów wleciała i lekko ją podbiło.."tak wywnioskowałem po uszkodzeniach" przez co nieznacznie się poobijała i ma wybity wachacz z tyłu. Cena naprawdę atrakcyjna ale nie wierze w ten przebieg tak do konća..choć większość na to wskazuje. Wnętrze wygląda tak jakby ledwo co z fabryki wyjechała, kiera,gałka fotele jak nowe.. nawet plastiki dookoła,czy też na drzwiach nie są nawet lekko porysowane z czego jestem mega zadowolony. Ksiązka serwisowa prowadzona do 2012 roku..koncowy przebieg 68k, poźniej karteczka pod maską z wymiany oleju przy 85k w 2014 a teraz na blacie jest 98k. Jeden właściciel od nowości. Nie wiem co mam o tym myślec przebiegu? Silnik zdrowy,dusi sie po odkręceniu korka wlewu oleju,pracuje cicho, zadnych potknięć,przypierdów ani nierówności..autko nie jeździło nie bylo odpalane ponad 3 miesiace bo miało tzw unfall w lipcu tego roku i sprowadzone zostało wczoraj, przy mnie z lawety zjedzała. + to że jakiś miras handlarz chciał ją kupic ale niestety była już w moim posiadaniu :lol:

 

 

Aha i co do reszty całe w oryginale bo jeździłem miernikiem lakieru i nie mogłem znaleźć nawet ani kropki ponownego malowania. Cwiartki żadnej też nie było bo wszystkie nity są org.

Edytowane przez Tefugioss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję i polecam się na przyszłość, przedzwoń i zapytaj się przez telefon nic Ci nie powiedzą dopiero na miejscu.

 

Jeszcze rada praktyczna bez złośliwości zrób test vanosa bo już pewnie nie działa no i sugeruję płukanie jeśli olej był wymieniany regularnie zgodnie z zaleceniem bmw, olej lej 5w40/50 i interwały max 10 tysięcy i co wymiana płukanie nie 5 min a 30 te plukanki to nafta głównie więc nie masz co się martwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.