Skocz do zawartości

Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania


barti801

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma tam nic co mogłoby powodować jakieś anomalie. Możesz wyjąc to korytko i zajrzeć, woziłem w ten sposób kilka telefonów i nigdy nie było problemów i myśle że cała reszta też trzyma tam telefony.

 

zajrzyj tam, może ktoś coś tam umieścił no ale nie wiem co by mogło to być żeby tak wpływać na telefon. Z tego co kojarze to wystarczy szarpnąc to korytko i wychodzi.

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Powiedz, że jesteś w stanie sam zresetować telefon trzymając przycisk dłużej z lewej lub z prawej strony (nie wiem jaki masz). Jeśli tak to jest po prostu minimalnie za szeroki, na zakręcie rusza się w lewo i prawo i pewnie dociska przycisk, stąd reset.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twilight Zone :)

 

Ewentualnie może jakieś przewody? Sam tam nigdy nie kładę fona, w sumie to nawet nie wyjmuję z kieszeni jak jeżdżę, żeby gadać nie kusiło hehe. A jeśli już to pod radiem bo w moim golasku tam jest półeczka a nie jakieś kurde nawigacje sracje i ekranacje :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e46 skrywa tajemnice :norty:
kto jak kto ale ty stanisławie wiesz o tym najlepiej :cool2:

 

wracając do tematu, nic tam nie ma, połóż inny telefon i sie przekonaj

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam pod tym schowkiem znalazłem wizytówkę banku Niemieckiego a pod fotelem pasażera zapalniczkę tez banku Niemieckiego a pod moim fotelem malutki kolczyk

 

można gdybać.. bo jak ten co miał moje e46 robił w banku Niemieckim :D to tam lipy nie było wkładanej :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie odnośnie kupna, ale myślę, że nie ma sensu dla takiej głupoty zakładać oddzielny temat.

Pytanie z kategorii: miejsca i ciekawostki.

Co jest pod kieszonką zaznaczoną na obrazku?

http://oi58.tinypic.com/24dlh5k.jpg

Dlaczego pytam? Jak kupiłem samochód popatrzyłem i myślę - idealna kieszonka na mój telefon. Rozmiar akurat pasuje... super.

I teraz pojawia się problem - co położę tam telefon to się resetuje. Na początku nie skojarzyłem i zacząłem się rozglądać za nowym telefonem.

Ale teraz nie mam wątpliwości - jest tam ewidentnie "ciek" albo inna czarna dziura :lol:

kiedys rozbierałem i rzeczywiście nic tam nie ma tzn jest wykładzina poźniej blacha poźniej ziemia a a na drugim końcu ziemi Chiny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja tam pod tym schowkiem znalazłem wizytówkę banku Niemieckiego a pod fotelem pasażera zapalniczkę tez banku Niemieckiego a pod moim fotelem malutki kolczyk

 

można gdybać.. bo jak ten co miał moje e46 robił w banku Niemieckim :D to tam lipy nie było wkładanej :norty:

 

Tez nie bylo sprzatane jak tyle smieci znalazles... co za syf, weee.... :duh:

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz, że jesteś w stanie sam zresetować telefon trzymając przycisk dłużej z lewej lub z prawej strony (nie wiem jaki masz). Jeśli tak to jest po prostu minimalnie za szeroki, na zakręcie rusza się w lewo i prawo i pewnie dociska przycisk, stąd reset.

Testowałem na postoju i telefon miał luz :D Za każdym położeniem od razu restart. Nie wciskałem go ;)

 

Może jakiś skrót do Chin faktycznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uchwyt na komorke :cool2: Galka, z ktorej zszedl juz nawet czarny plastik spod skory :cool2: Pseudoskorzana nakladka na kierownice :cool2:

Dla mnie bomba, jak nie krzyczy za nia 35 to wariat :8)

 

Broń Boże nie myśl, że kupowałbym ten samochód. Po prostu przeglądam wszystkie, które są w danym dniu wrzucone, a których nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Od zawsze marzyłem o czarnej E46, nadszedl czas ze moge pozwolić sobie na kupno mojej własnej e46.

Chciałbym uzyskać podobny efekt jak na zdjęciu, jaki muszę kupić dokładnie model? Chce kupić serie i sam powoli tuningować i mieć satysfakcję z tego ze sam to zrobiłem.

Chciałbym kupić bogatą wersje, wbudowane navi, bluetooth, skóry w sedanie. (Nie coupe)

A tutaj zdjęcie:

http://www.warezdark.pl/uploads/wdimgs/2014/warezdarkpl_1426837289__image.jpg

 

 

Pozdrawiam wszystkich pasjonatów e46!

Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałbym uzyskać podobny efekt jak na zdjęciu, jaki muszę kupić dokładnie model? Chce kupić serie i sam powoli tuningować i mieć satysfakcję z tego ze sam to zrobiłem.

 

Daniel

 

Nie żebym nie wierzył, ale żeby osiągnąć TAKI efekt z zachowaniem jakości, zaczynając od serii, to chyba będzie trzeba w ten biznes wsadzić więcej niż będzie kosztowało auto.

Jeśli się nie mylę to jest to coś koło 3xx coupe przed liftem (czyli przed 2003 rokiem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś chyba źle zytam, przecież żeby zrobić taki wygląd ze zwykłego coupe to potrzebuje auto kolo czarny, najlepiej w mpakiecie, wyciagnąć troche nadkola tylne, przednie też rolować albo założyć błotniki z emki. Potem koło z dobrym ET ewentualnie jakieś dystanse i już. Gdzie tu jakieś czary niemozliwe ? na upartego to nawet można wloty w błotnikach wstawić bo są do kupienia bez problemu.
szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam!

Od zawsze marzyłem o czarnej E46, nadszedl czas ze moge pozwolić sobie na kupno mojej własnej e46.

Chciałbym uzyskać podobny efekt jak na zdjęciu, jaki muszę kupić dokładnie model? Chce kupić serie i sam powoli tuningować i mieć satysfakcję z tego ze sam to zrobiłem.

Chciałbym kupić bogatą wersje, wbudowane navi, bluetooth, skóry w sedanie. (Nie coupe)

Pozdrawiam wszystkich pasjonatów e46!

Daniel

 

 

No to szukaj w M-pakiecie, potem malujesz nerki na czarno, zmieniasz lusterka, robisz glebę, kupujesz 18'' felgę... Szukaj mocnego silnika, bo co z tego, że z zewnątrz potwór, jak pod maską 318i i byle krawat w Focusie 1.6 TDCi Cię wciąga. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ci podrzuce linka do bmw expert. Leo wlasnie ze swojej kupejki robi M3 :).

Szanse zawsze sa, kwestia zaplecza i zasobnosci portfela.

 

https://www.facebook.com/638627759588809/photos/a.676188175832767.1073741840.638627759588809/737190833065834/?type=1&theater

 

Kemot potrzeba jeszcze tylnego zderzaka (on jest zdaje sie troche szerszy wiec go ludzi tna i potem spawaja ponownie).

Oprocz tego, zeby wyprowadzic 4 rury z tylu, trzeba sie pozbyc miejsca na kolo zapasowe.

Jest troche zabawy i te czesci od M3 ani nie sa niewiadomo jak dostepne, ani tez nie sa za pol darmo. Z detali to jeszcze lusterka i maska. Ewentualnie tylna klapa od CSL-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak szukałem miała by też tylko i wyłącznie czarna i przede wszystkim 150km :norty: i jak to zawsze jest czarne był 150km ale turasy

 

Jak był sedan to 318d nawet nad niebieską myślałem bo była ale też 318d

 

w sumie już się wahałem czy nie brać czarnej 318d 2003r ale se myślę 116km i prawie każdy minie dlatego druga opcja to była byle nie kolor srebrny

 

 

i tak wybrałem srebrno szary :norty: i dodam te 150km już jest mało

 

teraz,żeby przyszaleć to trzeba mieć te 190,200km przynajmniej bo większość aut co się porusza mają moce 100-130km tdiki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynajmniej nie masz problemów z brudem, splukasz wodą i wyglada zawsze na czyste :)

 

troche racji w tym jest że bmw jest fajne ale tylko z mocniejszymi silnikami, ze słabszymi to zadna radocha probować gonic astre czy focusa albo golfa bo to czesto lzejsze i łoi po dupie nawet 150 konne e46 :D

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mam czarnego sedana Black Sapphire Mettalic i nie powiem, bo wygląda zacnie po umyciu, ale utrzymać lakier w czystości to łatwo nie jest. Widać każdy zaciek a jak się przejedzie przez jakiś piach czy koło robót drogowych to ukurzony w momencie. Na myjnie wydaję więcej niż na eksploatację ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej by było taką 330Ci okleić czarną folią matową całe :) efektownie by wyglądało.

Też będę się niedługo rozglądać za e46 i 98% będę szukał czarnych, w 1% niebieskich i w 1% grafitowych..

 

no ale jak się trafi zadbana srebrna... no to ostatecznie może sobie okleję taką folią :D albo przemaluję.

 

Taka jak tu by mi wystarczyła w zupełności http://otomoto.pl/bmw-330-e46-piekne-bmw-330-ci-C36299240.html

idealny kolor, idealne felgi, idealny silnik :) czego chcieć więcej.

 

może jedynie zderzaki bym zmienił z czasem na agresywniejsze nieco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.