Skocz do zawartości

Zakup 328i 245KM


RutekWawa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 289
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Spróbuj u brokera, co prawda dłużej się czeka ale cena może być przystępniejsza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witajcie, zamierzam kupic 328i 245KM, skonfigurowałem sobie samochód i wyszło mi 215,000 brutto. Z waszych doswiadczeń jak myślicie jaki upust moge dostać u delera. Będe wdzięczny za odpowiedż.

 

Pzdr

 

Rutek popraw temat glowny bo razi po oczach 345-245KM

 

Ja uzyskalem 2% plus okolo 4 tys zl na dodatki np. dluzsza gwarancja/inne wieksze felgi/itp.

 

ale warto szukac ostatnio zadzwonili do mnie z salonu Zdunek Gdansk i mowili ze maja dobre ceny dobre premie na seriie 3 nawet 15% ( podobno salon kupil kilkanascie sztuk i musza teraz to sprzedac)

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wersja Amber Gold ... Miniakow prawie 300 do sprzedania...

Bimmer Retrofit Polska


Zajmujemy się diagnostyką, kodowaniem, programowaniem, naprawą sterowników, doposażenia moduły BMW, konwersją BMW z importu, DVD FREE, CIC seria F i E, BMW APPS, imp. naprawczych kodów FSC


Nasza firma posiada w BMW AG status External Service Partner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, zamierzam kupic 328i 245KM, skonfigurowałem sobie samochód i wyszło mi 215,000 brutto. Z waszych doswiadczeń jak myślicie jaki upust moge dostać u delera. Będe wdzięczny za odpowiedż.

 

Pzdr

 

Rutek popraw temat glowny bo razi po oczach 345-245KM

 

Ja uzyskalem 2% plus okolo 4 tys zl na dodatki np. dluzsza gwarancja/inne wieksze felgi/itp.

 

ale warto szukac ostatnio zadzwonili do mnie z salonu Zdunek Gdansk i mowili ze maja dobre ceny dobre premie na seriie 3 nawet 15% ( podobno salon kupil kilkanascie sztuk i musza teraz to sprzedac)

 

Powodzenia

 

 

Maja juz poprawione oczwywiscie przy wpisywaniu sie pomyliłem. Ja chce samochód do produkcji zamówić i tylko z m-pakiet i piękny kolor niebieski ma byc i to jest moje wymarzone BMW. Do tej pory jeżdziłem tylko Audi ale już czas na zmiany a że gustuje w niemieckich samochodach gdzie Ford i Mercedes odpadają wybrałem BMW i będe zamawiał go w grudniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zamawiałem F10 2,5 roku temu to dostaliśmy 12% upustu ale w oparciu o globalną umowę mojego ówczesnego pracodawcy z BMW. Firma kupująca regularnie i co roku po kilkanaście sztuk E90 i F10 miała podobno duże kilkanaście procent. Nie wiem jak jest teraz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rabatami ciężko coś generalnie powiedzieć. Jedno jest pewne, że od kilku miesięcy jest o nie dużo trudniej niż poprzednio. Jak sprzedaż im dobrze idzie, to dawanie dużych rabatów przy pojedynczych zakupach nie ma większego sensu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz dyżurny 14-letni kupiec nowych BMW, mistrz poborów powrócił.

 

Muszę cię zmartwić. Masz tak charakterystyczny styl pisania, że wytropię cię wszędzie.

pudło?

 

Ya think? 2 posty i pewnie już jeździ swoim 328i i nie ma więcej pytań...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolne zawody mają 8% rabatu - lekarze, adwokaci, radcy itp. Przynajmniej w Bawarii w Katowicach tak mówiono. I jeśli kupuje się drugie auto w przeciągu roku również jest rabat 8% - na jedynki był 10% - ale Ciebie interesuje trójka :)

Prawo jest sztuką dobra i słuszności ;)


Moje BMW: F32 420d '14, E87 116i '07, a ponadto: F10 520xd '16, F20 118i '15 , X1 sdrive18i '12.

poprzednie: E61 520dT '08, E90 318i '10, E91 318d '07, E87 116i '05, E39 520i '00, E36 318i '93, E34 530i '89, E30 316 '86.



Moja przygoda z BMW od 1990r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.