Skocz do zawartości

Maska do 320d


przemo18

Rekomendowane odpowiedzi

ważne żeby była buda z przed liftu i na 100% będzie pasowało

 

co do lakierowania to już różnie bywa (zależne od rejonów polski i cennika danego specjalisty)

ale średnio jest to 300zł od elementu (czasem drożej czasem taniej)

 

p.s.

zapomniałem dodać - coupek/cabrio odpada - nie podejdzie :)

Edytowane przez spine
gg5553463
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Tylko sedan i kombi (silnik nie ma znaczenia), nie kup przypadkiem od coupe/cabrio czy compact :nienie:

Szukaj w kolor, bo jest dużo tego na części, sporo anglików rozbierają, jak nie masz jakiegoś nietypowego koloru to znajdziesz w kolor :cool2:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko sedan i kombi (silnik nie ma znaczenia), nie kup przypadkiem od coupe/cabrio czy compact :nienie:

Szukaj w kolor, bo jest dużo tego na części, sporo anglików rozbierają, jak nie masz jakiegoś nietypowego koloru to znajdziesz w kolor :cool2:

 

:cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nic kolega nie pisał o masce z polifta, ale byłoby interesująco :8)

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to naprawdę fajnie! Maska od FLa jest zdecydowanie lepsza pod kątem designu... jest bardziej dopracowana, proporcje, linie, zwieńczenia dają super efekt. Maska przed FL jest nudna, statyczna, monotonna, bez wdzięku i dynamiki. Macha od FL pasuje P&P. Zobacz sam:

http://images44.fotosik.pl/357/4999d51f411825bam.jpg http://images42.fotosik.pl/529/c5deafbc6e502e24m.jpg http://images44.fotosik.pl/357/ef445f31a2aa360em.jpg

Edytowane przez yoshimura01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm. jak sama maske chce sie wymienic na fl (wczesniejsza przed liftem) to trzeba cos z nadkolami robic??? co ma maska do nadkoli?... pytam tak z ciekawosci bo mam maske do roboty (maly gradzik) i jezeli maska po lifcie elegancko pasuje do przed lifta to sie zastanowie czy aby tego nie zrobic :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Zasłużeni forumowicze
A ja uważam właśnie odwrotnie..sama maska wygląda interesująco, coś innego, rzadko spotykanego a jak cały przód to od razu każdy myśli - dzwon.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy robi jak uważa, myślę że warto zmienić komplet przód o ile jest to uzasadnione ekonomicznie czyli właśnie auto jest do naprawy. Z tyłu nie ma praktycznie różnic lift nie lift w środku podobnie - więcej zmian było zupełnie nie związanych z wyglądem zewnętrznym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielo nie czepiaj się szczegółów - porównałeś biedną wersję przedlifową z czarnymi klamkami i listwą oświetleniową do tej nowszej poliftowej. Napisałem "praktycznie" czyli "prawie" ;) Miałem na myśli że nie ma różnicy w kształtach elementów i że są zamienne ze sobą. Tak subtelne różnice są tak samo w sedanie jak i w kombi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakich szczegółów? Przecież tu nie chodzi o listwy, które akurat są w sedanie takie same przed, jak i po lifcie (w zależności od konfiguracji mogły być lakierowane lub gołe).

 

Chodzi o praktycznie (czyli całkowicie) inne lapmy i inny zderzak. Jeśli te różnice ci umknęły i widzisz tylko różnice w polakierowanych listwach, to chyba rzeczywiście nie mam po co drążyć tematu.

 

Dobrze, że nie wypomniałeś mi różnych felg na obu zdjęciach :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.