Skocz do zawartości

523 i 170 ps zwiekszenie mocy szukam fachowca :)


boss892

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Dobra podpowiedź, poszukaj tu Bagora, mam chipa od niego i bez problemu mogę go polecić. :cool2:

Były: e30: 323i '83 // e34: 520i '95, 525i '91 // e46: 320d '99 320d '02 // e39: 525tds '96, 520d '02, 528i '98, 525d '00 // e60 520 M47 + wirus, 520d N47 // e83 N47

Pozdrawiam

Krzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dobra podpowiedź, poszukaj tu Bagora, mam chipa od niego i bez problemu mogę go polecić. :cool2:

Weż skończ z tą reklamą dla Bagora bo mi się już nie chcę nawet twoich wypowiedzi czytać :duh: :mad2:

Edytowane przez arturo e39
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra podpowiedź, poszukaj tu Bagora, mam chipa od niego i bez problemu mogę go polecić. :cool2:

Weż skoncz z tą reklamą dla Bagora bo mi się już niechce nawed twoich wypowiedzi czytać :duh: :mad2:

Jakbyś przypadkiem nie zauważył, wyżej też mnie poleca jakaś osoba, więc dlaczego do niego się nie doczepiłeś jak i do wielu innych osób, które mnie polecają na tym forum? Boli Cię coś albo Ci się nudzi przed tym komputerkiem?

 

Proponuję Ci najpierw popracować nad swoją ortografią, bo jak widzi się wyraz "nawed" zamiast "nawet", to wtedy nie chce się czytać takich wypowiedzi. Takie błędy popełniają dzieci w podstawówce, więc reasumując Twój całokształt chyba pomyliłeś fora internetowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra podpowiedź, poszukaj tu Bagora, mam chipa od niego i bez problemu mogę go polecić. :cool2:

 

 

a Chip nie jest tylko do diesla? :roll:

 

 

Btw a ja wam proponuje wyluzować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Nie denerwujcie się koledzy.

W ogóle poziom tego forum tak mocno spadł,że chyba przestanę się udzielać.

Tak czy inaczej same prowokacje,kryptoreklama,pyskówki i trollowanie.

Ja podziękuję :cry:

PS.Zauważyłem,że kilku użytkowników też przestało się udzielać,a posiadali oni sporą wiedzę i byli bardzo rzetelni i pomocni.

Mamy niby czterech modów,a jest gorzej niż rządził sam voshon.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Bagor, nie widzę żadnej skromności, widzę że wychodzi z ciebie buc. Skoro ktoś ciebie poleca to jest ok, tak? Jeżeli ktoś myśli choć odrobinę inaczej to od razu się wyrywasz z głupimi tekstami. Chociaż nawet nikt nie napisał, że coś robisz nie tak jak trzeba.

Nie jest tak jak myślisz. Widzę, że arturo e39 ma do mnie jakiś kompleks, więc niech zda sobie sprawę, że ja z tego typu ludźmi krótko kończę rozmowę. Nie mam zamiaru się cackać, tylko mówię wprost jak jest. Tak więc zamiast pisać do mnie "buc", najpierw powiedz arturo e39 żeby leczył kompleksy.

 

Po drugie, czy ja kogoś zaczepiłem albo wszczynałem do kłótni? Po co on tutaj się odzywa i wtrąca się w temat, który przecież nie powinien go obchodzić? Takie wpisy rodzą tylko kłótnie. Każdy może polecać kogo chce i jak chce, ale niech nikt nikogo nie zaczepia takimi durnymi wpisami jak to zrobił arturo e39.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim zaczniesz jeszcze raz wjeżdzac na kogos personalnie, wiedz, że spora część ludzi umie robić coś, czego sam nie umiesz i wiedz także, że każdy temat da się opanować, kwestia chęci, czasu i konsekwencji w samozaparciu, więc nie rozśmieszaj mnie i innych, bo póki co, to prezentujesz tutaj niezły cyrk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Zaraz wyjdzie że to ode mnie się zaczęło :roll:

Napisałem tylko do kogo może się kolega Boss zwrócić z pytaniem, więc jak na mnie to może sobie na spokojnie pogadać albo w temacie, albo na PW, a nie od razu robi się straszny bajzel, wyzwiska, etc.

Jesteśmy dorośli, więc zachowujmy się jak dorośli, bo takie "rozmowy" do niczego nie prowadzą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest za pseudo-tuning, kiedy nie wiadomo, co bylo przed i co jest po?

Jak zmodyfikowac mapy, kiedy nie wiadomo, co ma sie modyfikowac?

Jestes wielkim kiciarzem, jadacym sztampowo na gotowcach, cena adekwatna do poziomu uslugi.

Dlatego tez tak sie oburzasz, jak atakujemy Twoich klakierow i wazeliniarzy, zreszta malo miarodajnych.

 

Masz racje Cichy, zlote czasy to forum ma juz za soba, szkoda... :(

Pozdrawiam, ///M5

http://i228.photobucket.com/albums/ee124/areckim5/bmw_2000_m5_05.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjąłeś mi to z 'ust' >Arecki< ;) czyli coś ma co czekałem w kolejnej jego jakże dojrzałej ripoście.

 

Jak to jest, ze tuner zarzeka się iż pisze modyfikację mapy, skoro nie wie tak naprawdę jaką charakterystykę posiada modyfikowana jednostka?

Zapewne założył, że każda jednostka ma taką samą, co jest kompletnym blędem. Tak mówią znawcy, sam też wizdiałem rózne ch-ki tych samych silników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dobra podpowiedź, poszukaj tu Bagora, mam chipa od niego i bez problemu mogę go polecić. :cool2:

 

 

a Chip nie jest tylko do diesla? :roll:

 

 

Btw a ja wam proponuje wyluzować :)

 

Benzyniaka też można, przyjęło się, że chip jest dla silnków z turbiną, ale to błąd, zmienić można każdy silnik. Poleciłem Bagora, bo go znam, polecają też go inni i jest ich wielu, zanim się zdecydowałem na chipa, to wiele czasu spędziłem na czytaniu o tunerach, ale kolego boss zrobisz jak uważasz, bo jak widzisz jest tu grupa osób nieprzychylnych tunerowi, którego poleciłem... takie prawo forum.

 

PS. arturo e39, jeśli nie chcesz czytać moich wpisów, to nie czytaj! Proste jak budowa cepa :mad2: Nie chcę Cię obrazić, ale ten czas poświęć na studiowanie słowniczka ortograficznego, bo w swoim zdaniu zrobiłeś 4! rażące błędy, a nie jeden, pamiętaj, że to propozycja, nie obrażam Cię.

Były: e30: 323i '83 // e34: 520i '95, 525i '91 // e46: 320d '99 320d '02 // e39: 525tds '96, 520d '02, 528i '98, 525d '00 // e60 520 M47 + wirus, 520d N47 // e83 N47

Pozdrawiam

Krzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra podpowiedź, poszukaj tu Bagora, mam chipa od niego i bez problemu mogę go polecić. :cool2:

 

 

a Chip nie jest tylko do diesla? :roll:

 

 

Btw a ja wam proponuje wyluzować :)

 

Benzyniaka też można, przyjęło się, że chip jest dla silnków z turbiną, ale to błąd, zmienić można każdy silnik. Poleciłem Bagora, bo go znam, polecają też go inni i jest ich wielu, zanim się zdecydowałem na chipa, to wiele czasu spędziłem na czytaniu o tunerach, ale kolego boss zrobisz jak uważasz, bo jak widzisz jest tu grupa osób nieprzychylnych tunerowi, którego poleciłem... takie prawo forum.

 

PS. arturo e39, jeśli nie chcesz czytać moich wpisów, to nie czytaj! Proste jak budowa cepa :mad2: Nie chcę Cię obrazić, ale ten czas poświęć na studiowanie słowniczka ortograficznego, bo w swoim zdaniu zrobiłeś 4! rażące błędy, a nie jeden, pamiętaj, że to propozycja, nie obrażam Cię.

 

 

Nigdy nie słyszałem o takim rozwiązaniu do diesla tak do benzynki pierwsze słyszę. Są jakieś udowodnione dane? Np. Wykaz z hamowni

 

 

Co do forum to się zgodzę z Cichym kiedyś było tutaj dużo bardziej przyjemnie. Ale może z czasem będzie lepiej od paru lat przeglądam codziennie w pracy forum. I im dalej to coraz tutaj gorzej. Panowie ja się pytam po co ? Forum polega na tym aby sobie pomagać? Czy udowadniać jeden drugiemu kto ma wieksze ego? Wyluzujcie po co te spiny :mad2: :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post wyedytowany przeze mnie, na prośbę moderatora...

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

widzę, że koledzy którzy nie mieli do czynienia z modyfikacjami BAGORA za bardzo nie chcą się pogodzić z ich najwyższą jakością - dlatego też ten zupełnie niepotrzebny atak i infantylne zaczepki z ich strony. Ja jako jeden z klientów BAGORA długo zastanawiałem się nad wykonaniem modyfikacji. Podjąłem decyzję i nie żałuję, a każdemu kto pragnie więcej mocy w swoim autku polecam modyfikacje u Niego. Osobiście moje wrażenia z wykonanej usługi przeszły najśmielsze oczekiwania! Nie sądziłem, że M47 może dawać tyle radości z jazdy, a to wszystko dzięki olbrzymiej wiedzy i doświadczenia Kolegi BAGORA. Nie ma co się tak denerwować i rzucać wyzwiskami... ja osobiście poznałem wysoką jakość wykonywanych modyfikacji i szczerze każdemu polecam. Gdyby było coś nie tak to uwierzcie, że informacja taka na pewno pojawiłaby się niezwłocznie, jednak prawda zawsze obroni się sama. Następne moje jak i znajomych auta również pojadą po modyfikacje do Kolegi BAGORA.

 

Pozdrawiam,

yoshimura01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

widzę, że koledzy którzy nie mieli do czynienia z modyfikacjami BAGORA za bardzo nie chcą się pogodzić z ich najwyższą jakością - dlatego też ten zupełnie niepotrzebny atak i infantylne zaczepki z ich strony. Ja jako jeden z klientów BAGORA długo zastanawiałem się nad wykonaniem modyfikacji. Podjąłem decyzję i nie żałuję, a każdemu kto pragnie więcej mocy w swoim autku polecam modyfikacje u Niego. Osobiście moje wrażenia z wykonanej usługi przeszły najśmielsze oczekiwania! Nie sądziłem, że M47 może dawać tyle radości z jazdy, a to wszystko dzięki olbrzymiej wiedzy i doświadczenia Kolegi BAGORA. Nie ma co się tak denerwować i rzucać wyzwiskami... ja osobiście poznałem wysoką jakość wykonywanych modyfikacji i szczerze każdemu polecam. Gdyby było coś nie tak to uwierzcie, że informacja taka na pewno pojawiłaby się niezwłocznie, jednak prawda zawsze obroni się sama. Następne moje jak i znajomych auta również pojadą po modyfikacje do Kolegi BAGORA.

 

Pozdrawiam,

yoshimura01

 

 

znów kolejny diesel a co do benzyny tak jak w temacie pisze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam było mnóstwo użytkowników, którzy u BAGORA modyfikowali swoje wolnossaki. KAŻDY był zafascynowany nowym życiem swojego autka i nie mogli wyjść z podziwu, że z tego typu jednostek można wyciągnąć tak odczuwalne efekty. Panowie nie ma co się zastanawiać tylko sprawdzić :wink: Ja wiem jedno... jeśli chiptuning to tylko u BAGORA!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopak zapytal o konkretna rzecz i nikt mu nie pomogl. Dziwna akcja. Mam takie samo auto. E39 '99r. Chetnie bym sie dowiedzial jak wygladaja nowe parametry po takim chipie. Jak ma sie cena uslugi do wzrostu mocy, a nie kto i kogo poleca albo nie. Fachowcy broncie sie i pochwalcie sie swoimi osiagnieciami a sami sobie reklame zrobicie ( najlepiej wykresy przed i po zabiegu z hamowni )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopak zapytal o konkretna rzecz i nikt mu nie pomogl. Dziwna akcja. Mam takie samo auto. E39 '99r. Chetnie bym sie dowiedzial jak wygladaja nowe parametry po takim chipie. Jak ma sie cena uslugi do wzrostu mocy, a nie kto i kogo poleca albo nie. Fachowcy broncie sie i pochwalcie sie swoimi osiagnieciami a sami sobie reklame zrobicie ( najlepiej wykresy przed i po zabiegu z hamowni )

 

 

Przyłączam się do prośby :)

 

Panowie konkrety proszę :) Bo nie wiadomo czy warto. A każdy co mówi że warto ma klekota a benzyneczka cicho sza ( pozdro dla Cihego :8) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.