Skocz do zawartości

Facelifting BMW 5GT


aiho

Rekomendowane odpowiedzi

W tym momencie M pakiet dobrze się sprzedaje .... Więc sadze ze za rok najszybciej

Bimmer Retrofit Polska


Zajmujemy się diagnostyką, kodowaniem, programowaniem, naprawą sterowników, doposażenia moduły BMW, konwersją BMW z importu, DVD FREE, CIC seria F i E, BMW APPS, imp. naprawczych kodów FSC


Nasza firma posiada w BMW AG status External Service Partner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Przecież tego modelu już nie produkują to o jakim faceliftingu kolega pisze? :)

 

Fakt, że jeździ się fajnie, komfort duży, ale stylistycznie tył tego auta to porażka.

 

jak to nie produkują? produkcja trwa dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A wiesz, że masz rację, bo faktycznie można normalnie skonfigurować ten model. Nie wiem gdzie ale już jakiś czas temu czytałem, że BMW ze względu na bardzo kiepską sprzedaż tego modelu zaprzestaje produkcji. Może plany zmienili, nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieli wycofywać model w USA, bo przez pewien czas miał zastąpywać f11 jednak model sie nie przyjął ze względu na wyższą cenę od zwykłej piątki.

 

Potwierdzam auto bardzo wygodne i jak dla mnie bardzo ładne. To jest taki samochód który wywołuje tylko skrajne odczucia - albo się zakochasz albo znienawidzisz.

 

A co do FL. Jedyny "lifting" był ostatnio. Polegający na zwiększeniu mocy 3 litrowej jednostki wysokoprężnej i dodanie do oferty silnika 20d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

nie wiem w czym GT mialo zastepowac f11 - jak dla mnie zupelnie inne samochody

 

amerykanie nie lubia kombi - dlatego bmw nie zdecydowalo sie na sprowadzenie f11 (i dlatego jezdze X5), amerykanie nie lubia tez GT i X6 - sprzedaz jest znikoma

 

a moja zona niestety lubi GT i w ramach ugody chyba trzeba bedzie kupic f10

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Dokładnie tak. Merc E klasę w kombi sprzedawaje i wynik taki, że jest to rarytas w USA (około 3% ogólnej sprzedaży tego modelu). :)

 

Co do X6 to wynika to raczej z tego, że Amerykanie traktują samochody bardzo praktycznie, jest to takie samo narzędzie życia jak lodówka albo toster. X6 jest modelem typowo do szpanu i niczego więcej, bo jest to pogorszona X5tka. Dlatego w Polsce sprzedało się chyba więcej X6 niż X5, bo dla Polaka samochód to oznaka statusu społeczenego i jak ktoś ma kasę to musi się pokazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W USA X6 się słabo sprzedaje, bo ciężko w nim zmieścić amerykańską rodzinkę.

Poza tym usańczycy lubią prostotę - dla nich polot to automatyczna klimatyzacja.

 

Osobiście nie widzę nic złego w tym żeby jeździć samochodem który mi się podoba i wyróżnia się z tłumu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

X6 sie slabo sprzedaje, bo nie podoba sie design - po wycieczkach do europy wracaja zdziwieni ile to tych brzydkich X6 jezdzi na drogach (przeczytane na zagranicznych forach, to nie moje slowa)

 

jak ktos tu (w US) kupuje X5 to bardzo czesto nim nie wozi rodziny (chyba, ze mam odwozi dziecko rano do szkoly czy przedszkola), bo do tego ma inne, wieksze samochody - X5 jest za maly, aby przecietna amerykanska rodzina 2+2 wybrala sie na przedluzony weekend

 

ja tez nie widze problemu w tym, aby ludzie kupowali to co im sie podoba!

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X6 sie slabo sprzedaje, bo nie podoba sie design - po wycieczkach do europy wracaja zdziwieni ile to tych brzydkich X6 jezdzi na drogach (przeczytane na zagranicznych forach, to nie moje slowa)

 

jak ktos tu (w US) kupuje X5 to bardzo czesto nim nie wozi rodziny (chyba, ze mam odwozi dziecko rano do szkoly czy przedszkola), bo do tego ma inne, wieksze samochody - X5 jest za maly, aby przecietna amerykanska rodzina 2+2 wybrala sie na przedluzony weekendja tez nie widze problemu w tym, aby ludzie kupowali to co im sie podoba!

 

 

Albo na powiekszony zestaw w macu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...
Ma ktoś z was wiedzę co dokładnie obejmował facelifting? Kupiłem f07 530xd w dosc bogatej wersji, kupiłem tylko ze względu na facelifting bo po prostu poprzedni wyglądał jak Quasimodo. Stad moje pytanie w sumie co to głownie zmieniło (oprócz wyglądu zewnetrznego rzecz jasna)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu listwa chrom przeniesiona na dół, trochę inne tylne lampy, z przodu inny zderzak + halogeny ledowe i opcjonalnie lampy LED.

Wewnątrz, dotykowy iDrive, kierownica, zegary, wiekszy bagażnik.

Silnik, skrzynia, napęd raczej to samo.

Edytowane przez barteku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego jestem w 100% pewien :D polift wyglada genialnie w porownaniiu do pre lc :D

 

 

Może po prostu kupiłeś auto w m-pakiecie?

Faktycznie różnica M-Pakiet vs. bez M-Pakietu to jakby dwa różne auta przynajmniej na zewnątrz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglad to rzecz gustu.Mnie w F07 LCI tyl podoba sie mniej niz w F07.Wersja SE byla do przyjecia ale M Sport wyglada tak jak powinna ,jesli chodzi o LCI to tylko M Sport,Luxury to stylistyczna pomylka...

 

Oprocz zmian wymienionych wczesniej dorzucilbym lepsze zawieszenie.W F07 mialem Adaptive Drive z opcjami Comfort ,Normal,Sport i Sport + a w F07 LCI Adaptive Drive mam z Comfort+ ,Comfort,Sport i Sport+ . W skrocie - Adaptive Drive w LCI oferuje opcje bardziej komfortowe.Do tego LCI sa wypuszczane (przynajmniej na rynek Brytyjski) na Pirelli P Zero (mega opny) zamiast na bardzo przecietnych GoodYear Excellence...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.