Skocz do zawartości

F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32


Randall

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 536
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Randall,

W opisie narzekasz na słabe dodatki... ;) Ja uważam, że jest bardzo dobrze!

184KM napewno fruwa, przez chwilę patrzyłem na taką z Xdrive.

Bardzo fajne fotki, sam muszę pomyśleć o porządnej sesji.

Piękna Fura fruwa jak to mówią :)

Noi widzę, że Tata też w Bawarii zakupy robi, bardzo fajnie ;)

Pozdrawiam

http://zapodaj.net/images/2f26374e0c65b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Dzięki :)

 

Tak naprawdę brakuje mi automatu, do całej reszty już przywykłem. Gdyby nie jego brak pewnie zostawiłbym auto po wykupie a tak trzeba będzie coś kombinować :)

 

Teraz jest ok 200 KM (założony oficjalny Power Kit) i nie narzekam na osiągi ale wiem że 8AT jeszcze lepiej by jechało..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wiem jedno, wymiany skrzyń są kompletnie nieopłacalne, więc nie ma co Ci coś takiego doradzać.

Widze, że już 3 lata masz F20, super. To kiedy ewentualna wymiana? I czy bierzesz pod uwagę nową 1 series?

http://zapodaj.net/images/2f26374e0c65b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Pytanie, czy aż tyle 1M zrobili, zeby dla wszystkich forumowiczów wystarczyło;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

1M ani 2M jak narazie mi nie grozi, budżet jeszcze długo nie taki.. zobaczymy, f20 lci spoko ale f30 lci w mpaku też kusząca.. umowa kończy się gdzieś marzec/kwiecień, wtedy można będzie coś kombinować jeśli wszystko będzie się pozytywnie układało.

 

P.S. Za dwie godziny odbieram na weekend BMW 2 Grand Tourer :lol: Zdam relację :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na relacje z grand tourer !!!! na razie optuje jako drugi samochod rodzinny nowy Renault Espace bo porazce w moim tescie X5 a grand tourer nie mialem jeszce przyjemnosci.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezus maria, zawsze mi sie wydawało że ludzi chcących kupić 2GT powinni brać na prewencyjne badania psychiatryczne :D

Hmmm, auto samo w sobie jest fajne.

Fajnie jeździ (oczywiście jako miejski lub podmiejski dupowóz), w środku wygląda jak BMW i czuć ten klimat (nad materiałami się nie rozwodziłem), więc jeśli ktoś koniecznie chce minivana (czy jak to zwać) i chce mieć koniecznie znaczek BMW to jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, auto samo w sobie jest fajne.

Fajnie jeździ (oczywiście jako miejski lub podmiejski dupowóz), w środku wygląda jak BMW i czuć ten klimat (nad materiałami się nie rozwodziłem), więc jeśli ktoś koniecznie chce minivana (czy jak to zwać) i chce mieć koniecznie znaczek BMW to jak najbardziej.

Dobrze, to może zacznijmy od tego - jaki fan BMW - czyli radości z jazdy - chciałby przednionapędowe wozidło gotowe do postawienia osob Forda czy Hondy i do tego pewnie przegrywającego z nimi pod względem ceny sromotnie, a i użyteczności też? BMW zawsze przegrywało w testach pod względem przestronności wnętrza, pakowności bagażnika, itp itd..

 

Zresztą, niedaleko szukając, testy:

Tu GT przegrywa z wszystkimi: http://www.autoexpress.co.uk/ford/s-max/92181/ford-s-max-vs-bmw-2-series-gran-tourer-citroen-grand-c4-picasso

Tu AT przegrywa z Citroenem: http://www.autoexpress.co.uk/bmw/2-series/88671/bmw-2-series-active-tourer-vs-citroen-c4-picasso-mazda-cx-5

 

Fajny też komentarz z podsumowania:

if you have to have a BMW that’s more versatile, we’d recommend the excellent 3 Series Touring every time.

Co znaczy mniej więcej: "Jeśli chcesz mieć BMW, które jest bardziej uniwersalne, za każdym razem polecamy wspaniałą serię 3 kombi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście, jako powiedzmy Fan BMW, czegoś takiego bym nie kupił.

Ale gdyby małżonka się uparła na tego typu auto i nie liczyłbym się za mocno z kasą, to dlaczego nie?

Zamiast jakiegoś Scenica czy innego C4 wolałbym 2AT.

Pomijam kwestię napędu, ale wnętrze jest typowe dla BMW, co mi bardzo odpowiada - wsiadam i czuję się dobrze.

 

Ww. np. C4 jest dla mnie przekombinowane w stylistyce itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Spokojnie panowie, przygotowuje mały opis wrażeń + troche fotek, zrobie temat w dziale 2er.

Sławomir wg testów BMW zawsze przegrywa i jakby sie nimi sugerować to jeździł bym fabia a Ty superbem :lol:

 

W skrócie powiem tylko tyle - przed wszelkimi osadami warto sie przejechać. Szczególnie taka wersja jak miałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Moderatorzy
A co Cię korci, że F20 sprzedajesz?

 

Miałem wystawiać na początku nowego roku ale stwierdziłem że to słaby czas na sprzedaż no i rocznik będzie już gorszy..

 

Rozważam 2/3/4 a co z tego wyjdzie to czas pokaże :)

 

Co do testów to ostatnio przejechałem się za kółkiem i8 :shock: :shock: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Rozważałem i nadal rozważam 1/2 ale …

pojeździłem trochę X3 i spodobało mi się mieć trochę wiecej miejsca.. biję się z myślami. Zresztą muszę najpierw sprzedać swoją a będzie ciężko coś czuje bo w tym kraju nie jest to zbyt popularne auto :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAK SIE TESTUJE i8 TO SIE JEZDZI i8, NIE TO ZE JESTEM ZAZDROSNY, BO W OGOLE WCALE, NIC A NIC HEIN NIE DLATEGO PISZE DUZYMI LITERAMI :twisted:

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Brałbym, ale po co mi 2 jedynki;). Widocznie Randall sie starzeje skoro większej fury szuka :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.