Skocz do zawartości

F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32


Randall

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 536
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wez jeden z drugim kamerke HD,szybe przyciemniona zapakuj do bagaznika i wybierz sie z wizyta do WRD w swoim miescie z zapytaniem czy mozesz skorzystac z tego nowoczesnego sprzetu do badania struktury przepuszczalnosci swiatla ktory jest na wyposazeniu polskiej policji :)

Jak sie zarejestrowalem na tym forum wiedzialem ze macie nikle pojecie o mechanice ale ze jestescie tak blisko stereotypu gazetowego uzytkownika bmw to sie nie spodziewalem….

MADE IN PRL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
to,że takich radiowozów z tym konkretnym wyposażeniem jest KILKA na cały kraj nie oznacza,że ich WCALE nie ma. najwyraźniej nie ma ich w Twojej gminie i dlatego możecie z kolegą stosować "patenty".na pewno żaden wydział RD nie udostępni Tobie tego sprzętu,bo masz zachciankę sobie zmierzyć. kończąc - jak na razie nikt nie posłużył się cytatem rodem z gazety poza Tobą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Randall - przez ok 1,5 roku byłem "nieaktywny, hehe" i dopiero nadrabiam zaległości.

 

Ostatnie zdjęcie ze str 21. udało Ci się naprawdę. Jako całość miejsce, kompozycja no i sama bunia. wygląda to jak plakat.

 

z 2 strony (możecie mnie zbesztać za to co napisałem :-)) nie wiem czy nie bardziej gratuluję compacta (szczególnie jeżeli jest w takiej kondycji na jaką wygląda). Nie zrobisz jej jakiegoś spa? Taki staruszek chyba nawet bardziej zasługuje. Mam chyba jakiś fetysz na stare samochody. :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Dziekuje :)

 

Compact mial byc autem do tłuczenia a co chwile dostaje jakies gifty :norty: niedlugo zrobie mała aktualizacje !

Jesli chodzi o spa to przed zima dostal takie samo zabezpieczenie jak F20 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Piękne 1er i do tego TOP kolor :)

Aż dziw, że dopiero teraz zauważyłem twoją galerię.

Co do e36 to serce rośnie widząc, że niektóre z tych samochodów trafiają w dobre ręce.

e36 to wspaniała maszyna.

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem całą twoją galerię

 

Pięeeeknna 1er ,kolor super i ten AC Schnitzer !świetne podejscie do autka :cool2: :cool2: :cool2:

 

Compi też niczego sobie ,widze że traktujesz wszystkie na równi :cool2: , jak złożysz wszsystko do kupy bedzie niezły rodzynek :D

 

To choroba która złapała coraz więcej fanatyków na tym forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Nie napiszę nic nowego , piękne auto :shock: na mega wysokim poziomie no compact też świetny i dopieszczony no i oczywiście kapitalne podejście do tematu :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Dzięki !!

 

Jako że nie sprzedałem felg, a oddawać za grosze też nie miałem ochoty to kupiłem tylko nowe oponki :)

 

Michelin Pilot Sport 2,

 

225/40/18 przód

245/35/18 tył

 

http://i.imgur.com/N593WPi.jpg

 

Myślę że przyczepność powróci, bo zimówki to ciągle migająca trakcja, a poprzednie letnie były już na wykończeniu (Contisportcontact5)..

Zdecydowałem się założyć non-runflaty, może już nie będzie trzeba zaciskać zębów na każdej poprzecznej nierówności.

W najbliższym czasie planuję odszczurzyć felgi, co najgorsze to pozdejmować stare odważniki i klej po nich - pół dnia roboty, ale nie mógłbym zostawić tego i patrzeć na czarne plamy brudu w tych miejscach.

 

Ciągle się zastanawiam nad przyciemnieniem najsłabszą folią przednich szyb i muszę zamówić w końcu rozpórkę. Większych modów nie będzie ze względu na to że teraz wykańczam dom i są trochę inne priorytety..

 

Compact dostał w końcu fotele sportsitze razem z kanapą i boczkami, czarny sufit, rączki i wszystkie plastiki i przyszły opony na lato (jakieś nankangi bo to auto nie przekracza 80 km/h - i tak nie ma czym). Ale jemu założę kiedyś osobny temat jak się zmotywuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedziesz miał wieksze kołą z przodu niz z tyłu... nie wolałes 255/35 by utrzymac proporcje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedziesz miał wieksze kołą z przodu niz z tyłu... nie wolałes 255/35 by utrzymac proporcje?

 

Tak ma być ,producent tak właśnie podaje dokładnie w takiej specyfikacji technicznej

Dzięki !!

 

Jako że nie sprzedałem felg, a oddawać za grosze też nie miałem ochoty to kupiłem tylko nowe oponki :)

 

Michelin Pilot Sport 2,

 

225/40/18 przód

245/35/18 tył

 

http://i.imgur.com/N593WPi.jpg

 

Myślę że przyczepność powróci, bo zimówki to ciągle migająca trakcja, a poprzednie letnie były już na wykończeniu (Contisportcontact5)..

Zdecydowałem się założyć non-runflaty, może już nie będzie trzeba zaciskać zębów na każdej poprzecznej nierówności.

W najbliższym czasie planuję odszczurzyć felgi, co najgorsze to pozdejmować stare odważniki i klej po nich - pół dnia roboty, ale nie mógłbym zostawić tego i patrzeć na czarne plamy brudu w tych miejscach.

 

Ciągle się zastanawiam nad przyciemnieniem najsłabszą folią przednich szyb i muszę zamówić w końcu rozpórkę. Większych modów nie będzie ze względu na to że teraz wykańczam dom i są trochę inne priorytety..

 

Compact dostał w końcu fotele sportsitze razem z kanapą i boczkami, czarny sufit, rączki i wszystkie plastiki i przyszły opony na lato (jakieś nankangi bo to auto nie przekracza 80 km/h - i tak nie ma czym). Ale jemu założę kiedyś osobny temat jak się zmotywuję :)

 

Piękne oponki mam dokładnie te same i są mistrzostwo świata innych bym nie kupił :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Cypisek opony takie same jak miałem, bo felgi też różnią się szerokością więc wszystko jest ok.

Marko, to super, utwierdziłeś mnie w przekonaniu że to dobry zakup :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez szukam opon lub felg z oponami lub felgi + opony :roll: Mialem Continental, ale kilka razy mocnej jazdy i bierznik na poziomie 0% :shock: Z reszta kilka razy zlapaly gume :x :duh: Chyba 2x w tygodniu. Jeden miesiac i do kosza :? Byla lipa.

 

Na razie czekam na okazje i chyba pojde w Goodyear, ale czekam tez na twoja opinie tych Michelin bo kiedys w E46 dobrze to latalo, ale inny model.

207GTI (175THP) na tor

Tutaj klik: http://www.peugeot207club.pl/viewtopic.php?t=5609


VW Golf mk5 1.9TDI ASZ + GTD1752 (daily)

BMW E46 320D ///M (od czasu do czasu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.