Skocz do zawartości

[320d] E46 końcówka wydechu


andrew09

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Odkąd namówiłem kolegę do zakupu rm6 (co prawda silnik N42B20) waham się czy jest sens go kupować. Kolega nie jest zadowolony z tego wydechu,

twierdzi że jest głośno, a najgorzej jest przy prędkości 130km\h ok 2500 tys obr.

Będzie go najprawdopodobniej demontował.

http://i.imgur.com/TJRt6Lp.jpg?1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten z filmiku to masakra !! od razu bym takie cos wywalił :D po godzinie boli łeb, a jedź takim autem nad morze np. 7h :mad2:

 

Jestem fanem ładnego brzmienia ale zrobionego najpierw z silnika a potem z wydechu. A nie tylko z samego wydechu.

 

Np. coś tego typu

ładnie charczy ale podczas jazdy nie przeszkadza bo słychać silnik.

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kemot porownanie brzmienia pierwsza klasa. Jesli chodzi o przeszkadzajacy dzwiek to z klekota nigdy nie wycisnie sie takiego brzmienia, jak z benzyniaka. Ja u siebie myslalem, ze nie bedzie za glosno, ale mowiac szczerze w trasie troche sie czlowiek meczy przy wkrecaniu na obroty... moze sie juz zestarzalem i dlatego tak pisze :D

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyszedl tlumik. jutro prawdopodobnie montaz. Powiedz mi moby ty masz katy wyrzucone? no bo nie wiem czy to robic... 280 tysi najechane to na bank nie ma z nich porzytku ale czy nie strace na mocy, nie zwiekszy sie dymienie itd ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak wymienialem tlumik to katow juz nie mialem. Musisz sie liczyc z tym, ze jak auto Ci troche dymi to teraz bedzie to bardziej widoczne. Jak miales "kran" - skierowany do dolu a teraz bedziesz mial prosto wiec chmurka bedzie bardziej rzucala sie w oczy.

 

Przy takim przebiegu mozesz juz miec zapchane katy wiec mozesz troche odepchac auto.

 

Wybor pozostawiam Tobie.

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czy wyrzucenie katow zwiekszy dymienie o to mi chodzi :P

 

edit:

ok rm3 wstawiony :) powiem, ze na filmiku u kolegi pare stron wczesniej duzo glosniej pracuje niz u mnie. Ja mam lekki pomruk. Moze to dlatego, ze mam katalizatory. Martwi mnie to dymienie. Ale tym zajme sie w nastepnym miesiacu w tym juz nie mam kasy na auto ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.