Skocz do zawartości

autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Oj tam.. szkoda parkingowa. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Pewnie przód poszedł pod kolor i z miernikiem cwaniaki mogą latać do woli. :) Spytałbym ich gdzie się podział numer kontrolny z lewego fartucha. :) Pewnie nawet nie wiedzą co to jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Zasłużeni forumowicze
A teraz zauważyłem dopiero jaki czadowy tekst w opisie jest. :) "Cały czas nim jeżdżę, więc przed przyjazdem prosiłbym o kontakt, już ponad rok odkąd go mam." Gościu od roku z auta nie wysiadł. Jakiś rekord bije czy coś? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam się śmiejecie, a kolo ma cojones gabarytów jak tłoki w Sulzerze okrętowym; jeździć tak mocnym śmieciem to normalnie strach; a tu proszę, życie ostre jak maczeta :twisted:

 

a samo autko pewnie naprawione zgodnie ze sztuką - jak to kiedyś kolo od uratowanej spod prasy X5 utrzymywał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Podłużnice poprostowali, lewy fartuch w ASO kosztuje grosze. Tu gorsze jest to jak centralnie słup albo drzewo weszło w komorę silnika. Wszystko co pod maską pewnie śmietnik od A do Z.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze problem z wejściem na historię na historiapojazdu.gov.pl

Nr rejestracyjny widzimy, VIN znamy, data pierwszej rejestracji powinna być wpisana 01.01.2012, a raport się nie pojawia.

Albo w UK wpisali jakąś idiotyczną datę pierwszej rejestracji, niezgodną z przepisami, albo te tablice są zapożyczone z innego pojazdu.

Do sprzedania: - E60 535xi LCI USA 2008 MT

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=222639


Dla amatorów "rynkowych" cen E60 535i/xi taka mała przestroga:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=1983450#p1983450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie co do tego acco sedana.

Ogólnie wyposażenie czy liczniki jak na rynek Kanadyjski, a zewnętrznie jak wersja Australijska.

Ksywkę mam jako mam, ale gdzie tam jest 30 odcieni srebrnego bo nie widzę? Jedynie do czego bym się doczepił to do prawego błotnika przedniego i jego spasowania.

Auto zostało zarejestrowane po raz pierwszy w 2004r a w 2006 wyjechało do DE jako auto ambasady do Berlina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłużnice poprostowali, lewy fartuch w ASO kosztuje grosze. Tu gorsze jest to jak centralnie słup albo drzewo weszło w komorę silnika. Wszystko co pod maską pewnie śmietnik od A do Z.

 

No fajnie poszlo w sam srodek, troszke tam gratow bylo do wymiany hehe. Ktos lyknie sobie piekne bezwypadkowe F30 :D

 

Gosc jezdzi nim juz ponad rok i nie wie nawet ze ma jedno turbo tylko nie dwa :D :D

Edytowane przez boss22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Proszę o sprawdzenie wba3a9g53cnn67873

Link do ogłoszenia: http://otomoto.pl/bmw-335-335i-harman-head-up-m-pakiet-v-max-C35066184.html

Z tego co samemu udało mi się znaleźć, to miał uszkodzony przód, pytanie jak bardzo?

Mam już:

http://www.carssalvage.info/for/lot-2012_BMW_335I_21754433/c-1/g-21754433/

To powinno być karane!

http://s16.postimg.org/i4tlbha6p/f30.jpg

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od kupca. Obecnie większość poszukujących naczyta się gazet i forów motoryzacyjnych i oczekuje że kilku/kilkunastoletnie auto za kilkanaście % ceny nowego będzie jak nowe :wink: . Jeżdżą z czujnikami, specjalistami i szukają okazji. Są także ludzie dla których najważniejsze jest by auto się podobało. Oglądają 5 minut i kupują. Wszystko zależy na kogo się trafi. Auta z USA kuszą pełnym wyposażeniem i niższą ceną. Niektórzy są świadomi ich przeszłości inni nie. Kluczem do sprzedaży zawsze jest cena.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie trochę z innej beczki. Czy kupując Bmw za oceanu wiadomo że uszkodzony lekko (ale bez przesady) jest póżniej problem aby go odsprzedać? Pytam się bo jestem zainteresowany trochę tym tematem.

 

Według mojej opinii jeśli będziesz z kupującym do końca szczery to na pewno, swoją próbuje sprzedać już od końca 2014r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zna ktos tego kolesia pod nickiem na fb: ''Okazje od handlarza'' ?

Tu jest jego konto:

https://www.facebook.com/pages/Okazje-od-handlarza/906278776083318

 

widze ze wrzuca szrot z USA zaraz po ukazaniu sie zdjec i wszelkiego info w tym temacie

 

Kopiuje widze robote Loona Thica, KW i Dobrego Wujka :think:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi to od dłuższego czasu. Co śmieszniejsze całą tę super pracę przypisuje sobie. Do tego jaki znawca co dołożone, co nie tak po VIN itd. :D Wypowiedzi kolejnych setek znafców w komentarzach, a fanpage zdobywa lajki w zastraszającym tempie.

 

Komentarz gdzieś na na dole, że takiego auta nikt nie naprawia tylko kupuje dla numerów jest przedni :D I jeszcze z jaką aprobatą się to spotyka. Ludzie nie mają pojęcia czym jeżdżą, żadnego pojęcia.

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem oferty carfaxu i generalnie różnie bywa z tymi autami. Są złomy i są auta które tak jak u nas w Europie są uszkodzone lekko. A jeśli bym chciał kupić bezpośrednio za oceanu to lepiej przez firmę w polsce czy polecacie kogoś zaufanego z forum? Generalnie mam auto ale zastanawiam się być może nad drugim dla żony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi to od dłuższego czasu. Co śmieszniejsze całą tę super pracę przypisuje sobie. Do tego jaki znawca co dołożone, co nie tak po VIN itd. :D Wypowiedzi kolejnych setek znafców w komentarzach, a fanpage zdobywa lajki w zastraszającym tempie.

 

Komentarz gdzieś na na dole, że takiego auta nikt nie naprawia tylko kupuje dla numerów jest przedni :D I jeszcze z jaką aprobatą się to spotyka. Ludzie nie mają pojęcia czym jeżdżą, żadnego pojęcia.

 

 

Taa, ciekawe skad ma taka rzesze fanow??

 

 

Edit: Tu jest ciekawa Audina ktora mozna kupic w opcji ''kup teraz'' za 9tys USD http://www.copart.com/us/Lot/18096815?searchId=1268595177

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.