Skocz do zawartości

NIEAKUALNE DO USUNIĘCIA


iZzI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moje wnętrze miało ponad 400 000, a bok fotela nawet nie bardzi zmienił kolor. Wróżenie przepiegu z wnętrza to często loteria.

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m9u4h0flHW1qarea0o1_500.gif

Posiadam sporo części z e34 na sprzedaż. Kompletny silnik M20B20.

GG: 12785321

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jeżeli auto bezie używane w warunkach miejskich to kierownica będzie wytarta w miarę równomiernie na całym obwodzie,do tego fotel bedzie również w nie najlepszym stanie z racji dość częstego wsiadania i wysiadania,natomiast ile trzeba zrobić kilometrów na autostradach robiąc jedynie ruch lewą ręką używając do tego znikomej siły by wytrzeć kierownice ? fotel w tym przypadku będzie również w dużo lepszym stanie niż ten z miasta
iZzI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już robiłem mały wlot w masce e28 i proszę cię nie rób tego przed chłodnica wody masz trochę miejsca lub w dolnej kratce

w 2.4td miałem intercoler od alfy a potem od iveco :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...przed ,za i pod główna chłodnicą odpada zostaje miejsce na upartego w przednim zderzaku (ale to dość spora rzezba) z resztą pewnie i tak mi się nie będzie chciało..
iZzI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w sumie w tds była w zderzaku to mysle ze nie było by duzo przeróbek, moze kupic zderzak od tds? albo zrobic to wlasnei na wzór z takiego...

Tylko BMW jest samochodem , inne auta to wyrób samochodo-podobny.


Reanimacja:


http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=134&t=228175

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jeżeli auto bezie używane w warunkach miejskich to kierownica będzie wytarta w miarę równomiernie na całym obwodzie,do tego fotel bedzie również w nie najlepszym stanie z racji dość częstego wsiadania i wysiadania,natomiast ile trzeba zrobić kilometrów na autostradach robiąc jedynie ruch lewą ręką używając do tego znikomej siły by wytrzeć kierownice ? fotel w tym przypadku będzie również w dużo lepszym stanie niż ten z miasta

Kierownica czesto tez jest zniszczona w jednym miejscu po lewej stronie ze wzgledu ze wszyscy ja tam lapia podczs wysiadania z samochodu. M.in dlatego mam w tym miejscu zerwany scieg na kierownicy, ktora kupilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mieście będzie bardziej powypalana tapicerka i lewe drzwi z zewnątrz bo się wku... Stojąc w korkach i pale jeden po drugim :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się nad przerbieniem moich lamp na BH, bo mam 2 komlety, myślałem, że będzie brzydko wyglądało z moim kolorem, ale te zdjęcia chyba mnie przekonały :D

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m9u4h0flHW1qarea0o1_500.gif

Posiadam sporo części z e34 na sprzedaż. Kompletny silnik M20B20.

GG: 12785321

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
odnośnie pielęgnacji lakieru mam lekko mówiąc zajoba,od maja do listopada zabieg powtarzałem 4 razy ,do tego zarobkowo kilka aut co by nie marnować zapału ...natomiast co do lakieru to przeszła mi ochota na ten mat ,na żywo nie robi takiego wrażenia i za dużo z nim zachodu ,po za tym nie wiem czy bym wytrzymał bez błysku po woskowaniu
iZzI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.