Skocz do zawartości

NIEAKUALNE DO USUNIĘCIA


iZzI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

...listwy shadowline były przez dwa dni,maska i gril po lifcie ale...zdecydowanie zostanę przy tym zestawieniu, muszę tylko ściągnąć ringi z reflektorów i poprawić farbę i może dołożę elektrykę szyb z przodu ale jakoś nie mam weny
iZzI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny rechotek (524td) :cool2:

 

Wywal ringi, kwestie detali - czy shadow, czy chrom - to kwestia gustu... Nie mniej jednak skoro lampy przerobiłeś na BLACK HELLA, to aż prosi się pakiet shadowline z czarną nerką :) Do tego zestawienia uważnie poszukałbym koła i wrzucił na auto (moja sugestia: BBS RS, ///M-System II, AC Schnitzer Rennsport i, czy choćby Styling 16).

 

Z przyjemnością będę śledził dzieje "Rechotka" w Twojej galerii :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ringi mam na myśli oryginalne obramowanie wokół reflektorów ,natomiast co do felg to na razie na pewno zostaną alutec (brak kasy) m-s świetnie wyglądają ,bbs z resztą też ale zastanawiam sie nad kupnem v8( takiej właśnie perełki do dopieszczenia i trzymania pod kloszem) więc każdy dodatkowy grosz leci na bok ...ostatnio konieczność wymiany sprzęgła i koła zamachowego dwumasowego i małej poprawki

http://images50.fotosik.pl/1573/ffb67680c031cbe1med.jpg

http://images50.fotosik.pl/1573/4719394df6c61015med.jpg

 

http://images50.fotosik.pl/1573/550db1fa395f6ceemed.jpg

http://images35.fotosik.pl/1377/44e4b84b44e27c18m.jpg

iZzI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jak już pisałem mam czarny gril razem z maską po lifcie ,przymierzam się własnie do założenia chłodnicy powietrza obok kolektora dolotowego co wiąże się z koniecznością zrobienia wlotu powietrza w masce i zrobię tak właśnie w tym komplecie po lifcie ...to dopiero będzie wyglądać :) bmw z wlotem na masce jak z jakiegoś japończyka
iZzI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a ja bym chetnie przytulil od ciebie te przednie fotele :)

Fajny kolorek :) nie kusi cie, zeby zalozyc chipsa od Bagora? Mnie juz dlugi czas korci i niedlugo zrealizuje pomysl, metoda prosta i bezinwazyjna, koszty śmieszne. Na poczatku chcialem przerobic na TDS'a, ale za duzo roboty i leniwy jestem, a standardowo 140-150KM,a moment wzrasta do 280... i dwulitrówki zostaja w tyle :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...mam sterownik z czipsem założony ale jakiegoś szału nie ma, faktycznie zbiera sie lepiej z dolnych partii obrotów ,lepsza elastyczność ale przydała by się jeszcze ta chłodnica powietrza bo to ona robi dobrą robotę...

...

i dwulitrówki zostaja w tyle :mrgreen:

...uderz w stół

tak na marginesie to w rzeczywistości wystarcza mi ta moc do normalnego funkcjonowania a marudzę bo szukam dziury w całym i tłumaczę sobie że potrzebna mi v8...ble ble ble i tak kupiłem e34 za wygląd, 6-pak browara i mogę tak siedzieć i ją chłonąc

dlatego super że są jeszcze fajne,zadbane auta jak m.in. Rafała czy Lidera ...stare a miło popatrzeć

iZzI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał ja pisalem konkretnie o chipsach od Bagora, na konkurencyjnych forach mozna poczytac, nikt takiego spalania nie odnotowal, chyba ze chodzi ci o palowanie auta na maxa, przy normalnej jezdzie spalanie po chipie spada, a nie wzrasta.

 

Co do v8 - tez bede szukal w przyszlosci, moze sie uda cos dobrego trafic, tylko nie wiem czy e34, czy moze juz e39...

No i zapraszam do mojej galerii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do v8 - tez bede szukal w przyszlosci, moze sie uda cos dobrego trafic, tylko nie wiem czy e34, czy moze juz e39...

No i zapraszam do mojej galerii :)

Za mna ciagle chodzi E34 V8. E39 to juz nie to. Fakt, ma wiecej gadzetow na pokladzie itp, ale jednak...

Ale jak to sie mowi, co sie odwlecze to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co fakt to fakt , e39 to już nie to samo.Ja po jedzie e39(nie jest to może v8 :) )jak wracam do swojej poczciwej seniorki to czuje się w niej o wiele lepiej

a tak na marginesie to co ty Rafał na tą v8?

http://allegro.pl/zobacz-jakie-bmw-530-rarytas-keskin-audio-i2324013987.html

ciekawe bo amerykańska wersja ,kozackie fele ,audio i dziadek właściciel... konsola środkowa dziwnie poskładana inna poduszka czyż by mały dzwon

iZzI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poduszka jasniejsza, bo plaka nie widziala nigdy, a skora na kierownicy jest ciemna i tak dziwnie to wyglada. Czemu konsola dziwna?

 

Jeszcze kilka dni temu stala za 15900zl 530 V8 w Mpakiecie na 18" z org. przebiegiem 207tys. Sprzedaje ja gosc u mnie w miescie. Tamta jest wiele ladniejsza, moze wystawi ja znow, chyba ze sprzedał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...konsola jest zle spasowana (strona od schowka,szpara między górną a środkową konsolą i jakoś tak nie naturalnie wygląda) poduszka nie to że nie widziała plaka ,tylko to że nie jest od tej kierownicy z resztą przód auta też jest nie do końca dobrze spasowany
iZzI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze nie jest konsola zle spasowana tylko schowek. Wiadomo jak te schowki chodza po tylu latach. Co do poduszki to jest raczej od kompletu z kierownicy. Mam taka sama z tym ze bez skory:

http://img835.imageshack.us/img835/7581/dsc04938g.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wzór się zgadza bez dwóch zdań ,tyle że takich kontrastów to raczej nie było nie było,tym bardziej że po za poduszką nie ma więcej takiego koloru w kabinie .Natomiast co do konsoli to nie powinno być takiej szpary miedzy radiem a nawiewem a schowek to swoją drogą
iZzI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.