Skocz do zawartości

F30 wady i zalety


swde

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 751
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

U mnie klakson tez przestał działać -Wymieniony (podobno) na gwarancji.

pozatym w końcowej fazie zamykania szyby kierowcy skrzypi uszczelka-muszę zgłosić.

Odpukać póki co dwie "awarie" i oby tak pozostało :mrgreen:

89fd7c4724419b3am.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jesli chodzi o funkcje start stop , to zasada jest prosta , za kazdym razem kiedy np odpalicie auto pod domem , nad przyciskiem start / stop trzeba wcisnac przycis auto i on sie podswietli i wtedy funkcja jest wylaczona mozna jezdzic w korkach , stawac na swiatlach i auto niebedzie gaslo , i tak jest w wielu nowych autach takie wymogi niestety . Mam nadzieje ze pomoglem niektorym :), a i wiadomo jak gdzies sie zatrzymacie np na zakupy pod sklepem , po zgaszeniu auto a po zakupach odpalicie auto znow trzeba nacisnac ten przycisk :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest masakra...w tak genialnym samochodzie coś takiego...

 

Przecież w korku to może człowieka [bAD] od tego.

Panowie jesli chodzi o funkcje start stop , to zasada jest prosta , za kazdym razem kiedy np odpalicie auto pod domem , nad przyciskiem start / stop trzeba wcisnac przycis auto i on sie podswietli i wtedy funkcja jest wylaczona mozna jezdzic w korkach , stawac na swiatlach i auto niebedzie gaslo , i tak jest w wielu nowych autach takie wymogi niestety . Mam nadzieje ze pomoglem niektorym , a i wiadomo jak gdzies sie zatrzymacie np na zakupy pod sklepem , po zgaszeniu auto a po zakupach odpalicie auto znow trzeba nacisnac ten przycisk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Równie dobrze możesz ludziom tłumaczyć do czego służy kierownica. :D Nie pisz oczywistych rzeczy, bo ludzie pomyślą, że traktujesz ich jak debili. ;)

 

A tak nawiasem mówiąc Auto Start Stop można ustawić tak żeby pamiętał ostatnią pozycję i wtedy nie trzeba tego non stop wyłączać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Panowie : 2PE Aluminiowe felgi 18 cali

704 Zawieszenie sportowe

Da rade na tym po mieście jeździć czy będzie straszny beton? Ma ktoś 704?

Edytowane przez boleknh

Było:

e36 318i Cabrio

E61 525d

F30 318d Sportline

F36 420i M-Pakiet

Jest : G30 518d SportLine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam ogólnie,bo znalazłem f30 w m pakiecie 318d w automacie i ma sportowe zawieszenie oraz 18 felgi z runflatami,niestety przejechać się nie mogę bo auto nie posiada ubezpieczenia,dlatego pytam czy ktoś ma u siebie sportowe zawieszenie .Jezdze po Krakowie,z miesiąca na miesiąc jest z dziurami coraz lepiej, ale za 15 lat będzie dopiero normalnie :wink:

Było:

e36 318i Cabrio

E61 525d

F30 318d Sportline

F36 420i M-Pakiet

Jest : G30 518d SportLine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jestem w Warszawie czasami i nie widzę różnicy. W Łodzi się bardzo dużo remontuje i główne drogi są nowe prawie. Pobocznych dużo jest kiepskich. W Warszawie jest podobnie, więc nie wiem skąd Twoja opinia, no ale każdy ma swoje zdanie jak widać, szczególnie o jedynej, cudownej, wspaniałej i najlepszej Warszawie. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmw napisał(a):

No teraz żeś dowalił. Że niby w Warszawie są lepsze drogi pod katem nawierzchni niż w Łodzi? Dobre, dobre..

 

A nie jest tak? Lodz jest tragiczna a warszawa prawie cala nowa. Powtarzam: Warszawa, a nie okolice

Fakt że przez Łódź przejeżdżałem ze 3 lata temu ale to była tragedia mimo że jechałem A6C6 na pneumacie, oczywiście ustawienia od razu zmieniłem na komfort.

Osobiście nie mam nic do Łodzi , dałem tylko przykład.

Jeżeli ktoś mieszka i jeździ po strasznych dziurach, torowiskach to sportowy zawias i 18 to może być męka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, ale w Łodzi jest słabo z drogami. Owszem, jest wiele remontów i sytuacja się polepsza, ale w niektórych miejscach jest dramat, szczególna na skrzyżowaniach, przez które przechodzą stare tory tramwajowe plus słabe oznakowanie poziome na tychże skrzyżowaniach. Oczywiście można sobie z tym spokojnie poradzić, wystarczy zdjąć czasami nogę z gazu, a nie jechać jak przecinak :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 lata temu jechalem przez Lodz i byla porazka... :duh: :duh: -tory tramwajowe na skrzyzowaniu chcialy urwac mi cala zwrotnice ... Warszawa przynajmniej ta po ktorej jezdzilem dosc sporo w zeszlym roku byla glanc . :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejażdżałem ostatnio przez Łódź po dłuższej przerwie i miłe zaskoczenie. Dawniej 2-3 lata temu było raczej słabo, potrzebna była terenówka. Wczoraj przejechałem gładko i bez wertepów. W Wawie jest OK, szczególnie po ostatnich przebudowach torowisk i wymianie parkietu na głównych trasach w centrum.

A byłem w Łodzi F30tka co tym bardziej wpływa na odczucia z jakości nawierzchni jako że twardsza jest zdecydowanie bardziej od F10 ;)

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" (Albert Einstein)

"Zawsze się starałem, żeby szkoła nie miała wpływu na moją edukację" (Mark Twain)

"Lubię walczyć z silniejszymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.