Skocz do zawartości

Co warto wyminic po zakupie BMW 320d


mZywiec

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak odkodwac radio ori w BMW e46 320d 136

Radio jest podlaczeone poprawnie , miga kontrolka na czerwowo . Lecz nic sie nie wyswietla , nic nie mozna zrobic

czy bede potrzebowal jakiegos magiga , czy mozna cos z tym samemu zrobic ?

O ten model radia mi chodzi

 

http://www.bartex-caraudio.com.pl/images/Raida/fabryczne/BMW3E46-radio.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

CZeść

kolega zakupił taką samą bete i jemu dużo łatwiej wchodzą biegi (ma dużo mniejszy przebieg),czy jest szansa że po wymianie oleju w skrzyni (przebieg 145tys.mil (230tys.km)) będą łatwiej chodziły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich mam pytanko od czego jest kontrolka pomiedzy licznikami taki trujkat z stszalka moze sie palic podscas jazdy czy tylko pszy odpalaniu jestem od niedawna wlascicielem bmw 32od 136hp wiec dopiero sie ucze za pomoc z gory dziekuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie na darmo masz "zanim zapytasz - POSZUKAJ".

viewtopic.php?f=104&t=38078&p=276412&hilit=kontrolka+ze+strza%C5%82k%C4%85#p276412

Odpowiadam: kontrola trakcji, powinien się zapalić przy odpalaniu a potem już nie. No chyba, że w czasie jazdy zrywasz trakcję to wtedy ta kontrolka Cię o tym informuje :)

Jeśli pali się stale to diagnostyka (najprawdopodobniej czujnik ABS jest uszkodzony).

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten " trujkat " jeśli sie święci stale znaczy że jest wyłączona kontrola trakcji , jeśli mryga podczas uslizgu kół znaczy że system ingeruje ...

Oczywiście stale swiecenie po odpaleniu sygnalizuje usterke ...

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam . Dzis bylem nabic klime , bo myslalem ze jest pusta. Jednak okazalo sie ze nie jest pusta, lecz nie chlodzi.

Klima wl sie tak jak powinna , sprezarka sie odpala. Jednak nie daje zimna ;/

Czy moze to byc wina dluzszego nie uzutowania kilmy? Samoachod zakupilem miesiac temu , wiec nie wiem czy przy klimatyzacji bylo cos robione.

Dodam jeszcze ze gdy wracalem do domu jakby zaczelo chlodzic , jednak gdy dojechalem i posprawdzalem w miejscu znow cieple powietrze.

Reegulacja ta na srodku rozumiem ze mam byc na niebesko ustawione tak ?

Z gory dzieki za pomoc.

BMW e46 320d 99 rok grudzien 136km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis gdy wracalem z pracy to wl klime i ona syczy co jakis czas. Chyba cos tam chlodzi, ale nie jestem pewny bo na zewnotrz nie za goroca ;p

Wl sie syczy dosyc glosno i jakby dzwiek syczenia malal. potem kilka chwil widac ze chodzi po cichu , nastepnie wyglada to tak jak by nie chodzila klima . A potem znow glosniejsze syczenie i dzwiek malaje i tak w kilko , Czasami dluzej czasami krocej. Na pocztaku myslalem ze jak stoje nie syczy , a jak jade to sie zalacza , ale to raczej nie od tego, bo pozniej jak jechalem w trasie caly czas to samo co w miesce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz słyszeć budzenie że względu na wzrastające ciśnienie w układzie klimatyzacji ... Co jest powodem niedzialajacego wiatraka ...

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnij pod kompa to bedziesz widzial czy jest jakis blad. Ostatnio grzebalem przy swojej i nie podpialem wiatraka i mialem takie objawy jak pisales. Pewnie masz walniety czesta awaria w tym modelu. Przy wysokiej temp z dzialajaca klima temperatura silnika wzrasta i woda sie moze zagotowac , co za tym idzie rozsadzi zbiornikczek wyrownawczy, moze i chlodnice...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.