Skocz do zawartości

A tak żeby uświadomić co niektórych...


Rekomendowane odpowiedzi

Ale po co kolega ma rasowac zdjęcia i zmieniać scenografię, kiedy wiadomo że nie chodzi tutaj w pierwszej kolejności o wygląd , tylko o cenę.
:cool2:

Mógłby i z 5 roznegliżowanych laseczek zatrudnić do umycia samochodu biustami, a i tak pewnie się to nie przełoży na faktyczną sprzedaż. Niemniej jednak gorąco zachęcam do sprawdzenia tego w praktyce i przedstawienia kolegom z forum dokładnej (HD!) relacji z sesji kosmetycznej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 146
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dodam, że autko z ogłoszenia za 4500 tyś euro sprzedaje się już prawie dwa lata ;) .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak jest i wysoka cena i słaba "wystawka" auta to lipa totalnie. Tak jak było wcześniej napisane przez Jakuba: są komisy gdzie rotacja aut jest duża, a ceny wyższe od rynkowych, z jakiś czynników musi to wynikać. Stawiam, że mają ładne auta na pierwszy rzut oka i dobrze wyeksponowane ich "walory" :norty:

Dla mnie czerwony kolor jest piękny (jak jest w dobrym stanie),lepszy od żółtego (który też jest fajny).

Z tym, że i tak lepiej wystaw auta na mobile albo autoscout. Na niemieckie warunki cena za Twoje ciekawe auta w okolicach 9tys Eur jest normalna, także teoretycznie powinny się sprzedać, no i faktycznie trzeba było od razu ogłoszenia przez niemcownie puścić

Edytowane przez j30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Szczerze mówiąc to nie śledzę cen na rynku, ale serio te PJ są zaporowe? Jak otworzyłem ogłoszenia, to stwierdziłem, że normalne raczej... ale jeśli wysoka, to za tą cenę albo sprzeda się na forum, albo wcale...

Czerwona świetna! tylko trzeba amatora na ten kolor w BMW...

 

Tanie auta się sprzedają, bo są tanie. I już. E46, co by nie mówić, przyciąga wzrok i łatwo się napalić. A, że niedomagają? Kogo to obchodzi poza pasjonatami? No, ale Ci nie szukają auta do inwestowania z dolnej granicy cenowej lub wręcz poniżej niej...

Cała rzesza pytających w tym dziale, to nowi, którzy zaczynają przygodę z BMW lub przezornie pytają, bo a nuż... tylko, że tych drugich jest w przewadze. Nie zakładają potem galerii i nie uczestniczą w innych działach na forum... ;)

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg już zniknął a do świecących aut, myślałem że trafie na kogos rozsądnego i nie muszę ich nabłyszczać. Idzie weekend, pobawię się a jak nie to czerwona wywiozę do Niemiec.

 

Dzięki, zobaczymy jakie będą efekty i czy plak zdziała cuda

 

 

CHYBA SOBIE Z TYM PLAKIEM ŻARTUJESZ ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co o tym powiecie stoi od jakiegos roku i niestety nie ma lekko z cena ... byla na poczatku za 65 tys :>w polsce ciezko sprzedac dobre auto kazdy chce zeby bylo idealne i tanie ..... http://otomoto.pl/bmw-330-d-e46-m-pakiet-204km-full-C15320589.html ..a pj sprowadzil je na handel czy dla siebie ?jak widac coraz trudniej sprzedac wiec ten interes oplaca sie chyba osobom ktore od kopa maja klienta albo nadmiar gotowy i nie przeszkadza im ze auto stoi jakis czas tak jak w linku wyzej rok lub dluzej stoi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zent dobry aparat z ciebie ":>swoja droga to ciekawy tekst w tym kombi cytuje"""""Zapraszam na oględziny i jazdę próbną w celu przekonania się o stanie samochodu. Jeśli już wydałeś 1000 zł jeżdżąc po kraju za ładnym BMW, przestań podróżować gdyż każdy przejechany kilometr zwiększa ryzyko wypadku. W ten sposób narażasz swoje zdrowie lub nawet życie. To BMW Cię ocali, bo to jest to czego szukasz. Zanim ja je odnalazłem tak właśnie zwiedzałem inne okazy.

 

Auto jest w ciągłej eksploatacji, czasem czyste, czasem brudne""""

 

kazdy kilometr zwieksza ryzyko wypadku hahi ty myslisz ze to zacheci kogos do kupna dizla ktorym jak wyzej w ogloszeniu pisales jest do trzaskania kilometrow. nie no beka heheheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedna uwaga.

Otwierasz aukcję tego kombi , patrzysz na piekną pierwszą fotografię i myślisz sobie...taką bym chciał. Przewijasz stronę w dól i myślisz...szkoda, że ta tak samo nie wygląda.

 

Zafunduj autko to http://www.showcarstudio.pl/Mercedescls

Brudne wnęki drzwi, piasek na wycieraczkach są przy tej cenie niedopuszczalne. Auto musi wyglądac na zdjęciach jak z reklamy prezerwatyw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to tylko dziwi, ze nikt z forum tych aut jeszcze nie kupił (po jakiejś tam negocjacji cenowej)...Jezeli to są naprawde dobre auta to powinny się sprzedać na forum...

 

Co do tamtej za 49 tys....to jednak przesada, 50 tys za E46...moze jakby przebieg był powiedzmy poniżej 100 tys ? Tak jak ktoś pisał przy przebiegu ok 170 tys km wiele rzeczy jest do zrobienia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forach róznych marek też jest tak ,że wielu się wymądrza,a sami szukają jak najtaniej,nietety taka prawda.

Mój szwagier mieszkający na stałe w DE jakieś 5 lat temu,jak w Polsce był bum na sprowadzane samochody i szło nieżle na nach zarobić (sam przyciołem wtedy 5tyśi na audicy 80 :wink: )prosił mnie,żebym sprzedał mu jego BMW e46,miał je od nowości,benzyna,cztero letnie ,serwisowane jak się patrzy z ori przebiegim wtedy 46tyś km,jakie wielki było jego zdziwienie,jak powiedziałem mu,że za taką cenę jaką on chce,nie ma nawet w najdrozej wystawionych autach :lol:a trzeba było jeszcze opłaty doliczyć do tego :D .Nie martwiąc się poszedł do jakiegoś komisu i bez problemu sprzedał u siebie za cenę taką jaką chciał,a handlarz też musiał jeszcze na nim zarobić :shock:

Ja też sprzedaje swoje E39(znaczy staram się sprzedać :D )i zauwarzyłem jedno,że stare E39 bez gazu jest poprostu niesprzedawalne,mam auto w dość dobrym stanie w porównaniu do tych wszystkich w podobnej cenie,bo jak oglądałem przed kupnem to ani jednym nie miałem ochoty nawet się przejechać,poprostu złomy,od tego tygodnia popuściłem już 2 tyś.i od początku jak sprzedaję(styczeń)ani jednego telefonu czy maila nie miałem.

Nawet jak wcześniej sprzedawałem swoje A8 i S8 oba bez gazu silniki 4.2 to miałem kilka telefonów na tydzień,a tu nic.

Stwierdziłem,że takie auta kupują chłopaki,żeby jakoś tanio przed remizę(obowiązkowo gas) się zakulać i w środku pełne oświetlenie załączyć,żeby skórę było widać,to wtedy foczki wskakują same :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Przeczytałem wszystko dokładnie i wszystko się zgadza-ale jest małe ale.

Nie chodzi tu o ogłoszenia ani o to ile auto jest warte i w jakim jest stanie.I to że samochód świeci się jak .... i jest z Płocka :D - nie ma to żadnego znaczenia.Widzę co się dzieje w moim handlarskim mieście i co....-jest totalny zastój,bo rynek całkowicie jest zapchany już autami- lepszymi lub gorszymi,bez znaczenia.Na giełdzie 99,9% to co wjeżdża to wyjeżdża spowrotem.

I nie ma co mieć tutaj pretensji do nikogo,że kupuje samochody za małą cenę tzw.przez nas "okazje".

Taką sytuację zawdzięczamy tylko i wyłącznie naszym rządzącym,którzy kładą ....na wszystko i mają gdzieś za co Ty czy ja będziemy żyli.Ceny ON i PB też optymizmem nie napawają-opłat dużo,a zarobki niestety w miejscu-silniki powyżej 2 litrów to postrzegane są za duże i przez to prawie nie sprzedawalne.

Dlatego jeżeli ktoś poszukuje auta to w większości są to auta ekonomiczne i niedrogie w serwisowaniu.Ostatnio widzę,że dużo ludzi jeżeli zmienia auto to na jakiegoś Golfa,Focusa,Octavię czy Astrę.

W większości sprzedają się auta za ok. 8t. max do 10t.

Jeżeli ma ktoś kwotę 30-40 t. na auto,to w większości udaje się do salonu i kupuje jakąś tam Pandę,Fabię czy Punto,ostatnio też widać dużo Dacii.

Nie ważne,że komfort nie ten ale ma auto ekonomiczne i przede wszystkim nowe z gwarancją.

I nie ma też co się oszukiwać-ludzie boją się diesli szczególnie tych nowszych z kupą elektroniki bo to = się koszty,chociaż nie musi,ale lepiej dmuchać na zimne.

Ja też zamierzam kupić V8 i może kupię,ale zwlekam już około roku i czekam na rozwój sytuacji.I jeżeli tak dalej będzie to niestety ale V8 pozostanie w sferze marzeń,a zawita plastikowe,miejskie,malutkie jeździdełko(myślałem o Ceed).

A tych co stać na wydanie za auto dużą kwotę to ma wszystko gdzieś i nie bawi się w 8-10-cio letnie auta.

Nie wiem czy nie dostrzegacie lub nie chcecie dostrzec jaka staje się sytuacja życiowa większości ludzi,ale w większości sytuacji nie chodzi o "podjazd pod remizę".

Kolega Marylin napisał,że chce sprzedać swoje 4,4 i na pewno nie jest to złe auto i pewnie sprzedaje (jak większośc) z przyczyn ekonomicznych(żeby nie mieć na portfelu V8).

Takich czasów doczekaliśmy,a z tego co się zanosi to będzie jeszcze gorzej :cry2: .

Tyle ode mnie.

Pzdr.

Edytowane przez CICHY525
ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś jest na rzeczy, bo moja żona wczoraj odrzuciła ofertę transportu do Krakowa (60km), gdyż uznała że szkoda jej 65 zł na PB, gdyż woli PKS za 20zł. :mad2: Przyjechała wieczorem zmęczona i połamana, więc skwitowałem jednym słowem , a nie mówiłem. :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w większości sytuacji nie chodzi o "podjazd pod remizę".

Zgodził bym się z tym,ale jedno małe ale :wink: jak ktoś ma powiedzmy 10tyś i chce jezdzić ekonomicznie to nie szuka drogiego w utrzymaniu BMW,tylko wybiera np.seicento albo inne badziewie i z drugiej strony,jak ktoś szuka taniego BMW np.E39 tylko i wyłącznie z gazem,oby jak najtaniej się przetaczać,to kojarzy mi sie to tylko z lansem pod remizą(oczywiście nie mam nic do uzytkowników lpg :wink:,bo jest to spora oszczędność,ale jak szukam auta,to nie jest to dla mnie priorytet).Dlatego te auta w ogłoszeniach wyglądają jak wyglądają,prawie nikt w nie nie inwestuje,a jak już to, jak najtaniej aby tylko jeżdił,jak już zaczyna się sypać to sprzedają.

PS.przed chwilą miałem pierwszego zainteresowanego,gadka- szmatka,oczywiście może przyjechać w każdej chwili bo mieszka niedaleko,umówiliśmy się za pół godziny.Standardowe pytanie,czy cena ostateczna,ja że ostateczna,dobra to jak będzie już niedaleko to zadzwoni.Po chwili przychodzi sms,że jednak dziś nie da rady :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CIHY525 dobrze mowi jest pprzesyt i nikt nie kupi 9 latka za 37 kola jak moze miec za 40 kola nowe auto wiadoo innej marki ale z gwarancja itp.. sa inne czasy ropa nie jest po 3,40 tylko po 5.90 a zarobki te same .....malo teraz jest takich fanatykow ktorzy wyrzuca taka kase za auto bo on chce miec 330d wysoki moment i moc koniec kropka.,,, wkoncu wygrywa jednak rozsadek mam nadzieje ze mnie nie dopadnie :)).ja szukam 5 lub maks 6 letniego auta wiem 'ze to nie jest nowe szukam i szukam i znalezc nie moge :>> heheh a jak znajde to wychodza jakies jajeczka niewazne ale pol znajomych mi mowi ze jestem zdrowo pieprzniety ze chce wydac tyle kasy na auto 6 letnie moglbym miec za to 3 ople albo 3 kie nowki lub dacie .nie zmienie zdania .......i lov bmw ze tak powiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

święte słowa CIHY525

choć nie do końca dużo jest takich którzy stawiają na jakość nie na cenę czy ekonomie. :wink:

a co do wątku żeby odświeżyć galerie przed sprzedażą to popieram auto musi się rzucać w oczy

Auto musi wyglądać na zdjęciach jak z reklamy prezerwatyw.
:cool2:

ze zdjęć musi bić piękno i komfort i ekskluzywność samochodu :D

takie jest moje zdanie :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod warunkiem, że w realu faktycznie tak wygląda i jezdzi jak zapewnia sprzedawca. Jak do tej pory, większość pięknie wyglądających na zdjęciach samochodów, okazywało się szrotami i z wyglądu i ze stanu technicznego. Ja osobiscie, nigdy nie widziałem na żywo takiego samego jak na zdjęciach, a w przeważającej większosci były daleko odbiegające od rzeczywistego stanu. I tak jest w większosci przypadków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PJ, moja rada to zainwestowac w cardetailing (http://www.car-spa.pl/), odszykowac autko na blysk, jak salonowe, zrobic do tego sesje przed, w trakcie i po i wrzucic na kosmetykaaut.pl Po tej recenzji rozeslac linki na fora ze autko do sprzedania, zrobic sesyjke w dobrym miejscu i zejsc z ceny jakies 2k. I nie uzywaj plaka!!!! :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym plakiem żartowałem. Oba auta nie potrzebują detailingu, wystarczy je dobrze sprzątnąć. Tak zrobię, teraz mamy kilka lipnych pogodowo dni, ale jak tylko wyjdzie słoneczko, ruszę oba na nowo.

 

Niestety CICHY525 ma rację i cieszę się, że mam tylko 2 auta do sprzedania (o trzecim nie wspomnę bo to w ogóle wynalazek, ale CICHY525 to coś dla Ciebie, może się skusisz? - link poniżej)

 

Chłopaki tu okoliczni mają po kilkanaście aut na placach i ta sama sytuacja.

 

www.chevycorvette.pl

PJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.