Skocz do zawartości

320d łożysko huczy, a jestem za granicą, mogę jechać dalej?


piotru

Rekomendowane odpowiedzi

JESTEM ZA GRANICA DO DOMU MAM 1200KM ZACZELO MI HUCZEC LOZYSKO NIE WIEM KTORE TO BEZ ZNACZENIA NIE HUCZY JAKOS STRASZNIE MOCNO A MECHANICY TU TO OSZUSCI I KASUJA KOLOSALNE PIENIADZE CZY SPOKOJNIE DOJADE 1200KM DO DOMU CZY JEST JAKIES RYZYKO PODKRESLAM ZE TO HUCZENIE NIE JEST BARDZO MOCNE ALE TEZ NIE SLABE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie dasz rade, jedź wolno to dojedziesz, ja też kiedyś wracałem 850 km z Holandii nowym nabytkiem wtedy to było 325 td, też mi buczało w prawym tylnym kole, jak się później okazało do wymiany było łożysko a także piasta bo już się tak zużyła że łożysko miało luzy na niej ale spokojnie dojechałem pomijając fuksa tzn. jak już zajechałem na samo miejsce do domu na drugi dzień wciskam sprzęgło a tam pedał wpadł mi w podłogę - siadł wysprzęglik :D

Były:

E30 324d '87

E36 325td '91

E36 318tds '96

Passat B5 1,9 TDI '97

E46 320d '00

Audi A4 1,9 TDI Multitronic '03

Mazda 6 1,8 '05

E46 320d '03

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
spokojnie dojedziesz tylko jedz wolno zeby go nie przegrzac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na drugi dzień wciskam sprzęgło a tam pedał wpadł mi w podłogę - siadł wysprzęglik :D

Tez tak mialem tylko w drugą strone wyjechalem z promu pojechalem pod dom w danii i na drugi dzien do pracy a tu sprzeglo wpadlo na nasze 3,5tys poszlo w pi... :( :( :( :( Taki los takie zycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem podobnie kiedyś tylko ze w e36 zaczęło huczeć gdzieś u niemca a jechałem do anglii... za tydzień wracałem i też było ok choć mocno huczało z tym że w domu miałem tylną oponę łysą bo padły też tuleje na wahaczu i oponę darło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.