Skocz do zawartości

Czy wy też jesteście uzaleznieni od forum ?


Pawel735

Rekomendowane odpowiedzi

Nazywam się Loocas. Jestem uzależniony od forum od 8 czerwca 2005.:mrgreen:

 

. Ja siedząc w pracy prawie cały czas mam włączone forum tylko, że schowane w pasku :norty: . Za kazdym razem jak mam chwilę wolną to zaglądam.

W domu staram się ograniczać siedzenie przed kompem (8 godzin w pracy starcza), ale czasami nie potrafię się opanować i włączam kompa poczytać tego co na forum się dzieje. :mrgreen:

http://img155.imageshack.us/img155/5220/bkptouring350x100avatarzt8.gif

_________________

http://images.spritmonitor.de/239085_5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dobrym wskaznikiem uzaleznienia od forum jest ilosc postow napisanych w ciagu jednego dnia. Mysle ze jezeli piszemy ponizej dwoch postow dziennie nie jestesmy jeszcze uzaleznieni. :worried:

 

Nie lubię statystyk :? a zaglądam tu conajmniej kilka razu dziennie co by poczytac i rozkminiac niekoniecznie pisać, liczy się zajawka :D mam typa w pracy który ma od lat wkrętaka na Renault i też siedzi na jakimś forum, rozumiałem jego zajawkę a odkad mam BMW rozumię jeszcze bardziej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm..ja? nie jestem uzalezniony..wcale

 

4 miesiące i 700postów..lubie te forum ..no dobra..zaglądam tu bardzo często.Około 40 razy w ciągu 2 godzin (bez przesady) :oops:

Poziom poczucia humoru jest wprost proporcjonalny do Twojego IQ.

http://img407.imageshack.us/img407/5961/roxbury9je.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak :D , jestem uzalezniony :D

 

a kiedy leczenie :?: :?: :?: no..... tego to nie wiem :mrgreen:

a ja się nie chce wyleczyć..spoko ludzie , miła atmosfera.Żyć nie umierać :cool2:

Poziom poczucia humoru jest wprost proporcjonalny do Twojego IQ.

http://img407.imageshack.us/img407/5961/roxbury9je.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak :D , jestem uzalezniony :D

 

a kiedy leczenie :?: :?: :?: no..... tego to nie wiem :mrgreen:

a ja się nie chce wyleczyć..spoko ludzie , miła atmosfera.Żyć nie umierać :cool2:

 

ja bede z tym odwlekał jak najdłużej :D ,

 

A ja nie wiem po co wogóle zaczynać leczenie ,przecież to najlepsze uzależnienie jakie może się przytrafić. :D :cool2:

Jeśli BMW jest chorobą ,to ja nie chcę wyzdrowieć.


Mój mały czarny Diabełek 323Ti compact

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zainstalowałem Neostradę aby móc bez ograniczeń przeglądać formu (tak oficjalnie to dla córki... do naulki :wink: ). W pracy za mało czasu pozostawało mi na obowiązki.

A tak wogóle to mogę przestać odwiedzać forum w każdej chwili :lol: . Tylko po co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: ja chyba nie jestem!!! :D choć siedzę pół dnia,spalam paczkę fajek (choc nie palę) i wypijam kilka browarków (choć nie piję) a jak jestem na mieście to rozglądam się za cafejką....to chyba nie jestem no nie???

 

P.S jutro idę na odwyk :hand:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ojciec ma już dosyc.

Byłem mały, to w nocy jak kładłem się spać sklejał samochodziki które zepsułem w dzień.

Zrobiłem prawo jazdy to siedzi przy moich autach :) Zawsze się tak zaczyna że schodzę do garażu a później dzwonię żeby przyszedł bo coś się zacięło albo nie daje z czymś rady i musi iść.

Kupiłem BMW to dopiero zaczęła się jazda. Z tym samochodem napadła mnie mania ideału i wszystko musi być na tiptop. Oczywiście tata pomagał w wymianie amorków, sprężyn i jakichś innych rzeczy... ale do czego zmierzam :D

Jak już nic sie nie dzieje, nic sie nie zepsuło, wszystko działa (od dłuższego czasu tak jest) to albo gadam mu o BMW albo daje linki i on musi znowu na te moje samochody patrzeć :) Ostatnio pytał sie mnie jakie auto ma sobie kupić żeby było ekonomiczne, pakowne i dobre do pracy, on kombi chce.

 

Moja odpowiedź: e36 touring :D I znowu dyskusja.

Od forum i BMW jestem jak najbardziej uzależniony.

Wchodzę do panny, kontrolny całus, włączam komp, ulubione->bmw forum (już dodałem u niej :D) i czytam czy znowu komuś m40 nie nawaliło, później 'galeria', żeby się wkręcić w klimat i na koniec 'wokół bmw' żeby sobie pogadać :D.. A panna co na to? Też ją to wkręciło i czyta zemną, ale powiedziała że się zarejestruje jak sobie BMW kupi (innego auta nie chce ;)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą uzależnienie takie jest dobre.

 

Mnie nie było tutaj z miesiąc, może półtora i co??

Dzisiaj coś koło 2200 postów do przeczytania :duh: :duh:

ojojojojojjj będą nadgodziny, będą nadgodziny :mrgreen: :mrgreen:

 

witajcie ponownie :dance:

e61 530dA >> spacer.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie w imieniu BKP PL do LukaszaPL:

czy w US nie leczą jakoś tej naszej choroby?? :mrgreen: :P

bo w PL to standardowo jesteśmy zdani na siebie... albo zioło... tzn zioła :mrgreen:

pozdrawiam

Prezes


Moja flota: •Czarna & •eMka & •Kalinka & •Malutka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.