Skocz do zawartości

Jka otwożyć BMW jak całkowicie padnie akumulator... POMOCY


Blaster

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...
Spróbuj włożyć kluczyk do zamka w drzwiach, podnieść klamkę do góry, tak ją trzymać i wtedy kręcić kluczykiem. Przynajmniej te drzwi powinny Ci się otworzyć. Powodzenia

 

działa juz samochód odblokowałem. :search: nie ma jak pooszukać.jednak akumulator padł :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszecie to jest wyjście awaryjne dla urzytkownika... ale tym samym mnie zmartwiło to że złodzieje pewnie też o tym wiedzą a ja się łudziłem że to domykanie (jakie jest przynajmniej w e32)zamków utrudnia pracę tym ludziom :?

 

Ale jak powiem o tym jednemu koledze od metody "szybowej" :D to go dobije ostro twierdził że to jedyny sposób:)

obecnie Alfa 156 GTA SW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj samochod rowniez nie mam zamka w drzwiach kierowcy. Zlodziej ktory probowal sie wlamac do mojego BMW chirurgicznie wyciagnal caly wklad zamka. :cry: Od tamtej pory jedynym wejsciem awaryjnym jest bagaznik ktory mozna otworzyc zwyklym kluczykiem. Jako ze akumulator znajduje sie w bagazniku latwo jest do niego podlaczyc prostownik.

W przypadku innych modeli BMW mysle ze najlepszym sposobem jest wyprowadzenie w komorze silnika w strone podwozia dodatkowego terminala dla akumulatora dzieki ktoremu w przypadku calkowitego rozladowania mozna podlaczyc prostownik. :idea:

Ukryte przyciski dzieki ktorym mozna otworzyc samochod mysle ze nie sa najlepszym rozwiazaniem, ulatwiaja bowiem otwarcie samochodu dla kazdego nie tylko dla wlasciciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Po przyjezdzie do Polski dowiedziałem się po pierwsze jak otworzyć maskę awaryjnie...

 

Co prawda nie mialem problemu z dostaniem sie pod maske jak padl akumulator ale chetnie bym sie tego sposobu dowiedzial. Mialem kiedys problem z otworzeniem maski kiedy urwala mi sie linka , moze w przyszlosci Twoj sposob bylby pomocny :D .

 

Jesli mozesz zdradzic ten sposob to na priv. Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

jak juz pisalem wczesniej ja mam e32 i razem z samochodem taki oto drucik %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img435.imageshack.us/img435/7352/dscn28943ew.jpg i sluzy on do awaryjnego otwierania maski bo inaczej nie da sie dolaczyc pradu do mojej e32

[/code]

PAL GUME NIE DUSZE

BMW KLUB SZCZECIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki za odpowiedz alcapone.

 

jednak jest extra, poniewaz dziala mi awaryjne otwieranie zamka. ostatnio byl za duzy mroz i na tyle przymrozilo mechanizmy ze sie po prostu nie udalo. auto otwarte. jest milo :)

 

zostal problem z ladowaniem :) raz jest, raz nie ma. wyrazny znak ze nie ma to ze przy wylaczonym silniku nie swieci sie w ogole lampka akumulatora, natomiast po chwili np. przy dodaniu mocniej obrotow czasami "wskakuje" normalne ladowanie - patrzalem miernikiem. ciekawe mhmm. myslalem przez chwile ze to moze tylko szczotki jednak raczej nie bylo by tego objawu nieswiecacej sie lampki jesli by tak bylo.

 

ale troche zszedlem Off topic..

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

mi sie tez kiedys zaryglowała - tylko ze w mojej sposob na klamke od strony kierowcy nie działa - zamek jest na 100% doby a nie działa - u mnie działa od strony pasazera - ?? moj kolega twierdzi ze to działa tylko od strony pasazera - a ty piszecie ze od kierowcy - moze to zalezy od roku ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do alternatora to nie musza byc szczotki moze byc regulator napiecia lub diody w srodku ale to juz bardziej jakis elektryk powinien zobaczyc

a co do otwierania to u mnie nie da sie kluczykiem bo wkladki mam zaslepione i ich nie widac a jak sie do nich dostalem to sa odlaczone dlatego mam ten drucik jak padnie bateria

PAL GUME NIE DUSZE

BMW KLUB SZCZECIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 1 miesiąc temu...

Ja ostatnio przerabiałem otwieranie swojej E34 z całkowicie padniętym aku. Otwieranie awaryjne w żadnych drzwiach nie działało. Otworzyłem bagażnik i wpiąłem się akumulatorem w lampkę oświetlenia bagażnika (tą w bagażniku, nie w klapie). Po tym otworzyłem z klucza drzwi kierowcy.

 

Może komuś taki sposób się przyda.

pozdrawiam

qba_m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.