Skocz do zawartości

CHIP TUNING BMW 318D 320D 330D #Profi Strojenie# PROMOCJA


TC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak jest, konie koniami ale dodatkowe 2 cylindry oraz sporo wiekszy moment robi swoje.

Ja wlasnie wymienilem dolot bo mialem dziurawy, auto sporo lepiej ciagnie :D Zwlascza od dolu, nie lapie juz cieplego powietrza. Jeszcze tylko elektrozawor dzis zaloze i bedzie baja.

Jedyna zaleta przedniego napędu - gdy cofasz, masz tylny napęd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie moge zakomunikowac, ze pierwsza w POlsce hybryda pokonala bezproblemowo trase Bydgoszcz - Poznan.

 

Po modzie u Marcina ( nalezy mu sie tutaj moc podziekowac, bo takich ludzi jak TY, z taka inwencja tworcza, to ze swieca szukac) :D

 

Zestaw spokojnie przygotowany do przeniesienia 400Nm wiec, jak to Tomek ujal czekamy na paczke zeby leciec dalej.

 

Najwazniejsze teraz jest to, ze po zastosowaniu zestawu sprzegla i dwumasy by Marcin uslizg w ogole nie wystepuje, a przy seryjnym sprzegle przeniesienie momentu na poziomie 330-340Nm bylo niemozliwe...

 

Marcin - jeszcze raz - caly dzien spedzony w Twoim towarzystwie pozwolil mi uwierzyc, ze prawdziwycha fachowcow mamy jeszcze w PL :cool2: :cool2: :cool2:

 

Witam,

 

A docisk od czego jest? Bo bez wzmocnionego docisku o braku uślizgu możesz zapomnieć przy 400NM nawet z większą tarczą i dwumasem.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...cały zestaw jest od M47N czyli spokojnie przenosi moment powyżej 400 Nm , tylko problem był aby go przerobić i zamontować ...

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę się chwalić czyimś patentem , przerobił wszystko Marcin z Bydgoszczy numer u mnie w podpisie ...

co z tego że jest większy , skoro dwumas , tarcza i docisk były z M47N ... :wink:

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę się chwalić czyimś patentem , przerobił wszystko Marcin z Bydgoszczy numer u mnie w podpisie ...

co z tego że jest większy , skoro dwumas , tarcza i docisk były z M47N ... :wink:

 

Powiem, że nie rozumiem.

 

Większa na średnicy jest tarcza od M47N. Patrząc na wielkość skrzyni nie powinna wejść do M47.

Stąd moje pytanie. Zadzwonię, spytam, jak będę wymieniał to wymienię na mocniejsze, czemu nie :).

 

W M47N ale 318d jest też skrzynia i sprzęgło od 320d M47. Taka hybryda do dupy. Stąd moje zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do 320d+ vs 330d 184km seria baardzo chciałbym swój program sprawdzić ... byleby obie były w manualu i najlepiej turasy - wtedy względnie będzie fair

to tak w ramach dyskusji którą wyżej zauważyłem odnośnie vs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, ze kady chcialby poznac tajniki hybrydy, ale to juz wiedza Marcina i on decyduje czy sie nia dzieli. Kazdy ma wiedze i inwencje tworcza i skoro on to podpasowal to innym tez moze sie udac.

 

Jedno jest pewne zestaw od m47n nie pasuje bez przerobek.

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do 320d+ vs 330d 184km seria baardzo chciałbym swój program sprawdzić ... byleby obie były w manualu i najlepiej turasy - wtedy względnie będzie fair

to tak w ramach dyskusji którą wyżej zauważyłem odnośnie vs

 

testowałem kiedyś jak jeszcze miałem 330d 184KM z 320d 150KM zrobionym na ok. 185KM. oba sedany w manualu. 320d nie daje rady, prawdopodobnie bardzo słaby start z dołu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu? 200KM z wiekszymi wtryskami i nowym turbo marzeniem?

To jest bardzo realne, bardzo bardzo.

...paliwa starczy nawet do 220 KM ale chodzi nam też o dobry wynik jak i zdolność auta do normalnego ruchu ulicznego , nie chcemy aby auto zostawiało potężną chmurę ...

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.