Skocz do zawartości

Łańcuch rozrządu N47


filu02

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie wiecie może z czego wynika cena wymiany rozrządu bo zadzwoniłem do kilku warsztatów i tak


dwa warsztaty wyciągają silnik bo powiedzieli,że oni nie będą ''lepić'' na kanale warsztaty niezależne bmw

Pierwszy warsztat Kielce 5tys zł rozrząd wraz filtrem i olejem ale bez faktury jedynie na ''gębę'' + mogą mi do bazy bmw wpisać adnotację,że wymieniono rozrząd lub około 6tys z fakturą


drugi warsztat 6500zł z fakturą koło Kalwarii


Kraków ponad 7 czy 8 tys ale tylko cały zestaw oryginalny bmw


i słynny Buków 3850zł z olejem filtrem i fakturą... czemu taka rozbieżność skoro w Bukowie też fakturę wystawiają?


Najbliżej mam do Kielc tylko tutaj z fakturą to zapłace około 6tys Buków 3850+ około 500zł droga bo mam tam 380km w jedną strone.Około 1500zł różnicy


Generalnie pytałem w Kielcach rok gwarancji na gębę plus wpis do bazy bmw o wymianie rozrządu to w cenie 5tys.Mimo wszystko lepiej mieć tą fakture?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jak szukałem warsztatu to też spotkałem się z dużymi rozbieżnościami, od 4500 do 8000zł z terminami od jednego dnia w Bukowie do 3-4 dni w innych warsztatach.

Finalnie wybrałem wycieczkę do Bukowia bo wyszło dużo taniej, dużo szybciej i gwarancja na rok bez limitu kilometrów - w innych warsztatach było to 30kkm.

Za rozrząd z robocizną, wymianę oleju w dyfrach, skrzynce rozdzielczej i skrzyni biegów zapłaciłem 4800 a u mnie jest jeszcze adblue.

Rozrząd zrobiony na ich częściach, żeby była gwarancja. Resztę dostarczyłem sam.

Wszystkie części wliczając nawet paliwo wyszły taniej niż sam rozrząd u mnie na miejscu. Musisz sobie policzyć co Ci się bardziej opłaca, nikt za Ciebie nie podejmie decyzji.

Nie szukałem naprawiaczy bez faktury bo to za duże ryzyko.

Dzień zleciał szybko bo pojechaliśmy do zoo i tyle :)

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.