Skocz do zawartości

740 - Bilsteiny B6 czy B8 do obniżonych sprężyn?


papabeer

Rekomendowane odpowiedzi

Papabeer czytałem troszke niemieckich for i dzwoniłem do gości co zajmująsię zawieszeniami bo też do siebie chciałem zamontować B6 ale stanowczo mi odradzili i nawet mówili że przu sporowych sprężynach samochód może na B6 zachowywać sie jak piłka,ja będe dopiero zakładał na wiosne te amorki więc będe mógł zdać relacje napewno będzie twardo ale podobno da sie wytrzymać :D zadzwon do tego gościa od tych amorów co ja kupiłem on ma naprawde super ceny na przód za dwa do mnie powiedział 850zł no to myśle że cena super.

 

A teraz do Franka:masz racje kiedyś to mi biło na dekiel i nie oszczędzałem auta tzn opon itd ale od kiedy zacząłem sam zarabiać i utrzymywać auto to już nie tak często zdarza mi sie strzelać ze sprzęgła bo to jednak troche kosztuje :mrgreen:

www.klinika-bmw.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarowno B6 jak i B8 to najwyzsza liga :) obojetnie ktore kupisz bedziesz mial zupelnie inne auto - jazda na tych amorkach jest nieporownywalna z niczym innym. No moze do jazdy na dobrym gwincie....100% kontrola nad autem w kazdych warunkach i super wytrzymalosc, do obnizenia -30 mozna wsadzic B6 jesli chcesz nizej to B8.

A jezeli komus leca opony od srodka na seryjnym zawiasie to ma wywalone tuleje na wachaczach, z reszta jak chce sie wsadzac B6 lub B8 i niskie sprezyny to proponuje wymienic wszystkie gumki i tulejki w zawieszeniu bo na twardszym setup'ie wszystko co jest wypracowane od razu poleci. Takze jak robic to raz a porzadnie.

 

A Pan z 316 powinien pojezdzic 740 e32 - pozniej sie wypowiadac....

Lubię BMW - od 15 lat...trochę ich ujeżdzałem

Teraz pora na AMG :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
przepraszam paniczu wlascicielu 4.0 v8.nikt nie powinien podwazac zdania tego panicza!!!!uwazajcie co piszecie bo i tak nie macie racji!!!a jak macie 5.0 v12 to tez badziew bo 4.0 v8 to superniewiadomoco najlepsze na swiecie!

Kornelio - wyluzuj trochę... Chyba że masz ochotę zobaczyć pod swoim nickiem taki napis: Ostrzeżenie 1. :wink:

Pozdrawiam

Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam paniczu wlascicielu 4.0 v8.nikt nie powinien podwazac zdania tego panicza!!!!uwazajcie co piszecie bo i tak nie macie racji!!!a jak macie 5.0 v12 to tez badziew bo 4.0 v8 to superniewiadomoco najlepsze na swiecie!

 

Ale się zgrzałeś.. :shock:


Pozdrawiam

Pułkownik Zuber

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że koledze przydał by sie PROZAK :twisted2:

 

Albo nerwosol, ewentualnie relanium.. :roll2:

Moim skromnym zdaniem kolega Kornelio miał powody żeby się hmm..zdenerwować.Ale ja już nic nie mówię i uciekam :mrgreen:

Poziom poczucia humoru jest wprost proporcjonalny do Twojego IQ.

http://img407.imageshack.us/img407/5961/roxbury9je.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem kolega Kornelio miał powody żeby się hmm..zdenerwować.Ale ja już nic nie mówię i uciekam :mrgreen:

 

Złość piękności szkodzi, więc nie warto się denerwować :nienie:

:mrgreen:

Widziałeś pięknego mężczyznę? :lol: Mężczyzna może być przystojny ale nie piękny..Piękna może być kobieta lub Bunia więc to kobiecie szkodzi złość.Mężczyzna to typ wojownika im więcej złości tym lepiej pracują kości :mrgreen:

Się rozpisałem nie na temat jak zwykle :duh:

Poziom poczucia humoru jest wprost proporcjonalny do Twojego IQ.

http://img407.imageshack.us/img407/5961/roxbury9je.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś pięknego mężczyznę? :lol: Mężczyzna może być przystojny ale nie piękny..Piękna może być kobieta lub Bunia więc to kobiecie szkodzi złość.Mężczyzna to typ wojownika im więcej złości tym lepiej pracują kości :mrgreen:

Się rozpisałem nie na temat jak zwykle :duh:

 

Mówiłem o "piękności" jako jednej z cnót człowieka, bez odnoszenia tego do płci żeńskiej, ani męskiej.

Nie upraszczajmy wszystkiego do takiej dosłowności jak Ty to robisz, niech powieje z lekka finezją na forum...

 

;)


Pozdrawiam

Pułkownik Zuber

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś pięknego mężczyznę? :lol: Mężczyzna może być przystojny ale nie piękny..Piękna może być kobieta lub Bunia więc to kobiecie szkodzi złość.Mężczyzna to typ wojownika im więcej złości tym lepiej pracują kości :mrgreen:

Się rozpisałem nie na temat jak zwykle :duh:

 

Mówiłem o "piękności" jako jednej z cnót człowieka, bez odnoszenia tego do płci żeńskiej, ani męskiej.

Nie upraszczajmy wszystkiego do takiej dosłowności jak Ty to robisz, niech powieje z lekka finezją na forum...

 

;)

zaraz przyjdzie Admin i powieje finezją i lekką nutką nostalgii.

 

Dobra dobra..juz ja wiem co miales na mysli :mrgreen: :roll2:

Poziom poczucia humoru jest wprost proporcjonalny do Twojego IQ.

http://img407.imageshack.us/img407/5961/roxbury9je.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do "kolegi" kornelio TO NIE JEST POST ILE PALI TWOJE BMW zresztą ("tfuj") jadąc pod górkę o nachyleniu 0,098734% przy temp -0,974 z gazem wduszonym na 39,89473594835431346% na biegu 3,5 :cry2: więc prosze nie zaśmiecać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A teraz do rzeczy, zapraszam dalej do dyskusji o B8 w e32

60 też mi sparawia przyjemność ;-) hehe

http://img57.imageshack.us/img57/4166/avatar2ym6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jam mam założone twarde sprężyny i obniżone zawieszenie na przodzie i chyba na tyle też, takie już te auto kupiłem i nic nie zmieniałem

 

Powiem tak

mimusy

-z tego powodu raz przedziurawiłem miske olejowoą na garbach na drodze

-aoto jest bardzo twarde niewiem dla czego najbardziej cierpią z tego powodu pasażerowie na tyle

- mocno zbiera mi oponki na tyle (mówie tutaj o rozmiarze265/40/17 bo na zimówkach które są wąskie i mają 15cali problem nie występuje wcale

- jazda na 17calowych kołach autem z twrdym zawieszeniem które waży 2 tony kończy się skrzywieniem felgi na przodzie po przypadkowym najechaniu w dziure niezależnie od tego jakiej firmy ma sie fele

 

a plusy to napewno to że auto trzyma sie drogi jak przyklejone

w zakrętach nawet przy prędkościach 160km/h nie ma mowy o żadnej nadsterowności poprostu jedzie jak ja chce

a no i może lepiej wygląda ale tego to taki pewien nie jeste

http://img182.echo.cx/img182/3667/bmwx25qo.jpg

Sprzedaje materiał na podsufitki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ma iz zmienia geometrie zawieszenia

 

tylko wtedy jak zmienisz powiedzmy tył na sport a przód zostawisz serwisówki (teraz tak mam niestety),

a jak zmienisz komplet to jest oki ,i na zbierzności nie regulujesz na parametrach SEDAN-SALOON tylko SEDAN- SPORT i wtedy jest jeszcze spory zapas do regulacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coz, ja mam zmienione sprezyny i amorki i jestem bardzo zadowolony( chyba,ze napotkam jakis próg zwalniający :D ) , nie jest to moze bujająca sie kanapa ale mi sie podoba. Zaznacze ,ze juz kupiłem obnizone auto , podobnie jak Blaster.

 

I tak jak Papabeer, uwazam,ze E32 jest na tyle ciezkie, ze ciezko zrobic z niej taczke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.